Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: kbanev   
Дата:   06-09-10 21:47

Здравейте, наскоро си купих батерия phottix titan NB-2LH за канон 400d. Имаше ток в нея и реших да я изхабя преди да я заредя. Изхабих я, но след като я сложих да се зарежда не светва крушката за зареждане. С оригинално зарядно съм, и оригиналната батерия няма проблеми със зареждането. В сайта на производителя пише, че може да се зарежда с оригинално или неоригинално зарядно. Има ли някой със същия проблем. Не знам какво мога да направя.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: GMir   
Дата:   07-09-10 00:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: n1x0n   
Дата:   07-09-10 03:56

Изключи зарядното, сложи батерията, включи зарядното.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: kbanev   
Дата:   07-09-10 07:43

Не съм я изхабил до дупка, защото като я сложа в апарата и пали. Все пак пробвах със изправител на 9v държах няколко минути, но промяна няма. Самото зарядно не светва и това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: steeens   
Дата:   07-09-10 08:42

зарядното ти явно е умно и не ще да зарежда, неоригинална батерия. Но пробвай все пак да го оставиш за известно време включено с батерията на него, може и да запали. Така ми прави понякога зарядното на един телефон, понякога не започва да зарежда веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: s_dyakov   
Дата:   07-09-10 09:37

Е да бе.. изправители тези батерии нямат ли чип вътре.

по принцип са хубави батерии .. може да си попаднал на куца.

Но пробвай да я разредиш докрай и да я заредиш пак. Не би трябвало зарядното да ти прави проблеми с нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова батерия phottix NB-2LH
Автор: kbanev   
Дата:   07-09-10 18:35

Явно има и бъгави батерии. Писах сутринта на магазина от ebay от които я взех и ми отговориха, че ще пратят нова(replacement). Явно има и други, с такъв проблем. И да в сайта на phottix пише, че са умни батерии и съответно няма проблем да се зарежда с оригиналното зарядно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »