Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Изложбата пред НДК
Автор: ARGO   
Дата:   15-09-10 15:24

Разгледахте ли я? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: ARGO   
Дата:   15-09-10 15:24

Голамо Излагане пада [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: didesignbg   
Дата:   15-09-10 15:28

тая на Карелия ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: ARGO   
Дата:   15-09-10 15:31

Незнам на кой е забелязах, че са студенти по фотография..

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: iPonche   
Дата:   15-09-10 15:43

Разгледах я. Едната част е международна, а другата е само на фотографи от НАТФИЗ.

Kaчеството просто в един момент изчезна и чак като прочетох разбрах, че съм стигнала до българската част. Не искам да обидя никого, има и добри кадри на студентите.

Впечатлението за световните кадри - добър формат и печат.

За БГ фотографиите впечатлението: всяка снимка е с различен размер и качество. Поне едно изискване да бяха дали за размери...

Поздравкения на съфорумеца pomstar, хубав фотос.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: ARGO   
Дата:   15-09-10 15:55

Незнам но така, както е направена изложбата казва: открийте разликите [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: iPonche   
Дата:   15-09-10 16:53

Арго, какви разлики да откриваш, та те са очевадни [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: ARGO   
Дата:   15-09-10 17:02

Добре де вижте а не открийте [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: MauMyHa   
Дата:   15-09-10 17:13

Само една ми хареса на Боянската черква другото е снимано стените

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: IvanTrifonov   
Дата:   15-09-10 17:56

А аз се бях наточил да ида да я разгледам ...

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: next_time   
Дата:   16-09-10 00:36

Сигурен съм че представените автори имат и добри снимки, просто хората избирали кадрите са засрали пеизажа.Няма вариант да се занимаваш няколко години (поне няколко) и то като висше образование и това да е най-доброто.Шарено, пресуторирано, отвратителен печат.

Заставам на позицията че хората правили подбора на кадри са слабата брънка във веригата и единственото което са постигнали е да злепоставят незаслужено представените автори.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: darksorrow   
Дата:   16-09-10 03:23

Няма вариант да се занимаваш няколко години (поне няколко) и то като висше образование и това да е най-доброто

без да съм виждал изложбата и да имам представа колко точно са забавни нещата - повярвай ми, има. от първа ръка наблюдения го твърдя (:

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: next_time   
Дата:   16-09-10 10:44

Абе то е ясно че издънки има навсякъде, но е смешно да се твърди че изложбата показва реално възможностите на учещите фотография в натфиз.Предполагам почти всички изложили снимки там са с регистрации и тук и в профилите си имат много по-добри кадри от изложеното там.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: rhyan   
Дата:   16-09-10 10:54

На моста на НДК изложбата с театралните костюми е по-яка, ама така са се осрали нещо с тия пана, просто грозна картинка - половината са подпухнали, раздути, разкривени...зле!!! Иначе има много ама много яки серии! Препоръчвам ви я![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: Lito   
Дата:   16-09-10 11:08

едва ли преподавателите са избирали кадрите които авторите да подават за представяне и едва ли авторите са си принтирали работите сами ... и това че учат висше фотография по никакъв начин не гарантира качество на работата им.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: swan_   
Дата:   16-09-10 16:21

"Автор: next_time
Дата: 16-09-10 00:36

Сигурен съм че представените автори имат и добри снимки, просто хората избирали кадрите са засрали пеизажа.Няма вариант да се занимаваш няколко години (поне няколко) и то като висше образование и това да е най-доброто.Шарено, пресуторирано, отвратителен печат.

Заставам на позицията че хората правили подбора на кадри са слабата брънка във веригата и единственото което са постигнали е да злепоставят незаслужено представените автори."

Има една друга тема, обсъждаща качествата на един от доайените във фотографията в БГ и ръководител катедра Фотография в НБУ. Next, погледни и там, но ми се струва,че хич не си прав - има, има вариант! Освен това може да се разходиш из Студентски град и да видиш бъдещите вишисти. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   17-09-10 23:38

Днес ги разгледах кадрите.
За пореден път се убедих, че нищо не разбирам.
Според мен децата не са толкова виновни. Всеки става толкова добър, колкото успее да го направи учителят му. Неща на ІІІ, IV, V курс, за мен не трябва да бъдат на това ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: pefoto01   
Дата:   18-09-10 02:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: finlip   
Дата:   18-09-10 08:28

Изложбата е една много полезна идея - да се даде възможност на млади фотографи да представят свои фотографии заедно с фотографи от други страни. Изложбата е чудесно подредена на най- доброто място в най- голямия възможен формат. За съжаление в чисто техническо отношение фотосите на представителите на Витиз отстъпваха значително според мен по цялата верига: заснемане (не най- подходящата техника), обработка (на доста фотографии личаха петънцата от матрицата) и подготовката за печат: голяма част от фотографиите като че ли нямаха ресурс за такъв голям печат.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата пред НДК
Автор: georgivelev   
Дата:   18-09-10 11:17

swan_

На времени и аз бях измежду тези бъдещи висшисти, макар и да не живеех в студентски град, щото родом съм от София. Основното, което се вижда в студентски град не е критерий. Из между многото черни овчици има и бели, не се заблуждавай.

А това, че хлапетата чакат някой доайен да ги научи си е техен проблем. Има световна литература по материята за който иска да я чете. Други пък имат талант. Който разчита само на доайените далеч не е прокопсал.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »