Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 11:48

На 6 септември се разхождах около Ал. Невски. От църквата Св. София излязоха току що взели се и си правеха фотосесия пред един готин ретро-американски автомобил. С 55-250 им теглих едно фото отдалеч. Ако някой е снимал сватбата-нека ми пише да му изпратя кадрото-негово си е.


http://photo-zona.net/images/user62901/album22744/large/1284367389_okoy7691_svatba.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 11:52

мислиш ли, че ще му трябва точно този кадър?

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 11:57

Не мисля нищо. Просто ако го иска случайно-негов си е.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: vladod   
Дата:   13-09-10 11:58

С огромен кеф можеш да се включиш в някоя от темите, където се одумва как наетият професионален фотограф не е направил нито една читава снимка, а ти веднъж си щракнал и хоп - шедьовър!!!
Не се сърди, ама така разглеждам аз предложението ти [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: mitadoc   
Дата:   13-09-10 12:01

Аман от злоба и обиждане.Човекът казва,че ако ако някой познава младоженците да им каже да си вземат тази снимка,ако я нямират за хубава.Все пак те са на нея.Нали това имаш впредвид?

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 12:03

По-точно някои ако познава фотографа. Защото той е човека на когото е платено да снима. Нито съм фотограф, нито имам опит, умение и техника. Аз си щракам за кеф.
Това все едно да ходя да издиря младоженците да им предлагам снимката. [smilie5] . Както казваш все едно съм снимал шедьовър. [beer]



Публикацията е редактирана (13-09-10 12:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: mitadoc   
Дата:   13-09-10 12:07

Или фотографа-все тая,ще стигне до младоженците.

Ама никой фотограф няма да те потърси,защото ти си му негласна конкуренция.Темата ще стане огън,усещам го.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 12:10

mitadoc
къде видя злоба и обиждане - поне според мен кадъра не блести с нищо особено - кропнат е в някакъв невероятен размер - фокуса е по-скоро някъде - пред младоженците, булката е поразмазана, фона е.... както и да е всъщност, какво ли значение има [beer] [beer] [beer]

все се сещам за един форум, бяха снимали АC/DC с пен... и имаше един коментар "страшна снимка - прати им я" щото горките си нямат професионални снимки... та до случайната от фена са опряли - и тук такава асоциация ми дойде...

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: mitadoc   
Дата:   13-09-10 12:14

Блести,не блести-това е спомен.Без фокус,мазно,резнато-ама те се обичат на снимката и ако я видят може да им стане умилно и да я искат.Без лоши помисли.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 12:18

така е - хората не гледат на снимките като нас, ще си я харесат [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: emo99   
Дата:   13-09-10 12:32

Особено младоженецът много ще я хареса - от този ъгъл лицето му изглежда....Никой ли не го вижда това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: Myth   
Дата:   13-09-10 12:35

Да бе хора взехте да се оливате, вярно е не блести кадъра, но пък е хванат добър момент, и наистина, много от хората не гледат на снимките, като нас, най-вероятно младоженците ще си я харесат. Ако всички хора гледаха на снимките, като нас, повече от половината щяха да остана без работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 12:36

[shtrak]



Публикацията е редактирана (13-09-10 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: Gaijin   
Дата:   13-09-10 12:44

Искрено съжалявам фотографите които са снимали сватбите на някои от по горе изказващите се :-)
Представям си какво им е било :-)
Особенно този на емо .....

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 12:55

и що ги съжаляваш - моя изснима три филма и няма една снимка брак - ей това е професионалист.

сега четеш ли - за по 6 000 кадъра говорят [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: emo99   
Дата:   13-09-10 13:02

Още ми е рано за сватба [smilie18] ... Относно качеството- клиентите вече забелязват някои неща ,които преди можеха да минат метър. На една сватба бяхме 6 или 7 фотографа . Няма да ви казвам какво шоу беше . След това се наложи да обяснявам на сватбара, защо на снимките на наетите от него фотографи има черни сенки и защо са тъмни ,а на моите и на г-н Павлов -няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: emo99   
Дата:   13-09-10 13:10

lansky -Gaijin е искал друго да каже ...че сме много критични към фотографите .

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: deathzone   
Дата:   13-09-10 13:20

На мен снимката ми харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: lansky   
Дата:   13-09-10 13:20

и защо да не сме?

преди като карах трабант - бях доволен от него, ама сега като се предлага мерцедес - очаквам да не вози като трабант.

естествено не може де се купи мерцедес на цената на трабантче, но ако някой ти го обещава - всеки сам си поема риска...

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 13:39

Взех си белята с тая снимка. Целта ми беше друга-не да се обсъжда качеството на снимката (пак ще повторя-нито съм фотограф,нито изкарвам пари от фотография, нито искам пари за снимка). Някои хора изглежда на теория знаят много...а като им гледам снимките-само това им е останало.
Както и да е. Да са живи и здрави младоженците!!![beer] [shtrak] Майтап да става.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: ilchoni   
Дата:   13-09-10 13:42

bleki, снимката ти е чудесна, с малка забележка за фокуса, че е на колата, не на младоженците. Но предвид обстоятелствата, в които си я "щракнал" - [beer] [beer]
Поздрави и за темичката [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 14:00

ilchoni [smilie24] бях на auto а и гледах сина ми че играеше в градинката.
А темичката-сега чакам някой да ме обвини във воайорство, младоженците в ексхибиционизъм, сватбения фотограф в некадърност, а шофьора на колата за камъчето в грайфера[smilie19].

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: chukov   
Дата:   13-09-10 14:15

Не е на фокус и си им отрязъл краката [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: deathzone   
Дата:   13-09-10 14:23

Критиката е хубава, когато е градивна.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватба
Автор: bleki1   
Дата:   13-09-10 14:32

Нали знаете вица за циганина който свирел на цигулка на улицата. Минал един човек слушал го дълго време и накрая му казал:
-Леле, страхотен си, великолепен си. Същински Паганини!!!
Циганина го погледнал и отговорил:
-Айде бе. И ти па си много убаф.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »