Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Бизнес презентация
Автор: Miro__Slav   
Дата:   17-09-10 13:15

По долу

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод
Автор: Miro__Slav   
Дата:   17-09-10 13:16

Какво е вашето обективно мнение?
http://www.youtube.com/watch?v=DMUIXpO7_8g




Публикацията е редактирана (20-09-10 18:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: lansky   
Дата:   17-09-10 13:22

"мотивирания екип" леко заспал изглежда, можеше да го пропуснете )))

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   17-09-10 13:30

Фоновата музика само ме подразни.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: pepi34   
Дата:   17-09-10 17:03

Абе Миро, важното е клиента какво мисли, дали е доволен.Ако аз бях поръчител, щях да се интересувам от нещо по кратко и по динамично.И без първата част(с червения екран), или поне да е сведена само до 1 лого.Но това си е мое мнение, все пак аз нищо не разбирам от метални конструкци или от бизнеса с тях.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: danny_falin   
Дата:   17-09-10 17:58

на мен много добре ми харесва цялото [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: chukov   
Дата:   17-09-10 18:00

Да вземат да дадат някой лев на да им се направи свестен сайт, че настоящият ме е срам с хуй да го посоча

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: asahi   
Дата:   17-09-10 21:42

Интрото е безвкусна презентация на ефекти.
Тъй като става въпрос за бизнес няма да давам други безплатни съвети на MagicArtWedding.


Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: borisyankov   
Дата:   17-09-10 21:59

Сега, ако махнеш всички over-the-top ефекти и го редактираш до около две минути цялото видео, ще се получи прилично.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: imitev   
Дата:   17-09-10 22:04


Музиката не ми допада за бизнес презентация. Трябва

Следващият път наемете артисти за да се правят на персонал.

Водещият се подпира по машините - не внушава професионализъм, а по-скоро безделничене. Добре е когато водещият обяснява покрай него да има някой, който работи на машината - като че фабриката няма време да спира за да си направят презентацията.

Стойката на водещия в повечето моменти е със скръстени ръце отпред - явно не знае какво да ги прави.

Логото на Корус стои лепнато като логото на БТВ. Аз бих наслагал логото да се вижда по стените и машините като стикери или табели във всички кадри - по естествено е някак си.

Бих махнал цялото интро - прекалено е тъпкано с всякакви ефекти, някакви астероиди хвърчат - това какво общо има с профилите? Малко самоцелно е сложено и не ми се връзва.

Накрая интрото свършва с логото и сайта - все едно свършва презентацията.

На повече от едно места са показани 2ма работници, които опаковат профили - оставаме с впечатлението, че само те работят там, затова само тях показвате. И ги опаковат на ръка - не с модерна технология, както се внушава от другите кадри.

Махнете 3дтата от клиентските сгради - от 2 километра се вижда че са 3д. Сложете истински снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: nicos   
Дата:   17-09-10 23:29

Мен лично, много подтискащо ми действа това празно хале. Персонал от двама човека ли се състои?
Музиката е готина, но е използвана поне в един милион клипа.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: venven   
Дата:   17-09-10 23:34

Накарйте го шефа с каската да се движи и да говори!!!! А на поточната линия да се движат профили, па макар и само за снимките[smilie18] [smilie18] [smilie18]
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: simonov   
Дата:   18-09-10 00:09

Махнете хвърчащите "астероиди" в шапката! Идеята за шефа да се движи и да говори е добра. Халето е празно, защото процеса на производство е такъв и не изисква много хора очевидно. На конферентната маса онзи с телефона, наслагайте и други хора покрай него, все едно обсъждат нещо. Сменете музиката с една идея по-нединамична във филмчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: bozo   
Дата:   18-09-10 00:56

Не виждам нищо фотографско в презентацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: emo99   
Дата:   18-09-10 01:28

митев - идеята е била , че тези профили са бъдещето . Не случайно в интрото има 3D ефекти. Добър проект и реализация ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод
Автор: Miro__Slav   
Дата:   18-09-10 02:52

bozo темата не е фотографска. [smile]
Това не толкова трагично колкото снимките в профила ти които са само снимки, но не и фотография. Не се обиждай нищо лично всички вече снимат кой с телефон кой с сапунерка кой с голям бинокъл... просто прави разлика от снимка и фотография [beer]
asahi не сме търсили безплатните ти съвети [smile], но под дефолт разбирам, че даваш платени... Ако ни дотрябват консултанти обезателно ще те имаме впредвид [smilie24]
Плащаме при одобрен проект [smilie3]
Всъщност колко бизнес презентаций си направил досега?!!! Явно си навътре в нещата...[smile]
Да не забравя едно огромно благодаря за рекламата макар и негативна е все пак реклама и носи девиденти [smilie3]
На всички останали благодаря за съветите има удачни и неудачни, но всичко е въпрос на гледна точка и изисквания от клиента...
[smilie24]Проекта е минало. За не информираните като nicos работниците в завода са 7 човека става дума за вискотехнологичен завод в световен мащаб а не за "Кремиковци" [shtrak]
Най-готин е коментара на imitev [smilie24] [thankyou] ако имаше номинаций за такъв той щеше да ни е фаворит [thankyou]
Ако има мераклий пък да се пробват може да кача суров матерял [beer]



Публикацията е редактирана (18-09-10 02:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод
Автор: finlip   
Дата:   18-09-10 08:06

Филмчето е много добро то не е рекламно а представяне на завода.
Мирославе, на български се казва представяне и ако го кажеш на англииски няма да ти се вдигне нито рейтинга нито статуса освен в собствените ти очи и се пише предвид а не в пред вид.
Желая ти успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: asahi   
Дата:   18-09-10 09:18

Поздрави от Батерий.

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод
Автор: mitadoc   
Дата:   18-09-10 09:43

Мое мнение-в началото един стил музика-после друг,повече ползван за сватби и тържества.

Разминаване на информацията-на червения екран пише,че са водещият лидер в производството на трапецовидни профили,после пичът с каската казва,че са ЕДНИ от водещите на пазара.Последно номер 1 или един от многото?

Шефът заспива,докато говори на телефона.
Момичето на компютъра преследва един клавиш цяла вечност.
Липсва някакъв тип пред диаграма,който показва пред колектива как се увеличава производството и качеството на работата,както и търсенето им,как са пазарни лидери.Иначе казано-без доказателства за това-не важи.

Персоналът от колко души е?Аз видях каската,бавната,лелката,която май спореше с шефа ама се предаде и заспиващия шеф на телефона.

Щом са ви качествени материалите-откъде ги вземате или поне какъв сертификат имат за произход и качество,с какви машини обработвате-изтъкнете се.Не някаква скучна лекция на подпиращ се по стените.

Има хляб в презентацията,но не и по този начин-безумно скучна и неинформативна е.Поздрави и успех.Приеми това като градивна критика,имам опит в бизнеса с презентациите и то наживо[smilie24]



Публикацията е редактирана (18-09-10 09:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: Miro__Slav   
Дата:   18-09-10 09:55

asahi Импето макар и по краен по някой въпроси и теми в мнението си за тебе явно е бил безпогрешен и безпристрастен [smile] "лайк"
Ето една много подходяща тема за твоя патологичен случай
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1234649&t=1234649&phorum_uriauth=

макар, че не вярвам с нещо да ти помогне...
Злобата не се лекува [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: bozo   
Дата:   19-09-10 15:15


Поздрави от Номинаций

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: asahi   
Дата:   19-09-10 16:29

Миро, знайш ли колко ми дреме за твоята оценка? Видях какво си направил, разбрах как ги виждаш нещата, дадох ти неангажиращо мнение. Не е наложително да го приемаш, но умният човек поне би се почесал по главата.

А мен не ме мисли. Всеки месец пиша минимум един пресрелийз и често говоря пред публика. Знам коя дума какво означава и кога трябва да се употреби.

Успех на теб и клиентите ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   19-09-10 22:20

Интрото е прекалено дълго, със самоцелни ефекти,
музиката е досадна,
но черешката на сладоледа е неграмотноста на автора

презентаций
номинаций
мераклий
лайк

приятелски съвет - пиши грамотно да не се излагаш /много/


Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: Miro__Slav   
Дата:   19-09-10 22:27

4i4o-Joro Й го поставям за да има какво да дъвчите [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бизнес презентация завод "Corus"
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   19-09-10 22:46

утре като напишеш официално писмо с "деклараций" и "гаранций"
/виждал съм го на живо, догаждай се, какво ми е мнението за автора/
пак така да хитрееш


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »