Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Photokina
Автор: ailivanov   
Дата:   17-09-10 10:26

Здравейте,

Тъй като по щастливо стечение на обстоятелствата на от 22 до 26 септември съм в Германия, а на 24 специално в Кьолн и денят ми е свободен от ангажименти, мисля да посетя Фотокина 2010[smilie3].
Бих искал от тези, които са ходили и знаят какво представлява изложението, да споделят впечатления. Могат ли от изложението да се правят покупки и т.н.? Каталога заслужава ли си да се купи? Изобщо ако се сещате нещо полезно, ще се радвам да го прочета, за д ане изпусна нещо[smile] .

Благодаря на всички предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: thomas   
Дата:   17-09-10 10:48

1. Каталогът и грам не ти трябва в интернет епохата, особено пък при цена от 25 евро - за всичко, което те интересува, просто си вземи визитки и брошури, а след това си направи твой каталог от линкове към полезните неща.

2. Веднага си купи билет. До 20 септември цените са високи, след това стават ужасни (сегашните са само 62% от онези след 20 септември, които можеш да получиш и на касата).

3. Ако интересът ти е любителски и искаш да спестиш 12 евро (от ниските цени, от онези после разликата е и повече), отиди в събота (25 септември), вместо в петък. Тогава ще платиш само 15 евро вместо 27. Разбира се, предполагам, че и това означава повече навалица, но всеки си решава.

4. Изложението е много интересно, но надали на място можеш да си купиш точно апарат. Можеш обаче да си купиш много аксесоари от разните азиатски фирми, само че дори и за това най-големи шансове имаш в неделя, когато всички си разтурят щандовете и гледат да им останат колкото се може по-малко експонати.



Публикацията е редактирана (17-09-10 10:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: thomas   
Дата:   17-09-10 12:29

Не мога да повярвам - това ли е най-малко вълнуващата тема за деня, че събра само един отговор!? ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: __SpOO__   
Дата:   17-09-10 12:39

Петък е [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: hemilio   
Дата:   17-09-10 12:41

не, просто малко хора могат да дадът съвет по темата

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: ailivanov   
Дата:   17-09-10 13:40

Е, аз със сигурност нямах намерение да отворя тема, която да стане best seller[smilie5].

Благодаря за съветите. Днес ще си купя електронен билет. Съвсем случайно попаднах на тема за датата на изложението и се зарадвах, че съвпада с плановете ми:)

Весел уикенд на всички[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: jivkojj   
Дата:   18-09-10 11:35

Тая година имах планове да посетя Фотокината, но така се случи че по това време съм на Канарските о-ви и няма да стане.

Изложението не е кой-знае колко голямо по площ и само ако зяпаш може да го разгледаш 2-пъти за 1 ден.
Зависи какво те интересува, но да пипнеш новите неща на Цанон и Никон - голямо блъскане ще падне.
По принцип от там нищо не се купува, а за големите фирми е трудно да се добереш до представител.

Обикновено фирмите си прявят уъркшопи и там участват известни фотографи. Представят техники на снимане, техника и какво ли не. Силно ти препоръчвам да разгледаш още от сега шедула на тея събития, да си избереш какво те интересува и да ходиш. По-добре е от безмисленото шматкане. Както казах - изложението не е голямо и няма проблем между семинарите (около 30 мин. нормално) да разглеждаш останалите неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: Leitz   
Дата:   19-09-10 17:39

jivkojj,
Май си разгледал само една палата и затова ти се е видяло малко [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: jivkojj   
Дата:   19-09-10 17:53

Leitz, трябва да видиш CeBIT или IAA и тогава ще разбереш какво имам в предвид. Фотокината е сигурно 1/5 от тях. [smilie3]
Е, естествено ако се застояваш на всеки един щанд няма да ти стигнат и 3-4 дни. Има палати с комерисални принтери, копири, мастила, рамки и какво ли не, те също се броят, но пък там интереса не е голям и съответно залите са празни.

Отговори на това съобщение
 Re: Photokina
Автор: tochnia   
Дата:   20-09-10 01:58

Изложениежо въобще не е малко [smilie8]

По-малко е от CeBIT, но пак си отива цял ден за разглеждане [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »