Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Проблем с dealextreme.com
Автор: dvda   
Дата:   09-09-10 11:21

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: dvda   
Дата:   09-09-10 11:21

Здравейте,
направих поръчка от dealextreme.com, във paypal.com е направена транзакция, но тракинг номера, който ми дадоха от dealextreme не показва никаква поръчка.

Тук ли да пиша http://services.dealextreme.com/forms/OrderIssues.aspx?type=Missing


и има ли някъде линк на сайта (аз не намирам), където мога да проверя поръчките си без тракинг номер

Благодаря предварително



Публикацията е редактирана (09-09-10 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: docenta   
Дата:   09-09-10 11:26

Като си влезаш в профила имаш списък с поръчките и информация дали е пратена и номер за въздушна поща.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: rhyan   
Дата:   09-09-10 11:28

Какво значи никаква поръчка?

Обикновено големите компании купуват накуп транспортни услуги от куриери като ДХЛ и разполагат с тракинг номера мноооого преди да са продали каквото и да било. В момента на плащане ти прилагат тракинг номера, но тъй като 'нещото' все още не е опаковано, приготвено и т.н. е нормално да не може да го проследиш в системата на куриера.

Още повече, че в регистрите на куриера ще влезе в момента в който го получат в техния склад за транспорт - т.е. към края на работния ден.
Изчакай до утре и пак провери номера. Тогава вместо 1 ще имаш 3 записа за твоята пратка.

Примерно нещо такова...
1. Прието за шипване в 1900 часа.
2. Букирано за полет еди кой си в 1900 часа.
3. Качено за някъде на майната си летище в 2300 часа...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: Template   
Дата:   09-09-10 11:29

Да, по принцип можеш да им драснеш няколко реда на този линк. Кога си направил поръчката, защото мен така ме мотаха няколко дни преди да ми излезне?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: dvda   
Дата:   09-09-10 11:31

Поръчката я направих преди два дни. Освен това предния път, като поръчвах веднага имах информация за поръчката с тракинг номера. Първо пишеше, че е приета и чака да бъде опакована или нещо такова, след това че е пратена и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: Template   
Дата:   09-09-10 11:36

Ами ако нямаш търпение, бих ти препоръчал да им пишеш, но имай предвид, че се случват понякога такива закъснения. Късмет!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: znanev   
Дата:   09-09-10 12:06

Понякога така се случва с dealextreme, когато нямат наличност на дадения артикул. Поръчват го от снабдителя си и в това време не се вижда в профила информация за поръчката. Понякога минава и 1 седмица докато изпратят стоката. Поръчвал съм много пъти от тях и като изключим дългото чакане (поне 2-3 седмици до UK), не съм имал проблеми с тях :)


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: oduh   
Дата:   09-09-10 12:07

Според мен няма какво да се стряскаш (все още). Една седмица забавяне в който и да е статус е приемливо за DX.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: graphix   
Дата:   09-09-10 12:20

и аз наскоро поръчвах за първи път оттам. забавянето е в реда на нещата, споко :)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: dau   
Дата:   09-09-10 12:31

Забавят се, но не забравят... коректни са, няма да те прецакат, на някой обикновени пратки няма тракинг

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: docenta   
Дата:   09-09-10 12:32

Аз пък последните 4 порчъки ги получавам за окопло седмица от поръчването.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: ando   
Дата:   09-09-10 12:57

Аз имах същият проблем. Направих поръчка на 18-ти август, но стоката не бе в наличност и получих тракинг номер едва днес. Стоката е шипната, очаквам близките дни доставка. Бях се притеснил сериозно, но се надявам всичко да е наред. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: loveforever   
Дата:   09-09-10 13:08

Миналата година си поръчах една батерия. Нямаше трекинг номер но на 16-тия ден пратката беше в пощенския ми клон. Тази година поръчвах едно малко хеликоптерче на сина февруари месец. Имаше си и трекинг номер и при проверка просто даваше че е пратено. След повече от месец им писах и отговориха че се извиняват за забавянето и се надяват пратката да дойде до седмица. Нещо ги бавели с транспорта. Вече я бях отписала когато дойде в средата на май след около 3 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: pero   
Дата:   09-09-10 13:54

Извинявам се че се обаждам без да съм прочел предишните мнения. В dealextreme имат ограничения. АКо примерно сумата на поръчката ти е под 25$, не можеш да си следиш пратката. Не помня точната сума. 25$ ми се върти из главата, но може да е 15$, не си спомням.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: steeens   
Дата:   09-09-10 14:06

15 ми се струва по вероятното. А за поръчката се притеснявай след седмица, но почти е сигурно, че до тогава ще е при теб.[smilie5]

dealextreme.com[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: docenta   
Дата:   09-09-10 14:13

До 10$ без трекинг номер.
Май така беше.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: dvda   
Дата:   09-09-10 14:19

Имам тракинг номер и поръчката ми е за 16$. Всичко е наред

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: mdamyanov   
Дата:   09-09-10 14:28

така докато си говорите, искам да попитам как става доставката от този сайт. Наскоро го разгледах , имам тук една карта и искам да си поръчам разни неща, но не ми е ясно къде и как ми ги доставят. В поща ли, до нас ли, митници разни и тн. Ако може някой да ми каже с 2 думи.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: docenta   
Дата:   09-09-10 14:43

Ако това дето си го поръчал е до 20$ пратката си я получаваш всеедно някой ти е пратил препоръчано писмо. Над 20$ ходиш до митницата.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: mdamyanov   
Дата:   09-09-10 14:56

ако е до 20 $ отивам от пощата където са колетите или ми го носят до нас? както са препоръчаните писма. А ако е над 20 до коя митница ходя?? аз съм от Варна, каква, на гарата, на летището? Мито има ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: mantara   
Дата:   09-09-10 14:58

Ко си поръчвате оттам? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: steeens   
Дата:   09-09-10 15:24

mdamyanov написа:

> ако е до 20 $ отивам от пощата където са колетите или ми го
> носят до нас? както са препоръчаните писма. А ако е над 20 до
> коя митница ходя?? аз съм от Варна, каква, на гарата, на
> летището? Мито има ли?

Май работата е леко на късмет. Последната ми поръчка беше за 50 и няколко долара и пак ми дойде като пакет в къщи директно.



Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: 1sokol1   
Дата:   09-09-10 15:42

Един колега си поръча от там GPS за $80 и му го донесоха направо във фирмата - нито е плащал мито, нито е ходил до пощата да си го взема.



Публикацията е редактирана (09-09-10 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с dealextreme.com
Автор: ando   
Дата:   09-09-10 15:58

А доставката напълно безплатна ли е? Докарват ти пакета на адреса и не дължиш нищо повече на куриера, така ли е?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »