Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 скапано USB
Автор: vrabcho1974   
Дата:   15-01-11 15:56

има ли начин да се извлече информация от развалена флашка . прехвърлих всички снимки на нея и тя взе че се скапа а не запълних и половината от паметта и

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: thomas   
Дата:   15-01-11 16:05

Причини за скапване - бол. От някои има спасение, от други - не толкова. Аз например успях да си скапя една флашка чисто механично, от това, че ми седеше вечно втъкната в предния панел на аудиото в колата. И при всяко сваляне - в чантата. Беше се поогънала доста пъти стърчащата отпред част, аз я поизправях няколко пъти и по едно време вече нямаше флашка... Разглобих я и видях, че са се пречупили две от крачетата, които свързват жака с платката, върху която е чипът. Скъсих ги, залепих скъсените директно на платката и сега си имам една почти нова флашка, която сигурно ще изкара още много години.

Ако ти се е случило нещо подобно, спасение има. Ако обаче е заминала паметта или електрониката, ще ти трябват доста сериозни специалисти.

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: pefoto01   
Дата:   15-01-11 17:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: klez   
Дата:   16-01-11 01:27

е той май не му е проблема с изтрити файлове ами преебана флашка :)

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: mp5patriot   
Дата:   16-01-11 03:29

дръж я далече от телефони... едно звънене и ти преебават живота :)

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: vrabcho1974   
Дата:   16-01-11 07:54

Май си прав изобщо компютъра нея отваря отбелязва я като носител и до там изтеглих тази програма " За която благодаря " но изобщо не отваря паметта на носителя , Благодаря на всички за вниманието [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: скапано USB
Автор: thomas   
Дата:   16-01-11 10:25

Провери версията за механично увреждане вътре (примерно отпоено краче или някоя лоша спойка). Ако повредата е електронна, данните са пътник. Ако обаче е механична, ще ги спасиш с лекота.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »