Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-08-10 01:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Amigo   
Дата:   08-08-10 01:09

ами сигурно малко им плащат [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Alex-dan   
Дата:   08-08-10 01:11

Ами то и родните ни "звезди" са едни... По чужбина като могат да продадат снимка за милиони долари, ще се изтрепят :)

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Amigo   
Дата:   08-08-10 01:12

Казах на фотографите, че няма лимит в парите, които ще получават. Докарваш суперснимка и се договаряме колко струва. Работата е трудна. Не е като да отидеш на парти със звездите, които ти идват на крака там, да хапнеш с тях, да ги снимаш как пристигат, да си вземеш хонорарчето и да си отидеш. Другото е тежка работа - седиш в храстите, вали сняг, ядеш сандвичи, скрит и завит, за да извадиш хубава снимка. Това струва пари и за това ще платя много.


Интересно ми колко ли ще да е това много все пак и количеството му от какво зависи?! [smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Amigo   
Дата:   08-08-10 01:13

Alex-dan написа:

> Ами то и родните ни "звезди" са едни... По чужбина като могат
> да продадат снимка за милиони долари, ще се изтрепят :)



абе те май самите звезди си падат за бъдат опапарачени, че да се шуми около тях и да си вдигат рейтинга [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-08-10 01:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Canon   
Дата:   08-08-10 02:11

"Предлагал на препоръчани репортери ..."
Ми ко ги е еня тях, щом са препоръчани значи са известни, а те са свикнали основно на сигурното + още нещо, ако има...

Дреме им на зума ... Лош маркетинг

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: canonio   
Дата:   08-08-10 02:11

От арменец кога вземат пари, да ми се обадят папараците...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-08-10 05:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: agop4o   
Дата:   08-08-10 08:37

От арменец кога вземат пари, да ми се обадят папараците...


---не говори глупости.ако знаеш колко пари съм дал на жена си[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: asahi   
Дата:   08-08-10 09:27

Магърдич ви е врътнал всичките през пързалката. Явно замисля нещо папарашко и сега пробва почвата и подгрява аудиторията.
Мен лично ни хайлайфа ме брига, ни папарашкото му отразяване. Която има хубави цици си ги показва и без помощта на папараци, съм забелязал.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   08-08-10 09:31

Каквито са ни звездите, такива и папараците...
Може да разчита на случайни попадения, снимани с телефон. Нещо, за т.нар. ни "елит" не знам кой ще тръгне да си губи времето.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: MauMyHa   
Дата:   08-08-10 09:31

коя, тази дето си показва циците ги покаже и[smilie18] на мен [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: bleki1   
Дата:   08-08-10 09:33

Онези с PVC цици сами се нареждатт за снимка като видят фотограф.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: pif   
Дата:   08-08-10 09:56

Че то има ли фотографи и папараци изобщо в България? То всеки си снима сам, хванал една сапунерка (пък било то и нисък клас ДСЛР) и айдеее, големия фотограф. То можем и ние да си се снимаме, защо да плащаме.
Навремето бях видял билборд сниман със Скина и Коника ВеХикс 200.
Маргардич може да е всичко ама е хитър. Със сигурност е намислил нещо. Снимайте Станишев с гаджето му арабин или някоя друга пикантна история но със снимков материал пък ако не ви гръмнат - ще изкарате доста пари.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: georgivelev   
Дата:   08-08-10 10:06

Макгърдич като е недоволен от родните папараци да си внесе отвън. Отново ПР акция на дребния продуцент.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: ksuhorukov   
Дата:   08-08-10 10:20

Ей ся е момента уайлдлайф фотографите да наскачат в храстите и да дебнат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Amigo   
Дата:   08-08-10 10:22

а и то само шибан боклук в БГ - къв хайлайф да снимаш [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: flipbeat   
Дата:   08-08-10 10:58

Работил съм в продукция на Халваджиян и мога да ви уверя, че заплащането е повече от символично. И не мога да си представя кой уважаващ себе си фоторепортер ще яде сандвичи в храстите под дъжда за да снима КОЙТО Й ДА Е от отпадъчния ни "елит". Това е пълна глупост.


Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: novi4ok   
Дата:   08-08-10 12:17

" Това струва пари и за това ще платя много." [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Той понеже винаги си плаща и то по много, та затова от стария му екип има сума ти хора, на които дължи по 100-200-300 лв. и не могат да си ги вземат с години. Магърдич е абсолютен цървул, а опре ли до плащане няма такъв циганин - джамбазките пазарлъци и циркове започват с пълна сила. Продуцент? Да, да, ама в друг живот - смешен мошенник на дребно и мизерник. Още в университета си беше миризливо лайно и тарикат на дребно, сега е два пъти по-зле този боклук. Ако има луди - да работят за него. Тези, които имат мозък, минават на другия тротоар когато го видят.
[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: toplomer   
Дата:   08-08-10 13:11

Е нищо де, може пък Бозаджиян да е доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   08-08-10 15:45

М. Халваджиян това русата мацка от денсинг стар ли беше ?


Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   08-08-10 15:50

Родни папараци ??? Няма такова животно. В БГ няма звезди за да има папараци [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: Amigo   
Дата:   08-08-10 15:59

4i4obenjy написа:

> Родни папараци ??? Няма такова животно. В БГ няма звезди за да
> има папараци [ezik]



е как да няма бе [smilie10] всичките бг-звезди са у форумо [smilie24] [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: М. Халваджиян недоволен от родните папараци!
Автор: fotorafi   
Дата:   08-08-10 18:14

След години снимане за вестници и списания, както аз,така и мои колеги и приятели стигнахме до извода:
- в България няма звезди,световни личности, политици,световни събития
- в България няма кой да ти плати за истинска папарашка снимка 50,100 ,500 хиляди евро
-в България няма почва за папараци
-в България няма почва за истинско папарашко издание.Затова има списания със снимки от коктейли, сватби...

Щом почти всички вестници спряха да дават хонорари за снимки..../изключение засега изданията на ВАЦ/...

За снимка на пияни български футболисти на сватба,на която президента на футболния отбор подарява на младоженика-известен футболист,сватбен подарък- автомат АК със снайпер,за...лов....редакцията плати авторско право-хонорар 0,80 лв. Фотографът нали взимал заплата? За какво са хонорарите...
Какво стана с фотографа, снимал поредната сватба на Миглена Ангелова? Биха го момчето насред плошада... Редакцията осъди ли охраната?
Алберто Томба напада папарак, рита и му чупи апарата със светкавицата. След 6 месеца е осъден да му заплати 350 хил. евро...
За какво става въпрос...къде сме..



Публикацията е редактирана (09-08-10 04:44)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »