Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: rlk   
Дата:   03-02-11 21:25

Немога да се справя сам с почистването на главата и съвсем я унищожих. Та от къде мога да си купя глава за принтера Епсън R1800, а фабричния номер е F158000. Проверих онлайн, но до сега не съм намерил цена за главата по-ниска от стойността на принтера. Някой нещо да знае. Благодаря.


Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: GMir   
Дата:   03-02-11 21:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: rlk   
Дата:   03-02-11 21:50

То това е ясно, но все пак мастилата които имам и СНПМ и т.н. ще трябва да сменям и затова попитах ако има някъде да се продават на сносни цени. Пък и не ми се дават нови 3-400$ за друг и като допълним разни неща и айде пак станала "сума" стабилна за нещо което не ползвам чак толкова.


Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: GenaDP   
Дата:   03-02-11 22:52

но все пак мастилата които имам и СНПМ и т.н. ще трябва да сменям

Купи си пак R1800 и няма да сменяш.

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: neuromancer   
Дата:   03-02-11 23:47

в Ибей няма ли?

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: skarabey   
Дата:   04-02-11 14:15

тук[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: gpi72   
Дата:   04-02-11 14:47

skarabey [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Това е само мастилница. Глава там няма.

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: vladod   
Дата:   04-02-11 14:53

Обади се в ПроКарт...Ще ти дам телефона на Л.С. , че да не го разглеждат нЕкои лица като реклама [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: KuKumicin4e   
Дата:   04-02-11 16:31

Имаш и Лично съобщение.
Иначе аз си чистя главите с .... накисване във най-обикновена вода.И забърсване после с мека кърпа,която желателно да не се скубе.
Разбира се слагане в машината след като изсъхне!

Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: rlk   
Дата:   05-02-11 05:33

Не съм в България, но това не ми пречи да проверя как са нещата там. Може пък и да изскочи по някакъв невероятен начин нещо изгодно. Тук неможах засега да намеря решение. Уви с киснене във вода няма как да стане понеже мастилата са пигментни, а и вече опитах доста по-силни препарати, но само с частичен успех, а при други с влошаване на резултата. Затова казах, че вероятно вече съм унищожил едната глава и вече само се пробвам на нея с какво ли не, а ако нещо покаже резултат ще пробвам да оправя другата. Утре ще ходя да видя един принтер който почти подаряват и се надявам да е сравнително наред и да мога от трите принтера да докарам един работещ.

П.П.Само се чудя как някой изобщо продават глави за принтери, като възможно най-ниската цена на която попаднах беше над $400 (някои стигаха и до $900) за нова глава при положение, че принтера нов струва по-малко. Отделно, че услугите също са бая високи от сорта на промивка - $90, смяна глава - $120 и главата отделно. Не проумявам как някой ще се навие на подобно нещо.


Отговори на това съобщение
 Re: От къде мога да си купя глава за принтера?
Автор: rlk   
Дата:   06-02-11 00:50

Намерих си друг принтер за $25 ми го даде човека. Малко е престоял и съвсем малко му трябваше за да тръгне нормално. Сега ще следва да го почистя повечко и да го наглася. Чудя се с другите два какво да правя. Да ги държа за части, едва ли ще ми се наложи. Да ги изхвърля ми е жал.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »