Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Betacam
Автор: VassilK   
Дата:   22-08-10 01:06

[smilie18] Джъмбо,от днес ти официално затвори отдела на Панасоник за камери.Какво мислиш за AJHPX 3700[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Betacam
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-08-10 00:56

Хахаха Джъмбо направо изби рибата и ме върна 20 на, че и повече години назад
Едно време беше актуално колкото е по голяма и куха щайгата на рамото на цинганина толкова по хубаво свири... [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Betacam
Автор: джъмбо   
Дата:   24-08-10 08:33

принципно ако бе видео форум основния спор щеше да е сони срещу всички останали....

и то много сони срещу всички останали.....[smilie7]

не съм сериозен оператор... не ме бива много по моя преценка щото си харесвам повече фотото

навъртял съм часове предимно с малката серия на сони ПД150 и после ХД от същя клас и винаги ми е било по-удобно от аналогичните панасвиняци...

снимал съм и с 50мегабитово хитачи тежащо около 10 кг и разбира се със сони синеалта....

ми сони... като стане въпрос за видео...

но за всяка екстра искат по една торба пари...
за разлика от домашната ми джобна камера саньо която е фул екстри на цена доста по-ниска от аналогична сони....

а за домашно **но си дава прекрасно качество [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Betacam
Автор: VaSsilk   
Дата:   24-08-10 11:39

Въпреки,че не обичам Sony Corporation,трябва да се съглася с Джъмбо-Сони винаги са били напред в производството на професионални видеокамери.Другите догонват.

Отговори на това съобщение
 Re: Betacam
Автор: Han_solo   
Дата:   25-08-10 09:26

Джъмбо добре че нямаш Канон [smilie5]
Сони още преди години когато създадоха Бетакам стандарта се утвърдиха сред професионалистите, а другите трябва да предложат нещо действително добро за да накарат хората които са свикнали с даден дизайн и разположение на контролите да изберат нещо друго. Всичко е и въпрос на навик, аз съм работил и с Панасоник и със Сони и всяка фирма си има и силните и слабите страни, примерно мисля че опита да наложат камери които пишат на диск - нещо като блурей беше не съвсем удачен и затова Панасоник успяха да пробият с Р2 техниката в доста телевизии

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »