Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 за това:pinnacle video transfer
Автор: asti   
Дата:   26-11-10 20:07

Здравейте на всички купих си pinnacle video transfer "http://createdigitalmotion.com/files//2008/01/pinnacle-video-transfer-2.jpg" но когато се опитам да прекарам видеото през компютъра за да използвам даден софтуеър,което видео ще свалям от дадено устройство например видео, ми излиза някаква грешка на усб-та та. Опитах всичко смених кабелите, направих преинсталация, смених таблицата на харда от НТФС на ФАТ32 и пак нищо. Но когато сжалям запис от видео на външен хард диск става, но тогава не виждам нищо докато не се свали видеото и не вържа външния хард отново към компютъра. Някои можели да ми помогне да се справя? Мерси на всички предварително.+

Отговори на това съобщение
 Re: за това:pinnacle video transfer
Автор: GMir   
Дата:   26-11-10 20:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за това:pinnacle video transfer
Автор: Pavkata82   
Дата:   26-11-10 20:19

Малко помощ с линка:

http://createdigitalmotion.com/files//2008/01/pinnacle-video-transfer-2.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: за това:pinnacle video transfer
Автор: Han_solo   
Дата:   26-11-10 23:00

Пусни сто теми а??? [smilie23] Това което си купил има съвсем различна функция - без комютър - директно да ти конвертира и запише на флашка АйПод или USBхард аналогово видео във формат Н.264 ... поне аз не видях някъде да пише че може да се вързва към комп. Ти не чете ли това : Тук преди да питаш... аз го открих с едно търсене в гугъла

Отговори на това съобщение
 Re: за това:pinnacle video transfer
Автор: GMir   
Дата:   26-11-10 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »