Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фронтиер 375 - грешка Е-2529 някъква идея ?
Автор: luiz   
Дата:   17-10-10 10:21

Колеги вчера въпросната фронтиера изпищя с тази грешка и краи с копирането :)
Е-2529 SOS Detectin failed. (Star of scanning not detyected)
Лошото е че всичко изписано срещу грешката като възможна причина е - Смени тая платка, смени оная платка :) смени лазера [smilie5]
Хич не ми е до смях ама..... :) в хисторито на лазера няма никви странни отклонения и трите лини са си прави, което ме навежда на мисълта че едва ли тои е дал фира. направих и температурна калибрация но и тва не помага. И друго важно което искам да спомена е , а може би и то е причината, че лазера не ще да вдига температура. Статуса че машината загрява е постоянно включен а реално всички танкове са загрели и показват ОФФ, обаче темп. на лазера в менютата като влезна показва 25градуса и не мърда повече, а трябва да е 27.5 по спомен.
Дали някои от вас се е сблъсквал с такъв проблем че да каже какво ме чака :) Всяка информация ще е полезна , Благодаря Ви предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фронтиер 375 - грешка Е-2529 някъква идея ?
Автор: pliska   
Дата:   17-10-10 21:36

yan,е твоя ангел спасител.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фронтиер 375 - грешка Е-2529 някъква идея ?
Автор: mish   
Дата:   18-10-10 10:16

yan,е твоя ангел спасител-0888244662[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фронтиер 375 - грешка Е-2529 някъква идея ?
Автор: vw   
Дата:   18-10-10 10:55

Залагам 2.50 лв. на заминал АОМ драйвер.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фронтиер 375 - грешка Е-2529 някъква идея ?
Автор: luiz   
Дата:   18-10-10 17:48

След доста ровене и четене в нета, аз залагам 5 лева че е АОМ драйвер :) Вече знам и как да го проверя остана само да се заема, и да получа зелена светлина от началството :)
yan е човек за шефа ми, аз не мога да вземам такива решения, дал съм му телефона да му се обади :) Аз просто приемам всяка повреда като предизвикателство :) ама тоя път няма да е в моята компетенция, инак по механика охооо :)
Както и да е, благодаря колeги за отделеното времe и за телефона на yan.



Публикацията е редактирана (18-10-10 17:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »