Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: twenkid   
Дата:   09-10-10 12:28

Стана произшествие, плочката на статива ми беше хлабава и апаратът (компактен, Canon Powershot A 540) се изсули докато обективът излизаше. По случайност обаче отдолу имаше картонени кутии и падането беше само от може би 50-60 см, и после се претърколи малко по-надолу, не е бил брутален удар в цимент.

Видимо обективът не е изкрвен, нищо не е счупено отвън, но въобще не пали, нито прави опит да прибере обектива, нито светва индикатора или екрана. Гледахме клемите на батериите, защото не реагира все едно няма батерии, но няма какво да им стане. Надеждата е да се е разпоила връзката с батериите или нещо такова.

Някой да знае надежден сервиз в Пловдив?

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: surg   
Дата:   09-10-10 16:15

Пан сервиз, до пл.Шахбазян, или пращане по курирер в Канон сервиз София...

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: rumensh   
Дата:   09-10-10 21:58

Не го носи на пан сервиз ,те са за ремонт на печки,телевизори и др. техники отскоро се занимавт с тази дейност и не са на ти с нещата.Носихме с колега за смяна лампа на Никон SB-600 ,ами ще трябва да видим дали има лампа,ами работим с Гърция и т.н. докато бяхме там излезнах отвън звъннах на Зентекс има ли лампа пич-има изпратихме го и след един ден светкалото беше при нас,заплатихме нужната сума и продължихме да си вършим работата.Така се работи а не с обещания и увъртания.


Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: twenkid   
Дата:   10-10-10 16:29

Благодаря ви за коментарите!

И аз като се разрових за Zentex чувам само добри отзиви, за Пансервиз много оплаквания.
Един приятел ме насочи към един пловдивски: http://www.morel-service.com/pages/remont_cifrovi_fotoaparati_1.html

Ще видя сигурно там как е като начало вероятно.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: checheto   
Дата:   20-10-10 23:55

Може ли колегата Rumensh да поясни от колко скоро Пан сервиз се занимават с ремонт на фото и видеотехника??? Според моите скромни сведения са започнали преди около 7години.
Нека като не знаем нещо да не го коментираме. И Пан сервиз са официален сервиз на КАНОН а не на НИКОН, няма как да извадят хей така една лампа, най- малкото трябва първо да я поръчат.
До колегата с проблема - понякога от много четене на различни мнения човек се прехласва и в не малко случаи остава разочарован.
Успех с ремонта на апаратчето!

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: asahi   
Дата:   21-10-10 00:26

Ако е извънгаранционен го пращай на Зентекс.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: twenkid   
Дата:   21-10-10 00:52

Здравейте,

Благодаря ви за коментарите!

Извънгаранционен е, купуван е преди 4 години.
За Зентекс трябваше да го вържа някак с ходения до Сф (в Пд съм), а на куриери не искам да го поверявам, и затова се спрях на "Морело" (които се оказаха клон на Пан, но "плашещите" коментари от форумите най-вероятно се отнасят за софийския клон?). Чакам да се обадят, казаха вероятно другата седмица.

На първо впечатление изглеждаше, че имат опит, до тезгяха стоеше купчина с поправени фотоапарати.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: rumensh   
Дата:   21-10-10 16:00

Към checheto: мен не ме интересува кой откога е започнал своя бизнес,нито съм конкуренция нито ме засяга кой на кой е официален сервиз и т.н.За всеки има място под слънцето,аз конкретно съм опрял до услугите им не съм си свършил работа и описвам случая явно ти си заинтересован пряко щом така "скачаш" и за да не бъда голословен ще покажа техен рекламен стикер.....никъде в него не пише че са само на канон пише всички видове нали ? [smilie5][smilie5]


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/zuft9447.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2010-10/uotn4352.JPG


http://87.121.7.213/site_pics/158/4_1287666296.jpg



Даже цифровите апарати са допълнени с печат [smilie18] от уважение че 7 години се занимават с това [smilie24] [smilie18] [smilie24].Не се заяждам просто си пиша факти и както съм казал по горе всеки си има глава на раменете,нали !!!!

Асахи [smilie24] [smilie24] [shtrak] [shtrak] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-10-10 16:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: checheto   
Дата:   22-10-10 00:06

Няма да споря с теб, тука не е мястото! няма да спамим в темата на колегата. Най- вероятно тези Морел са някакъв клон на Пан сервиз за гр. Пловдив, незнам и не ме интересува, аз "скачам" (в момента си седя кротко на стола си) срещу нищо неразбиращи драскачи дето плюят и хулят наред. И въобще не съм заинтересован от този спор, но имам добър приятел в Пан сервиз- София, който ремонтира Канони, и смея да твърдя, че полага доста старание и професионализъм в работата си. Най- малкото всяка година се ходи на курсове в Холандия (или Унгария) за повишаване на квалификацията.
И накрая - моля за извинение авторът на темата, че му я напълнихме с излишен спам, а към колегата rumensh - смятам да приключим всякакъв вид спор, просто да не си прави грешни изводи- и мен ми се е случвало да заредя примерно нафта от Лукойл в Пазарджик и колата да не ми върви както като я зареждам от София - това прави ли Лукойл бездарници и мошеници?????
Хайде лека нощ!


Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли читав сервиз за цифрови компактни фотоапарати Канон в Пловдив?
Автор: twenkid   
Дата:   27-10-10 23:58

Колеги, от Морело/Пан оправиха канончето. :)

Като го оставях, казаха около 2 седмици, стана за 2 с. и 1 ден. Казаха че захранването са ремонтирали.

Не знам лошите коментарите и лошия опит, но на мен ми изглеждат съвестни. Цената: 61.40, първоначалната оценка беше 55 - 65.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »