Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Малко репортажни кадри от Литийното шествие
Автор: niki777   
Дата:   24-09-10 17:47

Ще си позволя да постна това, което заснех днес. Бих се радвал на критики и насоки, защото често ми е доста трудно да се погледна отстрани [smilie5]

http://www.flickr.com/photos/50535250@N08/sets/72157624899569925/show/


За кадрите съм използвал 40D, 18-55, 50/1.8 и 80-200(с неработещ автофокус). Общо взето най-долната възможна комбинация от обективи. [smilie18]

Та надявам се да не ви отегча прекалено.
И още повече се надявам някой да изкаже мнение.
Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: karan4o   
Дата:   24-09-10 17:58

Поздравления!!!

И аз бях там, но като участник... е, поснимах де :)
Беше уникално изживяване!!! Дано да успее тази петиция! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Ще си запазя обаче репортажа и спомените за мен [beer]



Публикацията е редактирана (24-09-10 18:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: sauron69   
Дата:   24-09-10 18:06

"Религия- Православие- в детската градина" ?[smilie10]



Публикацията е редактирана (24-09-10 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: karan4o   
Дата:   24-09-10 18:10

По-добре админите да затворят темата.
Призовавам ги!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: Rosencho   
Дата:   24-09-10 18:15

Литиево-йонно шествие [cool]

Снимките ми харесаха[smilie24] По моя вкус има някои излишни, но общо взето ми допадат[shtrak]



Публикацията е редактирана (24-09-10 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: jac75   
Дата:   24-09-10 18:20

много добре си се справил !

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: dessisslawa   
Дата:   24-09-10 18:40

Децата в училище само религия не са учили.

От малки учат по два-три чужди езика. В пети-шести клас имат по седем часа (без да броим алианса).

Тези, които защитават задължителното изучаване на религия не са с всичкия си.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: asahi   
Дата:   24-09-10 18:48

Репортажът е добър. Ако се придържате към фотографската и страна темата ще е ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: alsash   
Дата:   24-09-10 19:04

да....Репортажът е добър....за техниката с която разполагаш, справил си се прекрасно...браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: autosvet   
Дата:   24-09-10 19:12

За мен пък двата чужди езика в 5-ти клас са 3-пъти по-излишни. Едното учи на морал а другото на ... на нищо. Език се учи бързо особено ако се практикува, личност се изгражда много по-трудно. По-добре да махнат единият и да има повече спорт и български. Трябва да се забрани и изучаването на чужди езици в детските градини.



Публикацията е редактирана (24-09-10 19:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: мара   
Дата:   24-09-10 19:33

другото не ми се обсъжда. репортажът ми хареса. авторът е самокритичен и скромен очевидно. което автоматически го поставя в положение на човек който тепърва още ще задобрява! поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: pepi34   
Дата:   24-09-10 20:01

Сети се църквата нещо да прави, по добре късно отколкото никога.Но за съжаление, едва ли това е правилното решение, защо насилствено да се учи религия, нека да е пожелание, но дате заинригуват някакси, а дотогава да видят къде са им грешките.Но докато църквата се управлява от група дърти крадливи разбойници, да не се надяват на кой-знае какво разбиране от обикновеното население.И за да няма подскачания по моя коментар, на всички които не го одобряват - повярвайте ми доста съм в час.Не може да търгуваш с църковни имоти, половината владици да са обратни, другата половина да държат църковния бизнес в страната и да искат от хората добродетели.Там трябва егати метлата да мине, направо цяла прахосмукачка.И трябва да се даде път на младите в църквата.Не може един свещенник в голяма църква с големи приходи да не си отсъпва мястото докато не се помине.Не може да проповядваш Вяра а да е под съмнение дали Ти самия си вярващ.Аз съм вярващ, но съм си преценил какви са ми греховете и пороците и не ставам за свещенник, а който е решил еч става трябва да си носи отговорност.Тука 20 г навлезнаха всякакви секти и измет, Те сега чак се сетиха че нещо трябва да се прави.Да трябва и то много повече, но не е това начина.Вярата се носи в душата не се учи насилственно!!!
Вземаха си чудесния дворец на Пионерите от една време, в който децата се учеха на нещо полезно и сега всичко зад главната сграда и храма е пълна разруха, ами да го стегнат и там да си правят образователни беседи.Има страхотен летен театър, другия път ще ви пусна снимки да го видите на какво прилича сега.



Публикацията е редактирана (24-09-10 20:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: tantris   
Дата:   24-09-10 20:14

За да работи църквата си трябва цар. Ама не мадридският куку. Нека си изберем български. Аз предлахгам Tod[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: dau   
Дата:   24-09-10 20:37

Kато композиция кадрите са яки, техническите данни малко им куцат или поне при мен на големия екран като ги гледам, ама това нз де, готино е [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: onir   
Дата:   24-09-10 21:25

добри кадри [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: hemilio   
Дата:   24-09-10 21:37

екстра си! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: tantris   
Дата:   24-09-10 22:44

Чак сега успях да видя снимките - чудесни са!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   24-09-10 23:06

niki777

Много рядко пускам положителни коментари, просто защото ми действат деструктивно на мен и ги избягвам. Добри са, keep walking.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: GOSPODIN   
Дата:   24-09-10 23:35

dessisslawa, мислиш ли, че само със снобарско мислене и първенющина ще създаеш качествен индивид? Или чалга в разсъжденията с диплома?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: pravdo   
Дата:   25-09-10 01:16

Снимките са много добри. Показват красноречиво угоените, лъстиви лица на Българското духовенство (Не го бъркайте с Църквата, нито с Вярата) При все, че съм вярващ искам да напомня, че България е секуларизирана държава. Училището е образователна институция и като такава може да включи часове по религиИ, където да се изучават трите монотеистични религии плюс будизъм, но това едва ли ще се понрави на лицата от снимките. Крайно време е да бъдат разкрити и досиетата на Българската Православна Църква... Може да се окаже, че във в-к Труд и БНТ има по-малко ченгета



Публикацията е редактирана (25-09-10 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: pefoto01   
Дата:   25-09-10 02:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-10 02:45

[smilie24] браус [smilie6] а вероученските напъни тук няма да ги коментирам [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: тьма   
Дата:   25-09-10 03:47

Поздравления за отличните репортажни снимки - за останалото - не му е мястото в тази тема[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: petkob   
Дата:   25-09-10 09:22

Хубави снимки, много тъжна тема за съжаление. Дано не се емнат да промиват мозъците на децата с религия.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко репортажни кадри от днес - Литийното шествие
Автор: Manchev   
Дата:   25-09-10 10:29

Не стига че на нищо не ги учат, ами сега и да им казват в какво да вярват. Уникално е как в България винаги вниманието се измества от центъра на проблемите и се насочва върху тъпотии. Аман от масова тъпотия.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »