Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Студио в София?
Автор: plamendo   
Дата:   10-08-10 15:17

Търся студио в София, някой можели да ми препорача някое и с какво разполагат там

Благодаря предварително
Пламен

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: ittv   
Дата:   10-08-10 15:32


http://magazin.photosynthesis.bg/uploads/image/tehnika%20pod%20naem/Studio-Sky-City.jpg




Студио PhotoSynthesis София се намира в SkyCity център на ул. "Коста Лулчев" 52.

Студиото е на разположение на всички професионалисти и любители фотографи, които имат нужда от рекламна, модна, продуктова, сватбена фотография или просто иска да реализират своите фотографски проекти и да разработят своето портфолио.

Описание
Студиото е с обща площ от 40 кв.м, с размери на снимачната площадка - 5.30м х 4.10м и предлага богат избор на осветление и аксесори. Намира се в сутерена на SkyCity център - обект 3 (карта на етажа→) и разполага с удобно място за паркиране.


Студийно оборудване и аксесоари
Студиото се отдава под наем с пълeн комплект осветление и аксесоари→. При нужда може да заявите за ползване допълнителна фотографска техника – осветление, аксесоари или професионалнa фототехника, която се заплаща отделно.

Ако желаете да реализирате своята фотосесия с Hasselblad, обадете се на тел. + 359 2 855 503 9 или пишете на operator@photosynthesis.bg всеки работен ден между 09:00 и 18:00 часа.

Екип
Може да се обърнете към нас, ако желаете да осигурим гримьор, фризьор, стилист или се нуждаете от асистент по осветлението.

Проекти, реализирани изцяло от нашия екип, можете да видите тук.

Наем
Студиото може да бъде наето на цена от 25лв. на час или за цял ден ( 8 часа) на цена от 120 лв.

Попитайте за нашите специални отстъпки, ако искате да наемете студиото за няколко дни или се интересувате от месечен или годишен абонамент!

Сумата за ползване на студиото може да заплатите на място или по банков път.

Резервация, време и условия за ползване
Студиото може да бъде наето всеки ден от понеделник до неделя от 10.00 до 21.00 часа.
Резервацията за ползване може да направите предварително по телефон, електронна поща или на място. Промяна на вече уговорена резервация е възможна при наличието на свободни часове.
Вижте условията за ползване.

Контакти
тел.: 02/ 971 45 65; 0887 299 986 ; 0899 134 137
e-mail: studio@photosynthesis.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: ittv   
Дата:   10-08-10 15:34

смятам, че 25лв на час е една разумна цена, а и толкова подробно описание на студио под наем не съм виждал, лично на мен ако ми се наложи бих си го наел, поради липса на по-добри оферти.

Успех [beer]



Публикацията е редактирана (10-08-10 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: shama   
Дата:   10-08-10 15:46

има поне 5/6 студиа в София, кажи какво търсиш по-точно

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: plamendo   
Дата:   10-08-10 15:52

nesho normalno sas softbox, 600ws flash i cheren i bql fon, za snimki na model, naj-mnogo za 4 chasa...

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: garsia   
Дата:   10-08-10 15:59

за 25 лв. на час,с всичките му там глезотийки,при това в центъра на София си е направо не гореща,ама пареща оферта [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: shama   
Дата:   10-08-10 16:07

ами PhotoSynthesis е много добра оферта иначе други студиа са:

creativehall.eu
Belightstudio.com
GiVistudio.com
StudioForRent.eu


Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: plamendo   
Дата:   10-08-10 16:08

Nqkakva informaciq za oborudvaneto, kolko wata, i maj vidam grebeni, ako sa grebeni 20% 30% li sa? e i tova "beauty dish" li e ili "ubieca" za foto modeli?
Nqkoj da go e polzval?

mersi za vsichki otgowori

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: garsia   
Дата:   10-08-10 16:12

тук има всякаква информация [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: plamendo   
Дата:   10-08-10 16:16

mersi tova e mnogo podrobno

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: ittv   
Дата:   10-08-10 16:17

еми нарочно съм ти копирал телефоните на фотосинтезис, обаждаш се и питаш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: aeobs   
Дата:   10-08-10 16:19

http://www.sofia-studio.com
[smilie5]
800 m²
€700/ден

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: cicomanco   
Дата:   10-08-10 17:13

Ухаааа.....[smilie10] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: zed   
Дата:   10-08-10 19:13

Това последното е много добро. Мен лично много ме кефи. Ако трябва да снимам нещо мащабно, това е студиото. Цената няма да коментирам, защото принципно е нормална, но за наш'те ширини е малкоооо повече. Иначе е много яко.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: s_l   
Дата:   10-08-10 20:23

Ето още едно - http://base.bg



Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: bpavlov   
Дата:   11-08-10 01:38



От последното студио това ми хареса - 1Ds Mk2 за 130 евро на ден :)
Иначе евала, така се цедят клиентите и агенциите, със замах


Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: c5   
Дата:   18-08-10 23:19


http://creativehall.eu/upload/galleries/2/472.jpg


http://creativehall.eu
[shtrak] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: sd   
Дата:   18-08-10 23:27

студио и работилница

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: Han_solo   
Дата:   18-08-10 23:30

софия студио доста ме учуди... студио с прозорци??? екстра - диван???

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: sd   
Дата:   18-08-10 23:34

миналата седмица бя в София студио - не съди по картинката какви са екстрите. Няма такова друго студио според мен. Скъпо е но ако ти трябва такова нещо си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: Han_solo   
Дата:   19-08-10 08:51

Аз гледам друго - най-важно за едно студио е първо достъпа, /да се стига лесно , да има места за паркиране и да могат в него да се вкарват обемисти декори/ тук предполагам го има, второ ел. захранване и него го има - 4х32ампера е прилично ама трябва да осигурят и 64А защото някои от кинаджийските прожектори са с такива еврокуплунги.
Другите важни неща, особено за кино, са да няма естествена светлина и да е с добра шумоизолация, нали не трябва да обяснявам защо [smilie3] не по малко важно е добра климатизация защото като се запалят 5-10 HMI прожектора по 6KW всеки актьорите ще изпукат... ако искат да се ориентират и към кинопродукции трябва да имат предвид и тези неща...
А и има и други студиа в София които имат подобна площ, но са ориентирани към кинопродукции

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: annardim   
Дата:   19-08-10 11:31

Предишното студио на фотофорум-а е вече готово да приема желаещи!
На удобно място е , не е много широко , но за сметка на това е уютно.
Има още малко неща за дооборудване , но като цяло за ентусиасти на които им се снима в студио - става![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: vesquto   
Дата:   19-08-10 20:46

А би ли доуточнил, с какво разполага, какви са цените, колко точно е голямо и т.н.? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: annardim   
Дата:   19-08-10 22:02

Основната част в която се снима е грубо 4х7м.
Има 5 тела засега с 2 чадъра и отражател , сив хартиен и бял платнен фон(матова тафта 3х5м.)
Може да се ползва продуктова палатка 80см. , както и предметна маса - самоделна , но много добра!
Останалото засега на лични!

Отговори на това съобщение
 Re: Студио в София?
Автор: vesquto   
Дата:   21-08-10 22:13

Благодаря за информацията! :) [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »