Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon a95 линии по снимките
Автор: johnny_fx   
Дата:   27-09-10 16:10

Имаше тема за този проблем, но не я откривам.
Въпросът е извън гаранция ремонтира ли се безплатно? Ако не, колко струва долу-горе ремонта и има ли изобщо смисъл?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon a95 линии по снимките
Автор: prisonbreak   
Дата:   27-09-10 16:21

пробвай с друга карта.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon a95 линии по снимките
Автор: index   
Дата:   27-09-10 16:50

70-90 лв е ремонта бесплатно е когато е проблем в матрицата но най често това е проблем в оптиката

Отговори на това съобщение
 Re: Canon a95 линии по снимките
Автор: spa   
Дата:   27-09-10 17:08

Ами по принцип проблема е по-скоро от матрицата. Не знам дали още важи, но до преди 1 година се извършваше извънгаранционо за сметка на Сони от Лас сервиз. Аз на мойто канонче я смених още преди 2-3 години. Затова най-добре мини от там да го погледнат и да кажат. Имам едни приятели на които им смениха матрица без пари, но понеже им било развалено УСБ нямало как да я калибрират. Ремонта на УСБ бвше 50лв. Разбира се не беше оправено и така сега си седи апарата с чистак бърсак нова матрица :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon a95 линии по снимките
Автор: bip   
Дата:   27-09-10 22:30

Същия Канон А95, с лилави ивици ,ми го оправиха за тяхна сметка Пан Сервис ,за което съм им безкрайно благодарен.Смениха матрицата и си штракам и досега.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »