Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 12:13

Колкото повече време отделям за фотография и по-сериозно се впускам, толкова повече работата ми е възпирана от една проста и лесна наглед молба:

"Ще ми пратиш ли снимката?"


Преди, когато снимах единствено за удоволствие, такова нещо нямаше. Отново снимах хора, дори повече време им отнемах, отново влизах в разнообразни ситуации, но изключително рядко някои си искаше снимките. Може би това е свързано с развитието на комуникациите, лесния пренос на информация днес, не знам. Но определено това ми пречи много. Отивам да отразявам едно боксово първенство и аз нямам време да снимам каквото ми трябва, а записвам мейли. След няколко дена във фесйбук ме намерила някаква мадама, била ме видяла в залата, и хайде и тя иска снимки.
Това всеки ден! Навсякъде, по всякакъв повод, постоянно. По мейл, по скайп (забавно е да гледаш увиснали ченета като им кажа, че нямам скайп), във фейсбук, от tranz.it, от dox.bg, в zip, в .rar, на флашка, на диск, обработени, в не знам си каква резолюция и какви срокове... Не знам до къде могат да стигнат!
Напълно осъзнавам защо става така - поради моето постоянно съгласие. Интересно ми е други репортери и въобще хора, занимаващи се със социална фотография, имат ли същия проблем и как се справят.
Защото някои хора като по цял ден нямат какво да правят, се чудят каква глупост да измислят и да използват труда и времето на другите.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: navy   
Дата:   30-07-10 12:14

3 мацки ми висят на врата и ми мяучат за снимките си [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Alex-dan   
Дата:   30-07-10 12:17

А, редовно след като пощракаме навън ми блесва скайпа с "Здрасти, прати ми снимките" :) Вече чак и на мен ми писва... Напълно нормално си е... Що засукани фешън-чалга женки па са ми писали във фейсбука да ги снимам [shtrak] Или "една приятелка на приятелка като видялааа" искала не знам си какво [smilie18] Ама снимам само ако аз си харесам за сега, не се давам току така, ахаххах



Публикацията е редактирана (30-07-10 12:18)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: sirkhann   
Дата:   30-07-10 12:21

На мен никой нищо не ми иска и снимки във ФБ не качвам [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: navy   
Дата:   30-07-10 12:22

Фейсбука голяма клюкарка [smilie5]
Последното момиче, което искаше да го снимам го направи, за да се покаже пред приятелите във фейса... съвсем открито ми го каза [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: johnny_fx   
Дата:   30-07-10 12:26

Ко туй фейсбук? [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: sirkhann   
Дата:   30-07-10 12:27

ФБ e място, в което можеш да си отвориш ферма и да си доиш кравите!!!

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   30-07-10 12:34

[smilie18] Стойчев...реклама голяма си направи! Репортер ли му викаш на това твоето? За треторазрядно онлайн "вестниче" и то да работиш за оня дето клати дърветата. Разбирам те добре, имаш право на това...но поне не се жалвай във форума че става смешно за тези които те познават. Успех с мадамите ти желая! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: gnedkov   
Дата:   30-07-10 12:34

Ми и на мене би ми се искало да ми пратят снимката особено ако е станала добре... Въобще не говорим за тъпи въпроси от сорта "вие са ще пари изкарвате от тва", а най-обикновено желание да имаш снимка на която се харесваш.
Кр. Юскеселиев от Дневник напр. ми е казвал че при такива въпроси казва къде ще качи снимките от дадено събитие за някакъв период от време и ако някой иска да си ги сваля.
Нормално е хората да си искат снимките, на който му е досадно да снима насекоми - те нямат да имат претенции....

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: sirkhann   
Дата:   30-07-10 12:39

Самите насекоми са доста досадни животни, обаче [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fizo   
Дата:   30-07-10 12:42

Най-мразя като сме били някъде събота и неделя с компания после всеки иска снимките от мен. А аз снимам в РОУ по 2Г снимки и ми призлява всеки път като някой ги поиска. И ми е адски досадно да ги обърна от RAW v JPEG после да ги архивирам и изпратя по скапания скайп. Въпреки, че повечето снимат с някви сапунерки със светкавица за спомен пак мен ме тормозят за по-качествени снимки. Пък и нали се правя на фотограф клякам, дебна ги от тоя ъгъл от друг и така :) Уж по-интересни да стават.

Обикновенно стоя оффлайн, след това като се видим ми напомнят още 2-3 пъти. Аз им казвам да добре ей сега довечета ще ти ги пратя като се прибера ще ги обърна в JPEG и така 1-2 седмици и накрая забравят :)
А във някакви си измислени социални мрежи не качвам никакви снимки. Аз най-мразя някой да ме качи във фейс-а и затова и аз не го правя. По голяма досада от това няма.



Публикацията е редактирана (30-07-10 12:43)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: ka7   
Дата:   30-07-10 12:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   30-07-10 12:46

съвсем коректно е да пратиш на хората които са ти позволили да ги снимаш поне по една две снимки! На това му се казва възпитание и джентълменство! Значи ако не искаш да им пращаш после, тогава защо ги снимаш хората? А и те могат да решат чи си им досаден но са направили този жест за теб...нали така?

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: cmouko   
Дата:   30-07-10 12:50

Снимай на филм [smile] и когато ти поискат снимка ги питаш за адреса и телефона и те вече не искат снимка става много лично и "сложно"

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: promis   
Дата:   30-07-10 12:52

А аз им казвам, че не съм ги обработил още. Което си е истина. Когато ги експортна в JPG най-често ги качвам във фейсбук да ги гледат. Ако някой иска и по-голям размер - пращам. И raw са ми искали - пак съм пращал, като имам време разбира се [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   30-07-10 12:54

promis [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: mitadoc   
Дата:   30-07-10 12:56

На каквото и да снима-роу или жипег-винаги пращам поне по 3-4 снимки на някой мой приятел или познат,който е бил в кадъра.НаЙ-МАЛКОТО ОТ УВАЖЕНИЕ и възпитание.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: ecobo   
Дата:   30-07-10 12:58

Стойчев, не си длъжен на никого да пращаш снимки, особено пък ако снимаш репортажно някакво събитие. Виж, ако си правиш сесия с някоя лепа девойка, това е друго, естествено че ще се направиж на мъж и ще пратиш, но пак не е задължително. Зависи от уговорката.
Аз пращам снимки, когато снимам на ТФП - там е такава договорката.
Когато снимам с модел, на който се плаща, пращам ако искам. Ама нали съм пич - пращам :-)
Когато попитах един топ-модел защо в портфолиото й има почти само сканове, тя каза: "Еми откъде да взема снимки? Не ми дават. Понякога ми изпращат по няколко кадъра от сесиите, но в повечето случаи ги виждам едва отпечатани в списанията...". И това е супер-дупер топ-модел. Ама при топ-професионалите е така - всеки да си знае гьола...

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: dpurple   
Дата:   30-07-10 13:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: thomas   
Дата:   30-07-10 13:04

Направи си галерия с платен достъп. Качвай си всичките снимки там и на всеки, който те попита "ще ми я пратиш ли", му дай линка да си я свали ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 13:09

Апа аз като снимам някои, все го питам, да ти пратя ли снимки, а той: "нема нужда" [smilie11] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: tziko   
Дата:   30-07-10 13:15

аз пък ги каня на гости[ezik] който иска да заповяда вкъщи докато пиинем биричка,са се конвертнали или ги отсявам (според зависи) и му ги качвам на къвто носител ми е донесъл. Най мразя меили да пращам! Те 100 снимки по 3-4мб - не можело повече от 5 фаила, ама да не надхвърлят 20мб и става една...

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: thomas   
Дата:   30-07-10 13:19

Хора, вие онлайн галерии не си ли поддържате!? Фейсбук не ползвате ли!? Ако става дума за подобни снимки, дето стават за раздаване, 100 пъти по-лесен ще ви е живота, ако просто ги качвате някъде!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 13:44

vaskoni, и какво като е само онлайн и няма печатна версия? Само в. "Делник" превъзхожда Яс по обем и съдържателност на информацията в цялата област. [smilie3]

Като казах фейсбук, нямах предвид че искат да им ги качвам там (да не съм луд да се излагам), а по-скоро да ги кача в някой съврър за споделяне на файлове и да им пратя линка по фейсбук. Сега виждате колко е трудно и бавно всичко. Значи аз от хиляда и повече снимки да търся снимки на определен човек, да ги обработвам, да ги архивирам, да ги качвам на сървър, да му пращам линка.



gnedkov написа:

>
> Ми и на мене би ми се искало да ми пратят снимката особено ако е станала добре...
>

Ти изискваш от фотографите да преглеждаш снимките им на място? [smilie10]



vaskoni написа:

>
> съвсем коректно е да пратиш на хората които са ти позволили да ги снимаш поне по една две снимки! На това му се казва възпитание и джентълменство! Значи ако не искаш да им пращаш после, тогава защо ги снимаш хората? А и те могат да решат чи си им досаден но са направили този жест за теб...нали така?
>

А какво ще кажеш за хората, които ИСКАТ да ги снимаш и да им пратиш снимката? Това да не им е сватба?? Разбира се, че не бих отказал на хора, които заслужават. През пролетта имах работа в Пловдив и пренощувах в едно общежитие за почти без пари. Там се запознах с няколко пенсионери инвалиди, които са музикален състав от Велинград, изпълняват стари градски песни и репетираха за конкурс на следващия ден. Чудесни хора, чудесни музиканти, на които направих много снимки и даже присъствах в концертната зала по време на тяхното изпълнение. Въобще не го направих на въпрос да им изпратя снимки. Отпечатах десетина снимки във формат 15 на 20 и ги изпратих до Велинград на следващата седмица.
А не някакви отрепки да ми мрънкосват за "професионални" снимки, които я си сложат, я не в аха.бг, фейсбук, скайп и дори забравят да кажат "благодаря".


mitakadoc написа:

>
> На каквото и да снима-роу или жипег-винаги пращам поне по 3-4 снимки на някой мой приятел или познат,който е бил в кадъра.НаЙ-МАЛКОТО ОТ УВАЖЕНИЕ и възпитание.
>

Да, когато снимаш по два часа на седмица, нормално е да нямаш проблеми да пращаш снимки...



ecobo, разбира се че ако е от фотосесия пращам всички снимки, заедно с най-добрите обработени. А ако вече говорим за професионална работа, с агенции и мениджъри, не знам как точно стоят нещата, а и не ме интересува.



Публикацията е редактирана (30-07-10 13:46)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: mitadoc   
Дата:   30-07-10 13:48

Снимам всеки ден поне по половин час за удоволствие.Все тая,заеби.То си е до човека.Ако трябва и 60 часа на ден ще снимаш и пак ще имаш време за всичко.Другото е оправдание.Като не ти харесва-не работи,не снимай,не се навирай с апарата си сред хората.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: promis   
Дата:   30-07-10 13:48

от хиляда и повече снимки

Ти много щракаш бе [smilie18] Аз най-много 150-200 снимки да направя за ден на излет с приятели [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   30-07-10 13:50

Аз пък винаги снимам в RAW + Basic JPG. Така нямам никакви проблеми с пращането и обработването. Хем по-лесно се преглеждат на компютъра после, хем по-лесно се пращат абе изобщо само предимства има. 200 снимки ~ 230МБ. Обикновено пращам на един човек и му казвам да ги разпрати на останлите и така.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: KaloyanP   
Дата:   30-07-10 13:51

Аз обикновено казвам, че не съм ги отсял и че ще им пратя тези, които са станали, щото най- мразя да си показвам лошите снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: ecobo   
Дата:   30-07-10 13:54

Това да пратя всичките снимки от една сесия - никогаж! И половината не пращам. Най-често пращам 5-6 максимум.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: gnedkov   
Дата:   30-07-10 13:58

Ми Стойчев, случвало ми се е да ме снимат в парка или на улицата (най-вече заради кучетата с мен, аз не съм нищо особено атрактивно), отивам и любезно питам може ли да видя снимката и ми я показват. Питам автора ще я качва ли някъде да си я сваля без да го затруднявам със себе си и толкова.

Защо да не изисквам нали аз съм сниман. Нито съм от обществено значение нито някой от тези, които са ме снимали е носел бадж, че е преса или тн. (То те не си губят времето).

Са последно една дама с Канон ми обеща да ми я прати ама ме отсвири питай ме дали ако мине пак през квартала ще направи ли и половин кадър...?
Не че нещо, ама никой от нас не е чак пък такъв творец, че да изисква от останалите, и в същото време да счита, че никой не може да му държи сметка.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: rhyan   
Дата:   30-07-10 14:00

Аз затова си държа едно супер старо компютърче вкъщи с линукс. Като каже някой ще ми ги дадеш ли - даа...по мейла линк, паролка за фтп достъп и... довиждане. После в лога гледам дали ги е изтеглил, и ако ги е изтеглил трия.

И толкова.

При това не снимам професионално, а само за удоволствие. Обикновенно приятели искат снимки от места, където сме били заедно, или от места, където аз съм бил. Понякога слагам и галерии, и въобще не се занимавам.

За професионалистите и тези, които си вадят хляба със снимане - не знам, там всеки е башка луд!
Много пъти са ми казвали, че професионалисти не дават цялата сесия на клиента, макар и в джпг формат малък размер, а само примерно 30тина кадъра обработени и толкова. Аз бих дал необработени SOOC JPG на малък размер нормално или ниско качество без да се замислям, защото такива снимки за фейсбук са 'ИДЕААААЛНИ', а суровите файлове са си друга бира...

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 14:04

gnedkov [smilie24]
Мисля, че е леко цинично, виждайки интересен персонаж да му направиш серия и след това, да откажеш да му пратиш снимка. Ако му е платено е друго.


Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 14:08

Очаквах коментари от хора, които се занимават с репортажна фотография във всичките й измерения, а тук се говори за "излети с приятели". [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: pefoto01   
Дата:   30-07-10 14:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 14:11

ми, сбъркал си форума пич [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 14:13

Просто не мога да си представя Гари Уайногранд да се разхожда с апарат в едната ръка и бележниче за адреси в другата.
Изниква ми образ на плажен фотограф. [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pefoto01   
Дата:   30-07-10 14:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   30-07-10 14:20

Stoychev [smile] много, ама много ми развесели деня! Гари Уайногранд... викаш...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gnedkov   
Дата:   30-07-10 14:22

Стойчев, писах ти какво ми е казвал Красимир Юскеселиев от Дневник, който според всички е един от най-добрите фоторепортери в България. Снимките или във вестника или по разни фрий хостове.
Ти като си отразявал боксов мач, какво си снимал та са ти искали снимки после.
Боксьорите ли - те ще влезат в репортажа и ако са профита мениджърите им ще ги искат от медията на която си ги продал ако са им необходими за реклама, може дори и да им продадеш нещо.
Публиката ли - на бокс в България най-често ходят хора, които или вече са толкова снимани, че им все тая (Ватмани и Крикове) или такива дето няма да ти позволят да ги снимаш (явно не си ги и снимал).
Случайно попаднали тенджери (особено ако си снимал нещо аматьорско - роднини на момчетата на ринга) - ми извинявай, че са ти искали, те си снимат с телефоните всяка стъпка от живота и споделят като алтави. Някой да ги снима с хубав апарат и обектив да излезат добре да си сложат снимката в профилите по хилядите сайтове, в които са за тях е по яко от шестица по Български.
Мацки, хостеси, чикитас, мадмуазели и тн категория пърхащ женски персонал - ми на тях суетата им е повече от сбора на цифрите в ЕГН-то естествено че ще искат снимката.
Не ги снимай и толкова. Съсредоточаваш се върху събитието, което отразяваш. Не съм чул футболен фото журналист някой да му е искал да праща снимки - той снима само терена и играчите....
Ти Гари Уайноград и Джоел Майероуитз ги остави на страна там се редят на опашка да им влезат в кадъра [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (30-07-10 14:25)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: pefoto01   
Дата:   30-07-10 14:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: promis   
Дата:   30-07-10 14:27

Stoychev, ок, май не съм разбрал за какво е темата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   30-07-10 14:28

Принципно знам трима добри репортажни фотографа, Гари Уайногранд, Stoychev, ама третия как беше не се сещам ... [smilie11] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (30-07-10 14:29)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dpurple   
Дата:   30-07-10 14:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: gnedkov   
Дата:   30-07-10 14:37

Ми за да не го занимават със себе си бе, пефото01. Нали му пречи.
Живял съм в много по-космополитни, модерни и напредничави градове от София (която е само голяма нищо повече) - Амстердам, Хамбург, Кьолн и мога да ти кажа, че и там ако не ти личи от 200 метра, че си турист и вървиш и щракаш като нищо ще дойдат да те помолят да им пратиш снимката. Мой приятел напримердиректно дойдоха и го попитаха за ник в flickr, данке зер и чус... Той ги качи там хората му благодариха после и толкова.
Разликата със София е, че тук може дори и да те понабият, там ако им е много неприятно ще те помолят да не ги снимаш.
21 век е, всичко е навързано в нета. И ние седим в нета и си чешем езиците щото не ни се работи в момента. Споделянето на снимки е нещо нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   30-07-10 15:45

gnedkov [smilie24] същото исках да му намекна и аз на Стойчев но...няма смисъл. Момчето не е виновно, има амбиции но само с амбиции не става.
Съгласен съм и с мнението на екобо, но само с уточнението че когато сесията е платена, и модела си е получил парите за моделстването, не е наложително да му се дават снимките от сесията.
Когато снимаш някого, използваш снимките му за печалба в сток агенции, най малкото му дължиш поне този жест,...да му дадеш снимките, в намален размер за да остане нещо от приятното или неприятно изживяване и за него. Това са нормални човешки взаимоотношения, признак на добро възпитание! Другото е ...за форумите, за хора с много свободно време.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: landstar   
Дата:   30-07-10 15:56

Стойчев, ти разби сърцето ми! Досега бях сигурен, че хората, които сме регистрирани тук във ФФ нямат нищо общо с феци-буци и др. простотии. Справка - 24 часа миналата събота имаше хубав скеч от Иво Сиромахов - как влязох и излязох от туитър. Мисля, че има и сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vladod   
Дата:   30-07-10 16:54

Аз обяснявам, че снимките си ги ПРОДАВАМ! След това, който си е платил получава това, за което е дал пари...а като почнеш още от началото с подаряване /изпращане по какво ли не/ после друго и не бива да очакваш ! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: gnedkov   
Дата:   30-07-10 17:15

Е това е като тия дето те снимат пред ритуалната зала и после идват да ти продават снимките в ресторанта....
Извинявай ако си се засегнал, но начина, по който си изложи позицията звучи точно така.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jeremiah   
Дата:   30-07-10 18:05

"Ще ми я пратиш ли?"

Отговори:
Първи вариант - Не.
Втори вариант - Разбира се, ето моята банкова сметка, на вносната бележка за превода си напишете мейла.



Публикацията е редактирана (30-07-10 18:16)

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: dil_stil   
Дата:   30-07-10 18:49

не ми искат много често, но като ми поискат пращам и с писма по пощата[smile] ...но наистина е тежко и разколебаващо ако трябва да пращаш на всеки когото снимаш

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: digitalgab   
Дата:   30-07-10 22:44

Стойчев, снимките няма да ги раздаваш а ще ги продаваш. Каква тий наградата за труда?

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Stoychev   
Дата:   30-07-10 23:13

Имаше интересни коментари! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: Sumuelll   
Дата:   08-08-10 03:19

Хе Хе Stoychev четох онзи ден темата ти. Идея си нямаш колко те разбирам. По пощата, от сайта ми пишат, по скайпа ме намират, по телефона звънят когато им скимне. През абитуриентската кампания за спокоен сън си изклчвам вечер телефона, защото десетина пъти са ми звъняли около полунощ за да ме питат дали ще им пратя снимките по някакъв начин, че цял ден за това си мислели и решили да ми го споделят.
В кръга на шегата един действителен случай: Звъни ми един една неделя вечер един юнак и ми казва, че съм снимал братовчедка му и снимката й била еди къде си в сайта под номер Ххх. Понеже й загубил телефона можело ли да му го пратя. Питам аз- "Братовчедка ли ти е наистина?" "Ами да!" Отговори момчето което вярвай ми искаше и номера за да се запознаят. А аз-"След като е така нека майка ти да звънне на леля ти за да й вземете телефона!" Момчето схвана шегата и се извини. Имам един текстови документ в който си пазя десетки изцепки къде къде по-колоритни от тази, но не им е мястото сега тук [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: J0R0   
Дата:   08-08-10 09:26

Пращам снимки на всеки, който ми поиска (разбира се, с некомерсиална цел).
Не е толкова сложно, два клика с мишката е.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: asahi   
Дата:   08-08-10 09:29

"Ама що не ми прати онази снимка, дето бяхме до кошчето за боклук?"
Ми щото не ми харесва, не е станала, даже не съм я и заснел. Не стига, че споделяш с тях резултата от труда си, ами и нагли на всичкото отгоре.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: pefoto01   
Дата:   08-08-10 13:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Ще ми я пратиш ли?"
Автор: vaskoni   
Дата:   08-08-10 14:47

asahi, тук си прав, има и такива нахалници. Но има и хора които даже не смеят да си поискат, въпреки че изгарят от желание. Всичко е до желанието и човещината...и от едната и от другата страна има изроди. [smile]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »