Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За колко мога да го продам
Автор: MoHaX   
Дата:   02-10-10 12:12

Здравейте, искам малко вашата помощ, имам едно цифрово апаратче RICOH Caplio R7 във перфектно състояни без видими белези на позване , изобщо като ново е прави много добри снимки. Но си взех нов апарат Nikon coolpix 8000 и сега това ми е излишно. Колко пари горе долу мога да му търся според вас ?
благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: asahi   
Дата:   02-10-10 12:21

Стотарка.

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: mitku   
Дата:   02-10-10 12:26

150 лв. максимум. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: vga   
Дата:   02-10-10 12:43

Аз си продавах колата за 10 000 лева. Не се намери някой да ги даде. После я продавах за 8000. Пак така. Стана 6500. Пак никой. Спазарих я с доволна усмивка за 4900. Не че не струва повече, просто толкова се намери да даде някой. Мисълта ми е, че за съжаление, не винаги продавача е в състояние да определи цената, а може да се наложи да се съгласи на това, което купувача му предложи. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: djfroggy   
Дата:   03-10-10 09:06

Ами да,на мен доста хора ми се обаждаха за тялото Оли Е510 защо е толкова евтино /375 лв./Накрая след много обаждания се намери ЕДИН купувач за 360 лв.Това е![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: deathzone   
Дата:   03-10-10 09:09

Каква кола продаде?

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: taskoni   
Дата:   03-10-10 09:56

Зелена???

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: vga   
Дата:   03-10-10 15:35

Chudesen Ford Mondeo! Jult. Mai si e cqlo chudo da se prodade neshto v tiq dni... Izvinqvam se che telefona mi nqma kirilica!

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: fotorafi   
Дата:   04-10-10 16:38

Пусни обява и качи снимка на сапунерката.Може и да се намери купувач. По заложните къщи виж на какви цени ги продават....30-40-50 лв

Отговори на това съобщение
 Re: За колко мога да го продам
Автор: vladihg   
Дата:   04-10-10 16:57

Лошото е че в базара освен сапунерките на Канон другите не се тачат а и сега цените са доста по-ниски... Може да стартираш от 180 лв. като заявиш че приемаш коментар. Желателно е да направиш пълно представяне със снимки - моделчето не е лошо .



Публикацията е редактирана (04-10-10 16:58)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »