Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обективи от alibaba.com
Автор: YasenSlavov   
Дата:   11-09-10 20:59

Здравейте,

Чудих си някой има ли опит с купуването на фото техника от този сайт (който май е най-големият B2B сайт в нета). Та ако някой има ще съм му много благодарен да сподели за евентуални проблеми по митниците, надеждни продавачи от там и т.н. Мерси.[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: Dekov   
Дата:   11-09-10 21:19

Alibaba нямаше ли нещо общо с някакви разбойници ?
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: YasenSlavov   
Дата:   11-09-10 21:23

А сега някой сериозно?

п.с. не че името не е супер неадекватно за такъв сайт[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: navy   
Дата:   11-09-10 21:32

Не, че и аз съм по темата... ама тук в БГ не е ли на същата цена [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   11-09-10 21:51

B2B може и да не те огрее, виж дали продават на дребно и на крайни клиенти. Обикновено се ползват сайтове в САЩ и Европа. Може и да са точни, но B2B рядко продават на John Smith.

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: tycoon   
Дата:   11-09-10 22:22

Алибаба.ком е в топ 10 на най-посещаваните сайтове в света, но по принцип е за търговия на ЕДРО. Ако искаш по много от нещо това е твоя сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: YasenSlavov   
Дата:   11-09-10 22:36

Ами специално за обективи на някой продавачи минималната бройка е 5, което е поносимо за по-евтините модели. Но идеята ми беше някой да ми препоръча изпитан продавач оттам, защото не са малко пари и не ми се рискува.

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: shsphoto   
Дата:   11-09-10 22:54

Там има много фирми които са точно за да мамят, аз изгорях от една(иначе щях да имам Никон Д90 + 16-85, но го разбрах след 1 месец когато много като мен изгорели почнаха да пишат фъв форума им,), по-добре не се занимавай от там. дават ти цена която е много добра но с 3 или 5 броя минимално количество превеждаш парите и после пий вода и забрави.
Пейпал не ползват само банков трансфер, Мъниграм и Уестерн Юниън така, че парите не може да си върнеш, а за стоката ще те уверяват, че е тръгнала, може и фалшив трекинг номер да получиш за залагалка и това е. По-добре потърси фирми които са участвали на излоижения, това значи, че са истински а не фалшиви онлайн сайтове за измами.
Администрацията на портала уж даваше гаранции, че ако някой е некоректен ще съдействат, писах им, но така и не получих никакъв отговор, камо ли съдействие някакво.[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: Mec   
Дата:   11-09-10 23:01

Егати майтапа, ще взема да помисля по въпроса, да потърся някой неграмотен за съдружник.

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: nokoloff   
Дата:   12-09-10 17:49

Цъкам аз да видя Canon 5D Mark II и ... какво да видя, на снимката вместо 5Д гледам Никон Д300 [smilie18]

цъкни ме тук


Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: victory13   
Дата:   12-09-10 18:01

какво ти пука [smilie18]
ако и мис лиза ли е в опаковката, да не би да я върнеш [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: shsphoto   
Дата:   12-09-10 22:15

Тази мис Лиза или ще ти каже, че е станала малка грешка, или ще те увери, че това е Канон 5Д марк2 :) а не Никон Д300. Какво им пука на тях, важното е да преведеш пари като ти каже ниска цена и после иди ги търси.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: sugiama   
Дата:   12-09-10 23:28

не се занимавай с този сайт[smilie23]
ще черпиш после [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: YasenSlavov   
Дата:   13-09-10 00:21

Да разбрах вече, стоя надалеч, мерси за съветите[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обективи от alibaba.com
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   13-09-10 01:54

nokoloff, ако не го бях видял, нямаше да повярвам. Като се има впредвид популярноста на сайта, да си бяха направили труда поне да снимат правилната техника!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »