Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   11-09-10 13:34

Изкуството!
Просто дума ли е или просто е изкуство. Неповторимо не подражаващо различно. Изкуството е да си едно рамо пред другите, при някой едни гърди пред другите. Всеки притежава дял от това изкуство някой повече други по малко.
Дялов капитал във фотографията или във ФФ. Не е правене май такава тема но който е различен и има N броя снимки мисля че е човек на изкуството. И всеки грабнал любимия си фотоапарат в треперещите ръце има дял в това.
Колкото повече толкова най добре.
Един човек, едно изкуство, много снимки, голям акционер!

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=49471


пп
моля поствайте профили със възможно най голям брой снимки на хора които са според вас уникални и полезни за ...младите!

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: cicomanco   
Дата:   11-09-10 13:38

Ти пак ли изтреще?[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: meryeti   
Дата:   11-09-10 13:42

точно тоз е от най-големите акули на фодовата борса[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: swan_   
Дата:   11-09-10 13:44

[smilie18] [smilie7] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   11-09-10 14:18

еее стига де

ако сте срещали хора с много снимки в профилите им ги пуснете за да ги видят всички, Това са тонове снимки пиксел до пиксел организация работа в екип и мнооого модели и храсчета и калинки, всеки снима това което може и му се отдава най много... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: mitadoc   
Дата:   11-09-10 14:28

Темата скоро може да излезе от добрия тон и да обиди някой потребител(не конкретизирам никого за сега)[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   11-09-10 14:44

мисля че в първия пост съм обяснил за изкуството сериозна е темата не е за подигравки
има хора които и една снимка янмат в профилите си а са спецове във форума има и такива които снимат и ни показват творчеството си .

Доколкото ми е известно ИЗКУСТВОТО не е подражание или имитиране.

Така че смятам че хората с най много снимки имат дял в това. Който има по много от другите заема повече място на сървъра има повече ...оффф обяснил съм го вече.


пп
ако някой иска да пусне същото за профили с нито една снимка
за "фотографи" с по няколко профила
... това си е ваша работа
във всеки сайт и във всеки форум си има правила невиждам да засягам някого всички познавате Иван Иванов уникален е и има мнооого снимки, тази нощ го забелязах това, сигурен съм че и вие сте виждали такива профили с много снимки просто ги пуснете тук все ще се разбере кой е с най голям дялов капитал в сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   11-09-10 14:45

@ mitadoc

нали има администратори и правила законите и правилата са за "всички"

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: e-mil   
Дата:   11-09-10 14:58

Може би първо трябва да си изясним какво означава "да притежаваш дял от изкуство"; дали това "притежание" може да се нарече капитал и дали на приноса към фотографията се полага дялов капитал в сайта.

Разбира се, ако се оплетем в сложни обяснения винаги можем да се обърнем към дискусията за безразборното използване на думата "уникален" в последните 20 години. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   11-09-10 15:05

оффффф
имам чувството че има доста руси [smilie18]

стига сте дълбали ще ви погълне лавата


просто ако някой знае Фотографи със МНОГО снимки в профила си да ги покаже тук ейййй голяма сложнотия е

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   11-09-10 23:40

Аз имах само една снимка в профила, направена с руски хазелхович и една вечер, снимката изчезна, а на нейно място имаше десет лева от албанско модно списание за кинология. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   12-09-10 00:17

значи не си от ИЗКУството [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: meryeti   
Дата:   12-09-10 00:52

А какво значение има дали някой има хиляди снимки в профила си и какво общо има изкуството с броя снимки. Предпочитам да съм рус отколкото да гледам хилядите опита за фотография на този и онзи[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: asahi   
Дата:   12-09-10 01:12

Абе друго си е 1000 цветенца, залезчета или джамчета у профила. Масивно стои, някак.

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: vga   
Дата:   12-09-10 01:25

Аз съм голям фен на Second, защото много си приличаме по разбиране за света. Има много снимки и мисля, че ще е полезен за младите - те трябва да осъзнаят, че колкото повече видят от света, толкова по-добре. В крайна сметка само това остава... А и е страхотен фотограф!

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=9910

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: erotila   
Дата:   12-09-10 01:35

Знаех си че има хляб в този сайт.
Second страхотия [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-09-10 02:22

asahi написа:

> Абе друго си е 1000 цветенца, залезчета или джамчета у профила.
> Масивно стои, някак.

И като няма слънчоглед, мак, акт и къф фотографин е тогава?[smilie18] Някакво ламе, като моа. Има готини автори и от А-тата и от Б-тата. Ама в понеделник ще пусна, че сега не ми се рови.

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: MauMyHa   
Дата:   12-09-10 08:25

[smilie5]
Бе то и аз съм изщтракал 90к кадри ама не ги качвам у ФФ да се излагам. Даже от време на време чистя профилът си от кадри с ниски рейтинги да не тормозя сървера[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дялов капитал!!!
Автор: Alex-dan   
Дата:   12-09-10 09:16

баби, тука говорим за изкуство, не за комерс [smilie18] [smilie18]

Качество vs. количество [smilie8]

А ИванИванов [thankyou] [thankyou] [thankyou]
Аз съм му фен [cool] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »