Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: sirkhann   
Дата:   09-08-10 16:40

100 мерцедеса да имаааам [smilie5] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: georgivelev   
Дата:   09-08-10 16:47

Странно. Не знаех, че изразът "ебал съм го" има повече от 1 смисъл. Тук изобщо не говорим, че изразът е нецензурен.

Момчета (или каквото сте там), не знам кои сте, но искрено се надявам, че някой от вас няма да бъде назначен за официален фотограф на моята сватба един ден. Ще вземе някой да ви се обади по телефона да ви каже, че изнасилват жена ви, вие ще кажете, ебал съм го клиента и сватбата му, и ще хукнете.

Живи и здрави, аз нямам какво повече да добавя в дискусията.

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: adash   
Дата:   09-08-10 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: Myth   
Дата:   09-08-10 16:53

А "таковам" какъв смисъл има? Не е нужно тук да се правим на интересни.


Ще вземе някой да ви се обади по телефона да ви каже, че изнасилват жена ви, вие ще кажете, ебал съм го клиента и сватбата му, и ще хукнете.


А по последното написано от теб... хм ти сериозно ли или... хайде аз ще приема, че е сериозно, и да ще хукна, ТИ НЯМА ЛИ?

А да, щях да забравя, то си пише кой съм и как изглеждам, където трябва, можеш да провериш.



Публикацията е редактирана (09-08-10 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: filmmaking   
Дата:   09-08-10 16:59

"...искрено се надявам, че някой от вас няма да бъде назначен за официален фотограф на моята сватба един ден. Ще вземе някой да ви се обади по телефона да ви каже, че изнасилват жена ви, вие ще кажете, ебал съм го клиента и сватбата му, и ще хукнете."

Ако ти не би хукнал, едва ли ще има сватба на която да извикаш тези фотографи които биха хукнали.

С най-добри чувства и уважение към клиентите, но семейството е преди който и да е клиент и каквато и да е сума. Приемате нещата много повърхностно. Естествено че ако снимам сватба и жена ми се обади, че детето ми има пак двойка по химия и трябва да си поговорим с него, няма да зарежа снимките. Но ако говорим за някои от наистина сериозните проблеми които споменаха колегите, да - ебал съм ти клиента.

Все едно ако на абитуриента който снимате, да му съобщят че родителите му са катастрофирали на път за ресторанта и не се знае дали ще оцелеят, той няма да зареже всичко и да каже - ебал съм ти фотографа, или в случая трябва да остане да му направя снимките за които сме се разбрали, пък после да си решава там проблемите.

Като искате да сте всеотдайни и непоклатими професионалисти не се занимавайте със семейства и други странични от професията ви взаимоотношения.



Публикацията е редактирана (09-08-10 17:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: Myth   
Дата:   09-08-10 17:25

Аз искрено се надявам бъдещата му жена не прочете какво е написал Георги Велев, че както написа filmmaking...
Пък де да знам Георги може да пробваш да и кажеш на тази твоя бъдеща жена, че ако някой ще я изнасилва ти хич няма да се трогнеш, а първо ще си свършиш работата пък тогава ще и обърнеш внимание, интересно какво ли е нейното мнение по въпроса?

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: filmmaking   
Дата:   09-08-10 17:41

Е всъщност не е чак толкова важна причина бе, само ще я изнасилват. Няма да умре, няма да прави нещо дето не е правила, само ще е с друг човек и няма да е съгласна особено с това, но не е проблем след като ще остане жива, пък и да не остане, няма ся да спираме да снимаме започнатата сватба, нали сме професионалисти.

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: Myth   
Дата:   09-08-10 17:46

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: mondragon   
Дата:   09-08-10 20:01

nsirakov - за това има повече от един доктор в спешното, умнико! [smilie19]

аldygreen - е трябваше да натръшка всички ли?Нали се сещаш като "резне" "богатия селяк", ще трябва да "резне" и първия дето ще скочи да "отмъщава". И да ги пребие, едва ли ще помнят така, както като нямат снимки от сватбата.

И само да уточня "ФОТОГРАФЪТ НЕ Е ВЗИМАЛ ПАРИ ПРЕДВАРИТЕЛНО" уговорката е била да вземе парите като предаде снимките.


митадок - уви, все по-малко са хората, с които можеш да се разбереш с думи. Еле пък тези с повечко пари.
Аз от малък винаги съм имал проблеми с това, че все само с думи се опитвам да решавам нещата. Но няма да допусна тази "грешка" с моите деца. Ако трябва всеки ден да ме вика директорката.[smilie8] Ако ме разбираш какво имам предвид...

Мисля, че темата се изчерпва със следното изречение:
" Sumuelll, всички сме били, сме и/или ще бъдем в твоята позиция в даден момент (макар и някои да не си го признават) и всеки го преодолява както може."

Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: kolcho   
Дата:   10-08-10 11:17

Sumuelll написа:

Как реагирате когато не ви е до това? Как се справяте?

...............................

Ами, философски трябва да се реагира, мисля. Което означава да си даваме сметка, че "страданието е опората на Твореца!". Демек - колкото повече страдаме, толкова по-творци ставаме, нали така!
А ако не ставаме по-творци - пак няма драма - значи сме обикновени щракачи. При всички случаи е по-добре да си щракач, получил неприятна вест, отколкото автобусен шафьор в подобна ситуация. По-безопасно е.
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Личния живот на един 'професионален фотограф'
Автор: denoncolor   
Дата:   10-08-10 13:58

Съгласен съм,че фотографията е като всяка една професия и човек трябва да е професионалист и да работи професионално.Но не съм съгласен да се сравнява със стругарската примерно,защото когато си нацупен,или ти се реве,струга не го интересува,но когато трябва да направиш един портрет на клиент с настроение и усмивка на лицето,а върви го накарай да се усмихва с намръщената си физиономия...

Бях любител,през далечната 83г.станах професионалист и се радвам,че и до ден днешен хобито ми се съчетава с професията.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »