Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 E-bay
Автор: eurodriver   
Дата:   26-01-11 12:59

Д90
Как ви се струва дали е истинска обявата или е за рибки да се хванат?????


Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: dikimee   
Дата:   26-01-11 13:09

Тоя комплект е нов от амазон за 900 долара, тъй че това си е 50% намаление.
Може да има дефект някакъв [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: veronika   
Дата:   26-01-11 13:09

Това е търг. 150$ с наддаване до определен период. 499 $ ако го купиш веднага. Но не те съветвам, тъй като продавача няма никакъв рейтинг и е новорегистриран.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: ogi100   
Дата:   26-01-11 13:11

хич не рискувай :) аз преди време рискувах с такава сделка и после мина месец докато си получа парите обратно. От продавач с рейтинг под 10 вече си купувам само за под $10

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: Shmidt   
Дата:   26-01-11 13:13

Рибарите не използват Paypal.

Рейтинга на продавача е 0 - но и такива неща се случват , а и имаше промоция за нулева комисионна за нови сейлъри наскоро.

Само един съвет - договори се за друг вид доставка , дори и да се наложи да платиш малко повече.

Ааа - и още един съвет - проведи малко кореспонденция с продавача през системата на Ebay. Питай го за проблеми по техниката , серийни номера и т.н. ... но пак повтарям - през вътрешната им система, а не да те прехвърля на личен майл.



Публикацията е редактирана (26-01-11 13:15)

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: steeens   
Дата:   26-01-11 13:18

Какви сте черногледи. Ако човека е решил просто да си продаде апарата, трябва ли да е продавал 1000 преди това?

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: veronika   
Дата:   26-01-11 13:21

Това е защото ми се е случвало да не ми пристигне доставката и да не ми се върнат парите.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: eurodriver   
Дата:   26-01-11 13:22

Благодаря на отзовалите се.
В момента чакам да ми отговори на няколко питания продавача..... ма май няма да стане.
Точно с Пей-пал-а се успокоявам...ама и в момента чакам да ми върнат парите от друга покупка, та се чудя дали някой не ползва кредит през И-бей[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: sharky   
Дата:   26-01-11 13:23

Member since: 07-Dec-10
Location: Turkey

а шипва от

Item location: London, United Kingdom

принципно PayPal могат да ти върнат парите ако продукта е различен от описанието ноняма д ати върнат разходите по доставки и т.н.

Аз не бих се доверил на подобна обява.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: ogi100   
Дата:   26-01-11 13:25

Попринцип с ПейПал е доста сигурно и има много защити. Особено в случая както е нов, за да си получи парите ще трябва да му оставиш положителен фийдбек, иначе са блокирани до 45 дни. Решението си е твое, има много новаци които продават на по-ниски цени за да натрупат репутация, има и много измамници :)
успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: ogi100   
Дата:   26-01-11 13:27

оооо, сега виждам че е от Турция и шипва от Лондон :) измамника на който аз попаднах беше по абсолютно същата схема!

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: yavorberov   
Дата:   26-01-11 14:13

Досега с Пей Пал съм нямал проблеми. Връща ли са ми парите за неполучена стока. Но до колко си струва $500 за апарат втора употреба от чужбина, който тук може да се намери с остатъчна гаранция и за 1100лв същия комплект. Като гледам няма опцията за застраховка или поне не мога да я намеря, и ако не е от европейския съюз и трябва да платиш и митнически чудесии може да ти излезе като "камила с рога".

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: atrifonov   
Дата:   26-01-11 19:08

това че за момента цената е такава не значи , че няма да скочи доста
Това което трябва да те тревожи е , че продавача няма positive feedback

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: steeens   
Дата:   27-01-11 09:03

Winning bid: US $780.00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Това не е ли близо до цената за нов?

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: eurodriver   
Дата:   27-01-11 11:04

Не точно- НОВ
По днешния курс продава- 1.44лв за един долар са 1123 лв- дори и на таз цена е добре като се има предвид , че разни продавачи тук във форума искат само за тялото 1100 лв и реват, че го давали направо без пари.
В началото имаше цена за КУПИ СЕГА, която беше 499 долара, което си беше направо удар, но не събрах куража да го взема(нали все ни е да не се набутаме[smilie18] )
Между другото съм получил и съобщение от продавача, но едва след като беше започнало наддаването и го описа като състояние МИНТ.
Next time......


Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: xamlet   
Дата:   27-01-11 11:06

че то ново тялото е 1300лв по европата

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: tupekc   
Дата:   27-01-11 12:50

Positive feedback: 0%|Feedback score: 0

Успех [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: hotsnail   
Дата:   27-01-11 13:00

Въобще не съжалявай. Ако няма 200 или 300 позитивни мнения като минимум продавача....дето каза някой по горе до толкоз и сделки с него. Освен ако не си фен да се разправяш с него, иБей и ПейПал.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: darksorrow   
Дата:   27-01-11 14:35

глупости са това, аз съм купувал Сони Алфа 700 от един пич, на който рейтингът му беше 30-40, нещо такова. камерата си беше идеалана и както описана.

все от някъде се почва, аз като нямам нито една продажба през ибей - какво, непеменно ще съм лъжец ако реша да продам нещо скъпо там ли?

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: hotsnail   
Дата:   27-01-11 14:48

Дарк ми що не пробваш? Както си живеем и във най-тъмната Европейска държава (след Косово и Албания) просто ще си невероятен хит.

Не можеш да продаваш на добри цени без малко рейтинг и горе долу не лоша географска локация.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: El_Fuego   
Дата:   27-01-11 15:11

Ос#рате се вече от параноя и мания "да не се минем"!

Аз съм купувал преди 2 години от продавач от Германия с по-малко от 20 отзива. При това му платих и с банков превод. Е как пък така получих в разумен срок обектив, точно отговарящ на описаното в еВау, а?!?

За сметка на това един италианец с >13700 положителни отзива уж ми прати стоката на 14 декември, ама още не съм получил нищо. Онзи ден ми вика, че техните куриери я били загубили. Обеща да ми върне парите до една седмица.


Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: thomas   
Дата:   27-01-11 17:25

В крайна сметка виждам, че се е продал за 780 долара. Явно продавачът след като е видял, че нещата с наддаването потръгват, е отменил варианта с Buy Now - случвало ми се е. Така че в края на краищата си го е продал на една доста прилична (за него) цена.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: exile   
Дата:   27-01-11 17:28

Идеята да се пазарува само от power seller-и е нещото, което погребва ибей от години и е изродило сайта до неузнаваемост спрямо първоначалната му идея.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: thomas   
Дата:   27-01-11 17:31

Принципно си прав, обаче доверието наистина не е без значение! Освен това в днешния ebay power seller-и да искаш! ;-) Лично аз се доверявам и на хора с малко на брой транзакции, но поне да имат 10-20 сделки зад гърба си, ако ще и само като купувачи! Като видиш, че са инвестирали в доброто си име, ще знаеш, че трудно ще искат да се откажат от него.

Отговори на това съобщение
 Re: E-bay
Автор: exile   
Дата:   27-01-11 17:37

Оукей, значи за да продам един фотоапарат за 1000 лева трябва да инвестирам в 20 сделки зад гърба си.

Желязна логика.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »