Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Хистограма на Smasung S85
Автор: bojanski   
Дата:   03-09-10 17:53

Здравейте!Нов съм във форума, но не и във фотографията!Приятно ми е да се запознаем, казвам се Боян. Имам въпрос относно пускането на хистограмата на Samsung s85. Опитах се да я пусна, като прочетох статия за raw формат и histograme, само че за Samsung S850. Пробвах по описания начин в статията, но успях да пусна само raw формата.Пробвах се по какви ли не начини да пусна хистограмата, но резултат нямаше. Като ми се отвори менюто има някакви опций със "тикче" отстрани в квадратчето, което според мен показва че би трябвало да са активни тези опций, след като стигнах до менюто съдържащо histo/raw влезнах в него направих raw формата на 00003 и histo на 00001 , натиснах MenuOk и не се появи "тикче".Изгасих апарата както беше описано.Включих го и очаквах да се появи хистограма, но хистограма така и нямаше.[smilie2] Ако можете да ми помогнете ще съм благодарен!

Поздрави!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Хистограма на Smasung S85
Автор: bojanski   
Дата:   03-09-10 17:59

Re:Даже и raw формата не се е пуснал... сега забелязах...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »