Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 В какво си носите апаратурите :)
Автор: soxo   
Дата:   13-08-10 00:42

Какво ползвате, когато излезете на екскурзия за наколко дни и искате да носите едно про-тяло, няколко обектива, сандвич и бира:)?

П.С. Ако има вече тема съжалявам.


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: asahi   
Дата:   13-08-10 00:43

В колата.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: iPonche   
Дата:   13-08-10 00:44

Фотографска раница [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: vikitovikito   
Дата:   13-08-10 00:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: tvk75   
Дата:   13-08-10 01:01

фотографска раница,или друга,но удобна

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: neuromancer   
Дата:   13-08-10 01:13

Раница Lowepro Orion Tracker
Има място за тяло със стандартен зум + 2 други обектива, и цяло отделение за сандвич + дрехи.
Чудна работа върши, за 6-7 години усилена употреба още не съм я скъсал.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: mitadoc   
Дата:   13-08-10 01:13

Бирата и сандвичите носи жената.Аз нося малка раница Льовепро Микротрекер 100.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: deathzone   
Дата:   13-08-10 01:20

Аз във ето такава.
тук

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: soxo   
Дата:   13-08-10 01:37

Добре си си ти mitadoc :) Викам добра дресировка хаха.
Иначе аз пък гледам насам http://products.lowepro.com/product/Mini-Trekker%20AW,1965.htm
.

П.С. Всички тела са про, стига да са в подходящи ръце, ама ме разбрахте де. Все пак за Иксуса имам мнго удобно калъфче, ама с тяло едно кило и още толкова обектив не си е работа на врата. Пък и хубаво е да има къде едно пешкирче да сложиш, аз така четох някаде, дали не беше в "Пътеводителя".

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: vikitovikito   
Дата:   13-08-10 01:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: tvk75   
Дата:   13-08-10 01:41

тази

или тази


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: ka7   
Дата:   13-08-10 01:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: soxo   
Дата:   13-08-10 01:55

За пръв път виждам чанта с миша дупка :) Дали е удобно?

А иначе онва за про телата и ръцето го пишем в категория "Среднощни мъдрости" и не го кометираме :).

Спред мен освен да ти е удобна (на гърба и за достъп до техниката),една такава чанта трябва да е лека и непретенциозна на външен вид ( ако пише Олимпус,Канон или Никон, някак си се набива на очи и и порастват крака по бързо).

П.П. И все пак да пази техниката от стрес,а пък бирата студена по-възможност. :)



Публикацията е редактирана (13-08-10 01:57)

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: victory13   
Дата:   13-08-10 01:58

уморих се да мъкна компютър в едната ръка, и раница в другата... раницата изобщо не е лека [shtrak]
взех си пътно куфарче /размер за кабинен багаж/, смятам да положа раницата ако се събере вътре, ако не, само техниката, и компа в неговото отделение, и трак-трак на колелцата да ми е по-леко [smilie7] ...тия дни ще си каже... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: soxo   
Дата:   13-08-10 02:02

Ами какво и е Минито тогава на Мини Трекера :( но пък поне носи казваш :) Всъщност малко се чудих между нея и CompuTrekker, но тази май ще дойде бая голяма.

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: GOSPODIN   
Дата:   13-08-10 08:05

Навсякъде само чанта, защото по-бързо се борави с техниката и се сменят обективи.
Ето я :

http://tamrac.com/5618open.jpg



http://tamrac.com/5618computer.jpg



Със стъкларията е към 4-5 кила , а с лаптопа става 8...[smilie8] Добре, че съм 100 кила, та я мъкна.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: Stoychev   
Дата:   13-08-10 09:02

Нефотографска раница. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: Mandylion   
Дата:   13-08-10 09:31

На скоро си купих ей този Crumpler.

http://www.picvalley.net/u/2882/13637889517930078041281681029OFxqee7QFlP9flsKnYpm.JPG


Отваря се отзад, непромокаема е, има място за тяло + 2 - 3 обектива. В горната си част събира дрехи и каквото ти скимне.
Голям смях са тия раници - получаваш доживотна гаранция и брачен сертификат [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: mitku   
Дата:   13-08-10 09:46

Чантичка - по-удобно ми е отколкото в раница. Lowepro Nova 3 AW - събира тяло с грип и 4-6 обектива/светкавици/др. (зависи от обективите) + джобчета за някакви по-малки аксесоари (филтри и т.н.)... или ако трябва да натоваря всичко - имам и Lowepro Nova 5 AW - същото като Nova 3, но с място за до 8-10 обектива/светкавици/др. + повече място за по-малки аксесоари). [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-10 09:46

костенурката нинджа:


http://www.photopavilion.com/i/products/Bags_/Tamrac/Velocity/Tamrac_Velocity_10x_middle.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: ywy   
Дата:   13-08-10 09:54

Темата е много полезна и нека всеки сподели свойте неволи.

Ползвам раница "LowePro SlingShot 300 AW"
и чанта "Lowepro Altus 140" и Apollo 100
Но раницата се оказа голяма за тяло + 3 обектива + комплект филтри и духалката.(За домашно складиране на техниката е 6 или само придвижване с кола)
А чантата удобна но събира тяло и 2 овектива и малко филтри (плзва се за кратки градски преходи).
Със статива е проблем, че и той тежи.
Сега съм замислил да си взема калъфи за обективите и всичко се събира в туристическата раница. Проблема пък там е че не са защитети от прах и удар.


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: valen_tin   
Дата:   13-08-10 10:02

Burton Zoom 28l ...страхотна е за пазене на апарата и обектива, изключително удобна на гърба (то си е раница за сноуборд). Адски неудобна за бързо вадене на апарата - не можеш да извадиш апарата дори само от едно рамо, трябва да се сваля изцяло и да се подпре някъде. Иначе за излет с апарат и 4-5 обектива и още багаж е перфектна. Май за града ще ми трябва друга чанта де :(

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: ivogue   
Дата:   13-08-10 10:11

Аз ползвам Lowepro CompuDaypack, но напоследък нешо ми малее. Май е по-удобно да има повече место за апаратура и по-малко за пешкирчета. Иначе е страшно удобна и висококачествена.



Публикацията е редактирана (13-08-10 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: nokoloff   
Дата:   13-08-10 10:12

Малка и удобна раничка [smilie24]



която събира много [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: В какво си носите апаратурите :)
Автор: adash   
Дата:   13-08-10 10:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »