Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Самсунг LED PX2370?
Автор: seal   
Дата:   23-09-10 10:09

Според самсунг 70-та серия и специално този модел покривал 100% sRGB, някой дали е ползвал такъв да сподели впечатления? Матрицата е TN та затова се чудя доколко може да се върши работа с него, предвид другите му плюсове на ЛЕД подсветката

п.п. цената за 23-инчовия модел е ~600лв

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг LED PX2370?
Автор: COMMANDER_KEEN   
Дата:   23-09-10 10:23

600лв за TN монитор...[smilie10]
Бих заложил на това , пък макар и с един инч по-малко.
LED подсветката по никакъв начин не може да компенсира кофти ъглите на виждане... За цветовете - не съм го виждал, но силно подозирам че нещо няма да е като хората...

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг LED PX2370?
Автор: moketa   
Дата:   23-09-10 10:59

И на мен този Самсунг нещо не ми вдъхва доверие! Верно че има Full HD 1920x1080 но вертикалният ъгъл на виждане е 160 градуса, хоризонталния- 170. На другия модел, дето го е предложил COMMANDER_KEEN и двата ъгъла са 178.
/Той обаче няма Full HD!/
Това означава, че като гледаш директно срещу Самсунга горните му ъгли може да ти се виждат малко по-тъмни от средата на екрана. Като си купуваш монитор трябва добре му огледаш изображението както отстрани така и отдолу и отгоре, за да не се чудиш после снимката ти ли е нещо тъмна по краищата или мониторът ти я показва такава!

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг LED PX2370?
Автор: seal   
Дата:   23-09-10 11:30

Предполагам го правите от добри чувства, но все пак за да не става грешка отново - питам за КОНКРЕТНИЯ модел някой дали знае нещо, а не "какъв монитор да си купя".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »