Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   13-10-10 17:59

Здравейте!
Казвам се Емил Николаев на 19 години съм от град Велики Преслав.Тази година завърших ГПЧЕ Н.Й.Вапцаров в град Шумен.Кандидатсвах в НАТФИЗ, но за съжаление не ме приеха.От 2 години и половина се занимавам с фотография и си търся работа в тази сфера.В момента снимам на филм и сам си проявявам и копирам работите в лабораторията.Искам занапред да се занимавам по-професионално с фотография и си търся работа в тази сфера във Варна или Шумен.Ако някои има някакви предложения, ще се радвам да ги сподели с мен.
тел.0893565694 или ЛС.

Благодаря предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Stoychev   
Дата:   13-10-10 18:00

В някой вестник. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   13-10-10 18:06

За съжаление в момента не разполагам с цифрова техника и няма как да се хвана :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: stardriver   
Дата:   13-10-10 18:15

Служебна техника [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   13-10-10 21:00

и с такава не разполагат :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   14-10-10 16:30

И аз търся работа[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: pefoto01   
Дата:   14-10-10 16:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   14-10-10 16:38

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: screaming_elmo   
Дата:   14-10-10 20:56

много я търсим такава работа

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: boni   
Дата:   14-10-10 21:15

Чудесно е, че умееш да снимаш на филм и да копираш.
Когато бях на твоите години, 20-21, в началото на 90-те, тъкмо бяха навлезнали масово минилабовете и народа печаташе цветни снимки на поразия.
С приятел се хванахме да снимаме по училищата. Нахалствахме, правехме портрети на учениците и ученичките, снимахме цели класове, снимахме за албуми на випуските... Обикаляхме здраво, бяхме студенти, но използвахме всяко свободно време да снимаме. Не че сме изкарали много пари, но все оставаше нещо. В един момент се сетих да пробвам да снимам на ч/б филм и да им предлагам ч/б снимки 20х30. Това имаше голям успех, най-много спечелих от тези ч/б снимки 20/30. Копирах си ги сам на ФОХАР , имах два увеличителя - един Ленинград 4у и един Крокус.
Снимахме отначало със Зенити 11 и 12, а после с Практики МТЛ5 и Minolta XG9, само с твърди светлосилни обективи 50 и 135мм. Искам да ти кажа, че девойките супер много се кефеха на тези ч/б 20х30 , даже по едно време почти спрях да снимам цветно, тея 9х13 и 10х15 дето ги бълваха минилабовете изглеждаха като конфекция :)
Не ми е минавало през ума да търся някаква работа в областта, въпреки че се намираха места за кописти и др. подобни. Разбира се, занимавах се и с други неща - с приятели бяхме направили агенция за недвижими имоти и от там печелехме доста. Кефех се на това, което си постигах сам и хич не исках да бачкам за някого. И сега пак е така:)
Мисли в тази насока ако имаш достатъчно желание, ще си намериш пътя и сам.



Публикацията е редактирана (14-10-10 21:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: sd   
Дата:   14-10-10 21:17

boni [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: deathzone   
Дата:   14-10-10 21:18

Бони[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: pumabg   
Дата:   14-10-10 21:25

Браво, момче! Писна ми да гледам тинейджъри, на които нищо не им се прави ... Следвай мечтите си и както казаха колегите по горе рано или късно щи намериш своето място под слънцето ...

п.п ще разпитам на сам на там, но контакти имам само в София
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: apollo   
Дата:   14-10-10 21:26

Ако имаш талант и желание птичката ще кацне на рамото [smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: seuret   
Дата:   14-10-10 21:32

F80-ката как е, върши ли ти работа?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: modiliani   
Дата:   14-10-10 22:44

[smilie24] Искрено ти пожелавам да си намериш пътя сам както каза Бони! Важното е да правиш това което обичиш, пък дори и да не го превърнеш в професия!
Слънчево усмих, въпреки дъждовното и лошо време!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   15-10-10 16:16

Благодаря на всички за съветите! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: emotionz   
Дата:   17-10-10 20:40

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: mikino   
Дата:   18-10-10 13:11

Бони има право! Особено за "професията фотограф" винаги има нещо за снимане. Не случайно дядо ми казваше, че фотографията е занаят - винаги можеш да изкараш пари, дори и незаконно [smilie7] - частна практика: сватби, кръщенета, други поводи и т.н. занимания.
В крайна сметка снимането е удоволствие и дори да почнеш някъде работа не като фотограф, можеш да си докарваш допълнително.
Гадно е да си без работа в тая криза. Просто ти трябва канско търпение.
Пожелавам ти да успееш да се доредиш до НАТФИЗ и да намериш работата, за която мечтаеш!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »