Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   23-07-10 20:27

Видео от последната сватба която снимахме.Моля за критики и препоръки, Благодаря Ви. Гледайте го на HD :-)

http://vimeo.com/12613816



Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: showtime   
Дата:   23-07-10 20:39

Небето изглежда ужасно!
Идеята в началото да снимаш звънците е добра, ама те са толкова мръсни и жълти, че ми се...



Публикацията е редактирана (23-07-10 22:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ditam   
Дата:   23-07-10 20:51

Харесва ми много. А за песента........чудесен избор.

Браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ka7   
Дата:   23-07-10 20:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: MARLOV   
Дата:   23-07-10 21:02

Грабна ме изцяло!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   23-07-10 21:43

Добро е ама много ми насича не знам защо а нета ми е бърз, а и между другото го гледам тук за втори или трети път, пускал ли си го?Ти от София ли си ако не е тайна и на какви пари го снимаш това?



Публикацията е редактирана (23-07-10 21:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   23-07-10 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nemchev   
Дата:   23-07-10 22:18

ГМир.... на няколко пъти засичам някакви твои некомпетентни словоизлияния по повод това кой какво прави. Може пък младоженеца да е харесал работата на човека преди да го покани да снима.....а към автора на темата....автофокуса не е твой приятел....прави повече сухи тренировки с камерата за ставане и клакане...повече внимание към дължините на кадрите и ритъма на клипа....повече детайли няма да са ти излишни...може да пробваш и малко вертикални панорами ако много държиш да се покаже тоалета на младоженците...за сега тва...на второ гледане може и повече да видя...успех ти желая...пътя е правилен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: TheOne   
Дата:   23-07-10 22:39

на мен ми хареса много...
GMir- ами видях няколко от твоите...ако те са пример за качество здраве му кажи...
по зле правен колаж не бях виждал...можеш и по добре [smilie24]




Публикацията е редактирана (23-07-10 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GOSPODIN   
Дата:   23-07-10 22:52

gaijin, чудесно сте се справили! Стедикам,нали?
Движението на камерата, разработките на детайла и монтажа са страхотни за сватбено снимане в БГ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   23-07-10 23:29

Благодаря на всички до тук, всичко е снимано от ръка(без стедикам) и на ръчен фокус.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-07-10 23:45

Личи си, че е без стедикам и не ми харесва. Поздравявам ви за старанието, защото и то си личи, но това което виждам не ми допада. Осъзнавам, че е доста трудно за реализация и изказвания от типа "като за България е добре" не ги намирам за уместни. Трудностите са си трудности, а мерилото не трябва да е "като за България". Успех занапред. [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   23-07-10 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Danhill   
Дата:   24-07-10 00:12

Ал! стедикам струва 800лв/ден! ;)

има къде къде по-големи кусури това видео



Публикацията е редактирана (24-07-10 00:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   24-07-10 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: xm_style   
Дата:   24-07-10 00:34

GMir - кажи още нещо толкова си забавен! а и качи още снимки много ме развеселяват [smilie19]
дори и да не качиш аднах ти сайта във фейвъритс там е пълно със шедьоври mirchev-bg.com [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: TheOne   
Дата:   24-07-10 00:36

а бре всичко вие хубаво...
айде наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-07-10 01:00

Преди няколко дни попаднах на клипа и аз не се сещам как.
Мен това което ме грабва е старанието и желанието, несполучливите кадри аз поне мога да преглътна... "По-добре живо куче отколкото мъртъв лъв".
Ако продължавате така със сигурност скоро ще има клипове за които хвалебствията ще са повече от критиката.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Reshovski   
Дата:   24-07-10 01:06

Първите 30 секунди, си мислих "Ох господи какво гледам...", след 30-тата секунда просто не усетих кога свърши видеото. Според мен трябва да наблегнете на по-силно начало, иначе сте на прав път. Харесам го, но не спирайре да вдигате нивото си.



Публикацията е редактирана (24-07-10 01:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   24-07-10 03:00

Интересно ми е колко от критикуващите Тук може да направят нещо по добре?Айде покажете на какво сте способни?А фотографите(да не ги цитирам), това не ви е фотоапарат, по сложно е повярвайте.Между другото не се заяждам, просто ми прави впечатления, как хора нищо не можещи, дават силно отрицателна оценка на това видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   24-07-10 03:14

Към Колегата Мирчев от Хасково - абе колега, критикуваш човека, че имал нестабилни кадри, а ти на едно място седиш и си нестабилен(вижда се от клипчето).И понеже си написъл, че клипа му е отегчителен - твоите са непоносими направо, и с тия шарении, това ли се търси при вас в Хасково?И да не ме разбирате грешно - не се имам за велик, амь това дето видях говори за човек, който изобщо не е в час с модните тенденции в бранша.



Публикацията е редактирана (25-07-10 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ALBIREO   
Дата:   24-07-10 08:36

Ако ти е интересно наистина, финансирай ми един проект и ще видиш. [smile]

Данхил - написах, че си личи липсата му, а не че там е единственият проблем. [smilie3] [beer]

Човекът пита и му казвам. Нямам нищо против някой да не е съгласен с мен, дори нещо повече - задължително е някой да не е съгласен, защото всеки от нас си има виждане за нещата и когато коментираме нещо - за едни ще е хубаво, за други не лошо, а за трети - лошо. За мен е някъде между не лошо и лошо. Защо? Защото недостатъците му ми правят прекалено голямо впечатление. А те не са само в "операторското майсторство" и "монтажа". Всичко е от значение и ако не за автора, то за ЗРИТЕЛЯ, за когото е предназначено това видео. Дори някой, който хал-хабер си няма от тия работи ги забелязва. И ще е наивно от страна на "разбиращите" да подминават този факт. Все пак визуалните изкуства си имат и правила, които се базират на именно такива възприятия у хората, а не само у хората които се занимават с изкуство. Разликата между едните и другите е, че занимаващите се съвсем съзнателно ги забелязват и могат да ги оценят/КРИТИКУВАТ. Още повече, че когато ПИТАШ, редно е да си готов да чуеш отговорите. Успех на автора на темата и съм сигурен, че с нужното старание, всичко ще си дойде на мястото след време. [smilie24] [beer] [shtrak]

пепи34 - ти писал ли си чалга и харесва ли ти тази музика? Кажи ми коя друга музика не ти харесва и писал ли си нещо в този жанр? :)
Някой филм който не ти харесва? Някоя картина? [smilie18] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mom4il   
Дата:   24-07-10 09:24

Колега,хич не е лошо!
Верно,че на места дразни нестабилността на камерата,но като цяло се е получил завладяващ сватбен клип.
Харесва ми и работата с ръчният фокус.
Един съвет от непрофесионалист...
-Когато си обработиш и сглобиш материала,запази си го като проект,излез навън,разходи се,пий 1-2бири,и на другият ден си го пусни пак...
Повярвай,ще откриеш доста нови възможности и идеи.
Не можеш да угодиш на всички и винаги ще има хора като колегата от хасково,които се имат за по-по-най,така че,не се води по мнението на колегите си в професията,а по това на клиентите ,и гради личен стил на работа.
Продължавайте в същата посока.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: dau   
Дата:   24-07-10 09:54

Мен ме изкефи, забавно е, ама е вярно, че има и много по-високо ниво при сватбарското видео [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: n1x0n   
Дата:   24-07-10 10:58

На общият фон на сватбарските клипове в БГ - е направо чудно. [smilie3]

Иначе те хората са казали по-важните неща:
- малко повече стабилност на камерата би вдигнала много нивото на нещата
- по-малко от дългите панорамирания, които имаш на няколко места
- по-малко от "нестандартните" гледни точки - за сватбен клип не работят толкова добре, колкото за MTV клип
- малко по-плавни движения на камерата като цяло ти трябват, според мен - тези бързи влизания, вдигания, сваляния не съответстват съвсем на спокойният ход на събитието
- трябват ти малко повече близки планове - да разчупят малко нещата при монтажа

Като гледам - желание имаш, другото ще дойде с практиката [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   24-07-10 11:25

Пак благодаря на всички дотук(наистина полезни критики). Ако може и да покажете някакви други клипове които смятате за добри, много бихте помогнали.
А наема на стедикама е доста по евтин незнам къде ги гледате тия цени (освен ако не става въпрос за цена с хонорара на стедикамиста заедно)



Публикацията е редактирана (24-07-10 11:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mom4il   
Дата:   24-07-10 11:29

"А стедикама е доста по евтин незнам къде ги гледате тия цени (освен ако не става въпрос за цена с хонорара на стедикамиста заедно)"
[beer] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: n1x0n   
Дата:   24-07-10 11:31

Има доста идеи за "направи си сам" steadycam... някои от тях изобщо не са лоши.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   24-07-10 20:30

Идеята на gaijin да показваме клипчета ,които ни харесват ми допадна.Имам много любими едно от тях е това.

http://www.youtube.com/watch?v=-zVBud8lsT8&feature=related



Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: beat4fun   
Дата:   24-07-10 21:45

там е пълно със шедьоври mirchev-bg.com -

Tам е пълно ужас и мизерия...


GMir, твоите коментари за видео и фото е все едно горския да дава акъл на кмета. Срамна работа !

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Danhill   
Дата:   24-07-10 22:11

да не влизам в подробности за стедикама ,но да вземеш стедикам и да можеш да го ползваш са различни неща до колкото знам .все пак не съм видео оператор .

а на пепи34 ще му кажа че с посредсвени неща пазара е залят (и да! взиамате 90% от поръчките) и ако искаш да си супермаркет за сватбено видео точно такива работи трябва да предаваш
аз избирах видео оператор някъде около година и нещо ,точно защото не исках моя екип да предава такива ...как да кажа продукт на нормално ниско ниво . а за това дали е по-лесно или по-трудно от фотографията ще кажа че ДА! по-различно е но за по-трудно НЕ! (когато става дума за нещо по-сериозно от супермаркетски продукт ;) )

общо взето дрън -дрън! да ама и при сватбеното видео скоро ще има развитие .


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   24-07-10 22:18

Много хора не са се научили да ценят 'заснетия момент' от сватбата, защото ще им е за цял живот... е, за тези, които се женят по няколко пъти... е друг момента [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: cowboy   
Дата:   24-07-10 23:48

На мен ми хареса много.От сватбените клипове които съм гледал до момента този е най-добър.Поздравления ,продължавай в същия дух.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   25-07-10 00:07

Така приказваш, защото не си виждал моя [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: cowboy   
Дата:   25-07-10 00:10

Дай да видим тогава

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 00:12

Хубаво е клипчето.Като препоръка бих дала да има и втора камера да снима успоредно и приготовленията на булката ,но само в детаили.Как я гримират в близък план,пристягат роклата в гръб ,обувките,жартиера,как и слагат накитите, как булката гледа през пердето в очакване за да се улови и емоцията.Детаили и близък план малко липсва и по-яко начало.Желая ти успех и да снимаш и кръщенетата после на децата на двойките.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 00:59

Само едно клипче ли е или има и друго от сватбата? Питам защото на второ гледане забелязах ,че на булката не и бяха широки обувките,не видях да хвърля букета,не видяхме момче или момиче ще имат,не се видя и кой хвана жартиера ,а и разрязването на тортата не е момент за изпускане.Давай да гледаме ,че ми стана интересно [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   25-07-10 01:03

Това е клип от сватбата отделно имат един 40 мин филм и един 4часа на които има всичко останало. А ние по принцип снимаме и на булката приготовленията(без да е необходима втора камера ) само че тази не пожела(срамежлива е).

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 01:19

Така е.Ако ти се случи сватба с артистични младоженци и малко да режисираш нещата стават много готини клипчета.Има хора които много обичат да ги снимат и позират и едновременно с това се забавляват и обратния случай -които искат да ги снемаш незабелязано като папарак.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   25-07-10 02:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: venven   
Дата:   25-07-10 02:52

GMir , с твоя сайт така се уплаших ,че ще трябва рано сутринта да си търся баячка[smilie10]


http://markom-bg.com/web3.0/images/IMG_0335.JPG



А тази ми стана любима[smilie18] [smilie18] [smilie18]


опсссс ,забравих тази[smilie19]


http://markom-bg.com/web3.0/images/IMG_06472.jpg



Дерзай човече, дано някой младоженец не си го изкара на теб ,като си види снимките[shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   25-07-10 03:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   25-07-10 04:19

Здравей, Дънхил, понеже съм имал удоволствието да видя твои снимки, пък и като имам впредвид как се опитваше да убедиш един клиент, как може да се снима в Лебеда без светкавица(и очевидно не си бил там след черния ремонт), ще се въздържа да коментирам поста ти.Дали съм посредствен няма да коментирам, щом нашия екип снима доста сватби от висок клас(разбирай добре платени и на хора работещи и живеещи извън БГ).И то без да работя с нито една сватбена агенция. Хората които снимат сватби идващи извън БГ най-добре знаят какво значи това.А ти може би трябва да си още по уникален, тогава няма да твърдиш че ние взимаме 90% от поръчките, и че клиента търси стока от супера.Щото при мене идват всякакви, и такива дето пазаруват в супера и такива дето пазаруват по бутиците.И носи една камера 5кг и отгоре цяла сватба, снимай по 20 мин с дигнати ръце и динамика без да трепнеш и тогава ме убеждаваи кое е по лесно. Иначе всичко наистина е дрън-дрън.
Изобщо в тази тема коментират няколко сватбени фотографа, пренасочили се от други области през последните 2-3 години, които все още за съжаление не са разбрали, че по трудна област от тази няма, а навремето са загледали парите , които ние изкарваме.За жалост нещата в БГ не са толкова сладки колкото изглеждат, защото 70% от клиентите са абсолютни пънове, а останалите не искат да плащат и се интересуват само от пържолите.Може би има не повече от 5% такива, каквито бихме искали, и за тях борбата е голяма.Затова може би трябва да си не просто уникален , а много уникален.За да се пребориш с пържолите и консерватизма.И да вметна нещо - не се правя на велик, просто се дразня от коментари на хора които не са в час.Аз определено не произвеждам кой знае какви шедьоври, но мисля че съм в час.
И още една вметка относно собственика на клипчето.Явно човека знае как седят нещата извън БГ.Това което гледате е добре режисирано и е позната концепция в Европа и Америка.Освен това в тамошните форуми е практика да поискаш такава критика и за разлика от тук , там пишат сериозни а не хора които си убиват времето.Явно човека е МНОГО в час, ако искате да му помогнете, замислете се преди да напишете нещо. Няма нищо лошо и в отговорите на непрофита, защото те са с друга гледна точка(все едно са от страната на клиента).Но е добре да бъдат обмислени и смислени.А относно развитието на видеото - да предстои, но когато има и плащане срещу това.Същото е и за фотографията.



Публикацията е редактирана (25-07-10 04:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   25-07-10 05:17

GMir написа:


> а ето малко видео от мой колега от съседна област, предполагам
> доста ще се чудите коя програма е използвал в клиповете!
> http://gntvideo.com/images/video/video_gallery.html



Гого, спри да се излагаш. Adobe After Effects нe е толкова непознат, че да се чудим с каква програма работи твоя колега [smilie18] А пък за готовите шаблони, свалени от сток сайтовете да не говорим [smilie18] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Danhill   
Дата:   25-07-10 06:44

пепи34 ! чакай че чак погледнах да видя какво съм писал ! кой е казал без светкавица? иначе виждам че си съгласен с мен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: stefann   
Дата:   25-07-10 08:46

На мен не ми хареса ...... не си наблегнал на "човеците" снимал си основно сгради коли окракса звънци гаден блок и т н .... за една сватба са важни хората и техните емоции!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   25-07-10 09:58

УЖАС... от кич и ефенкти не разбрай коя е булката, кой е младоженеца [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: cowboy   
Дата:   25-07-10 16:42

GMir това което показа е един кич.Прилича ми на slide show от снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: svilen66   
Дата:   25-07-10 17:21

Така става когато се използват готови шаблони,които не са предназначени точно за сватбен филм.А сайта на ГМирчев е смешен ама те и цените са му смешно ниски така че сигурно турско говорящото население е доволно!!![smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   25-07-10 17:36

видео и фото заснимане за 380 лева [smilie10]

П.П.
[smilie10] [smilie10]

П.П.П.
[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: svilen66   
Дата:   25-07-10 17:37

Ужас!!!!!!![shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: naviga   
Дата:   25-07-10 18:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 20:24

http://www.youtube.com/user/GeorgilasPixel3

Да умееш да режисираш ,снимаш и монтираш.Личи си че камерата е първи приятел на оператора.Борави с нея като с детска играчка.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Tonidi   
Дата:   25-07-10 20:52

http://www.youtube.com/watch?v=1GRgoKI9NM8

за мен това е най-добрия сватбен клип


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 20:59

Започва като екшън.Кефи.Много работа е хвърлено по него ,но си заслужава.Браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   25-07-10 21:26

Ето и от мен два линка към нещо интересно и нестандартно - Римейк на клипа на Eagle Eye Cherry - Save tonight
... и най-готината любовна история Ekaterina & Oleg - Love story [beer]



Публикацията е редактирана (25-07-10 21:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   25-07-10 22:06

ха ,ха наистина нестандартно.
Интересно ми е колко бихте платили да ви се изработи клип подобен на този който пусна Tonidi?
После и аз ще пусна някои нестандартни сега съм се хванала да изгледам клиповете на Georgilas ,защото имам чуството като ги гледам че тази камера не снима ,а просто гали всичко към което се насочи.Ето още един от този автор ,но не е лошо да се изгледат всичките му клипове.В този ми хареса ефекта когато булката гледаше през роклята,букета в ръцете на младоженеца докато си гледаше часовника.....и това обикаляне около обекти и субекти страшно ме кефи.
http://www.youtube.com/user/GeorgilasPixel3#p/u/3/D4xnNbVjZR4

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: shsphoto   
Дата:   25-07-10 22:56

Ето моите забележки и предложения:
Като идея добре, по западен образец - ама да си бяха оправили малко блока тези като ще се снима [smile]. Като има обличането на младоженеца трябваше някак да навиете и булката да снимате поне малко и нея - така не стои добре целият материал. И да - много е наблегнато на закопчаването на ципа и даже в близък план... Трепкането на камерата може би ще се оправи ако направите малко повече мускули та да не ви се вижда тежка колкото и време да се налага да снимате, който с каквото се е захванал трябва да го прави добре, нали. При преходите има замятане нешо много се натоварва кодека, много бързо въртите камерата, ако го правите по-бавно или при монтажа правите преход с плавно преливане на кадрите от една сцена към друга, мисля може да се оправят тези лоши ефекти.
И интересно защо и при мен насича, а даже не е Full-HD клипа, до сега не съм имал такъв проблем, компютъра ми е достатъчно бърз.
Общо взето Добре но трябва да се поизчисти техниката - трепкане, бързи движения и малко по монтажа.
На Gmir мога да му кажа, че както са наблъскали в един сайт и печатница и фото и видео, просто много грешна концепция, да не говорим колко грешки има в правописа, малко членуването представки и др. ви се губят - прекарайте го през една програма или го дайте на коректор да ви оправи писаниците.
Освен това от вашия сайт следва, че HDV не е HD и може да се записва само на blu-ray дискове, а MiniDV не е DVD формат [smilie18] иначе видиш ли няма да се прочете DVD/HD качеството, тези обяснения кое на какво е хубаво да се запише можете да си ги кажете на клиента, иначе обяснявате някакви неща в сайта които и на вас самите май не са ви ясни.MniniDV е един формат както и DVD качеството - MPEG2 - това са два различни физически носителя но нищо не пречи да се запишат и на друг вид диск - или лъжеш хората, че вършиш някяква работа по преобразуването - няма такова, има прехвърляне от един носител на друг[smile]
А какво значение има с каква програма си направил клипа и дали е с една или с няколко програми - просто Мирчев ми разби разбиранията за някои неща - който каквато програма познава такава ще си ползва стига да може да изстиска възможностите и, и да направи клипа такъв какъвто искат клиентите - може и с досовска програма да го направи и пак да е по добре от теб - програмата няма значение, има значение този който работи с нея, както при камерата и апарата има най-голямо значение ЗАУ.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: milenmarinov   
Дата:   25-07-10 23:00

Adno....това е супер....
Ако някой се заеме да заснеме това съм готов да се оженя..!
:):)[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: shsphoto   
Дата:   25-07-10 23:22

Маринов, то може и да се намери някой да го снима такова нещо , ама като гледам вече си женен и деца имаш, недей така![smilie18]



Публикацията е редактирана (25-07-10 23:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: milenmarinov   
Дата:   25-07-10 23:24

Дете имам ама не съм женен, въпреки че много се канят да ме оженят...:):)
[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: shsphoto   
Дата:   25-07-10 23:28

А ясно, искаш офцялната сватба по-този начин да се снима [smile] Ами пусни една тема търся видео оператор/студио което може да ми направи такъв клип за сватбата и ще наизлязат хората от сенките ;)



Публикацията е редактирана (27-07-10 21:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   26-07-10 01:40

Не знам дали ви направи впечатление кои са най-добрите и изобретателни в този бранш - Руснаците, ненадминати са.Но има и едно НО - обичат да се снимат, за парите няма нужда да споменавам, а нащте викат - абе кво ше ме снимаш айде давай към ресторанта, че ми се пие - пък и с тия цени от видео и фото за 380лв?!?Мисля че че без коментар по нататък.[shtrak]
А ако някоя булка или младоженец се навие да скочи в шадравана ще снимам даже безплатно.[beer]



Публикацията е редактирана (26-07-10 01:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nikin   
Дата:   26-07-10 13:19

Към GMir Наглата кражба на логото, което си поставил на "брилятната" си галерия, е не просто незаконна, но и неморална! Все пак можеше просто да използваш идеята, която не е особено трудна за реализация, а не да хванеш и некадърно да мажеш с фотошопа върху труда ми!!! Позор за теб!
Позволявам си да публикувам линкове, за да може всеки да види наголстта ти:
http://markom-bg.com/web3.0/page4.html

http://www.nafokus.com/index.html

Съветвам те да го разкараш от жалкия си сайт по най-бързия начин!!!
Колеги не стига, че от всякъде се краде труда ни и почти всеки в този форум е пострадал от това, но сега и тоз уж колега (наистина съжалявам че трябва да използвам тази дума, за да го охарактеризирам) не уважава труда ни.[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   26-07-10 13:29

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   26-07-10 13:38

milenmarinov, ако си готов да платиш подобаващо разбира се, че ще има кой да се заеме. Но както казаха колегите по-наназад в темата- България не е пазар за такива неща. И ще кажа защо, за да не ме контрира ALBIREO с реплика от сорта " Трудностите са си трудности, а мерилото не трябва да е "като за България". Първо - такъв клип се прави от голям екип, а не от един, двама или трима човека, направен е със скъпа техника, което означава висока себестойност на продукта, което силно ограничава потенциалните клиенти. Второ - имал съм много платежоспособни клиенти, но всички гледат с пренебрежение на заснемането. И трето, според мен най-важно - за да се получи добре героите в клипа трябва да са артистични. Тези три най-важни фактора за направата на подобен продукт никога не са налице и за това се правят продукти "като за България" [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   26-07-10 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Alex-dan   
Дата:   26-07-10 13:55

[smilie10] Има някаква тенденция точно тези теми да започват по един начин и да стигат до тук... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   26-07-10 14:02

Alex-dan, да стигат до къде? До въпроса за заплащането в БГ или до GMir [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Alex-dan   
Дата:   26-07-10 14:11

Абе то само това да беше, то винаги е драма... Иначе за клипчето, доста верни неща се казаха, хареса ми, че става по-динамично в последствие и като цяло не е лошо, имат потенциал авторите му [smilie24] Това руското е зверско, но се съмнявам че и БГ филмово студио може да го докара поне толкова яко. Не че няма кадърни българи, просто явно не се занимават с такива поръчки или са забегнали да работят по чужбината...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   26-07-10 14:23

Alex-dan написа:

> Това руското е зверско, но се
> съмнявам че и БГ филмово студио може да го докара поне толкова
> яко. Не че няма кадърни българи, просто явно не се занимават с
> такива поръчки или са забегнали да работят по чужбината...
За изработката на подобни неща има кой да ги изработи и в България. Проблема е в липсата на поръчители, готови да платят цената на такъв продукт.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: dimmby   
Дата:   26-07-10 14:54

Те някои клиенти даже и клип не искат само и само да им падне колкото се може повече цената.
А как се снимат такива младоженци не ми се говори!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   26-07-10 14:57

Напълно е възможно да се направи същото видео като на Артур Инамов и то с техника под наем за около 300лв. максимум. Друг е въпроса с "актьорите-младоженци"



Публикацията е редактирана (26-07-10 15:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   26-07-10 15:02

АМА НА ТАЗИ ЦИГАНИЯ С ЕВТИНАТА ЦЕНА ВИЕ ГИ НАУЧИХТЕ, ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ, СВАТБАРИТЕ, ЧЕ ПАДАТЕ В ЦЕНАТА И СЪЩЕВРЕМЕННО ЗА ТАЗИ ЦЕНА ПРЕТУПВАТЕ КАЧЕСТВОТО...

затова клиента иска 3000 снимки на двд за 200 лева и чао чао бамбиноооо...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   26-07-10 15:18

Ей NAVY не всички работим за без пари, но си прав иначе :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   26-07-10 15:28

[smilie7]
Аз малко да повъзбудя страстите...

Във всички сфери е така, и в рекламата също.
Нали виждам, някой си свалил фотошоп от замундата, скрил се у дома си, прави реклама, не рискува почти нищо, за без пари прави дизайнчета, сайтчета и печата материали през колеги и прави посредствени бози за без пари...

И така се научават клиентите, ЧЕ ТАКА И ТАКА БОЗИ ПОЛУЧАВАТ, поне да са на възможно най-ниската цена!

И после как да ги убедиш, че твоя продукт е добър?

И те, гледат портфолиа на сватби всякакви... ама знаеш ли тяхната как ще се прецапцарапа.
Еснафското мислене, че по добре да дадат пари за бушмилса по масите и пържолите, защото ги вижда и може да бучи директно на ресторантьора, докато при фотографията... минимален риск на минимална цена и отбиване на номера [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   26-07-10 16:10

Браво колега нали това обясних и аз - борбата с пиенето и пържолите е безмилостнно жестока.Писъл съм много пъти - Българина нито обича да се снима нито обича да си плаща.Освен това е и комплексар - обича показността, показва коли, украси и други гъзарийки, но видеото и фотото не се виждат, за какво са ни , може и без тях.Аз от личен опит ще споделя, че на сватбичките с чалгичка на по-нормалните хора си прекарвам по добре от колкото на тежкарските(в повечето случаи бивши селяни които искат да се покажат колко са велики и колко са граждани).



Публикацията е редактирана (26-07-10 16:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: naviga   
Дата:   26-07-10 16:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   27-07-10 09:42

Ето и едно мое видео . Не е кой знае какво, просто е последното нещо, което съм направил.


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: naviga   
Дата:   27-07-10 10:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 07:04

Вижте този клип и споделете дали ви харесва

http://www.edit1media.com/film_clips.html#


JESSA & BRAD

От любимите ми е [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 07:52

КЛИП

JESSA & BRAD

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ipolit   
Дата:   30-07-10 08:39

За мен сватбарското видео е най-тъпото нещо, дето идея си нямам защо съществува. Единствения плюс, за който се сещам, е някой да ме покани да се напием докат му гледаме сватбата и в повечето случаи успявам да го кандардисам след като извади ракиите и салатите, да я гледаме друг път. Всичкото е пълен смях.

Снимките са друга бира.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: папач   
Дата:   30-07-10 09:12

Близо 20 годишния ми опит показва:
Дори да са артистични младоженците не бива да превръщат сватбения си ден в цирк.
Фото и видео снимащите са поканени да отразят събитието и да остане нещо за спомен,а не да се изпробват артистичните наклонности на младоженците.
Най голямата глупост е да се занимаваш само с булката или с само с младоженеца защото в една сватба има двама главни герои.
Сватбения клип /ако има/по-скоро трябва да е извадки от сватбения ден,а не неосъществени холивудски мечти.
Снимките да бъдат най обикновени и разбираеми от широката публика а не за корица на списание и реклама.Да бъдат подбрани и малко на брой за да не се гледат с досада.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   30-07-10 10:16

Еми 20 годишния ти опит явно не е достатъчен, за да знаеш, че главните герои наистина са младоженците и всичко трябва да се върти около тях [smilie18]
Освен това ако клиента е циркаджия и иска цирк, защо трябва да му правиш нещо друго?
И сега е момента да си направиш корекция в 20 годишния си опит и да си запишеш с главни букви, че АКО снимаш за тебе си - тогава може да имаш такова крайно мнение за снимането, а ако снимаш за клиент - трябва да разбереш какво иска да гледа след 5, 10.. 50 години.
Анадъммо?
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: bozo   
Дата:   30-07-10 10:21

[smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Gmir   
Дата:   30-07-10 10:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   30-07-10 10:55

Смятай колко некадърни общини има значи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   30-07-10 11:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 13:42

папач то по тази логика няма нужда да викат оператор и монтажист,а направо да си вземат записите от охранителните камери.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   30-07-10 13:45

Ей, това е яка идея...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nemchev   
Дата:   30-07-10 16:41

ма пак опрат поне до монтажист....да им нареди картинките една до друга[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ki4erini   
Дата:   30-07-10 20:28

Сватбата е достатъчно тъпо събитие и е ужасно трудно да направиш от нищо нещо. Освен това сватбарския клип е пределно комерсиален продукт, който зависи от желанието и възможностите на продуцента/в случая най-често дедото/ и от умението на изпълнителя да задоволи клиента по най-безболезнения начин, че да стане сделката. Естествено, за изкуство трудно може да се говори, защото за него се иска свобода. За всеки влак си има пътник и многото пари могат да направят от един кич - голям кич. Все пак едно произведение, па макар и сватбарски клип е хубаво да се съобразява с основни неща, като основна идея, закачки, завръзки, кулминации, финал и да спазва някои кинаджийски правила за топлата вода. Та в случая с HD-то, на първо място ми правят впечатление дефектите в картинката, да бяха един, два, иди-дойди. Освен това, в духа на това, което е казал г-н Немчев, някои кадри са прекалено дълги, липсва ритмичност, движенята на обектите в кадъра е добре да са завършени. Не е хубаво да се монтират еднакви планове, особено с едни и същи хора. Хубаво е да има повече детайли, че да има за пресечки, ама при сватбарското снимане е така. Според мен в подобно филмче нямат масто закопчаването на дюкяна и говоренето на булката с мобилен телефон. Оставам с впечатлението, че табелките с имената на гостите и номерата на масите са били от особена важност за продуцента, за разлика от целувката в сватбения танц, отразена с един кадър/не че собствено е лицеприятна/. Панорамката към кума би имала смисъл, ако се виждаше кой е в колата, но върха е кадъра пред асансьора, който е направо "по Чаплин" с бяла фланелка. Все пак за да кажа и плюс, ми хареса кадъра на булката през клончетата и като цяло, за жанра си е екстра. Все пак най-важното е да разплачеш родата и бъдещото отроче да има представа колко щастливи сте били.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   30-07-10 21:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 21:19

GMir не сте имали предварителен разговор затова.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-07-10 21:23

По първия пост - никой няма да забележи дефекти по видеото - погледа се привлича от младоженеца облечен като клоун ...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   30-07-10 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 22:22

Нека шоуто да продължи http://www.victorpopov.com/videos-family.php

20.Виктория и Живко

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nemchev   
Дата:   30-07-10 22:49

е... ти уцели Виктор Попов ... според мен там работят на високо ново....
ГМир....има си начини да не ти застават пред обетива....както и да не тичат младоженците като алтави...въпрос на подход от твоя страна...оправдания от сорта "това ще си гледате" не минават...ти трябва да си мислиш за материала за който си нает да заснемеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 22:52

това беше закачка към stoyan_5 по повод облеклото на младоженеца [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Danhill   
Дата:   30-07-10 22:54

абе да се обаждам ли пак да не се ли обаждамммм...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Gaijin   
Дата:   30-07-10 22:56

Мариана тук ме оцели по болното място, изказвания от сорта на : ТОП орепатор, рro high-definition(Z1 - ?), ТОП фотограф, Продължителност на Сватбения филм - до 180 мин, 10 астрономически часа
цена 2040 лв [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   30-07-10 22:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Gaijin   
Дата:   30-07-10 23:08

Не цената е важната а твърденията които аз поне не разбирам какво означава топ оператор,и 10 часа ако ми е по дълга сватбата си плащам още ли? или само тези 10 часа другото по спомени. Нямам нищо против човека даже мисля че снимат и монтират доста добре и си заслужават подобни пари, но имат странна ценообразуваща политика(няма такова словосъчетание [smile]



Публикацията е редактирана (30-07-10 23:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mariana88   
Дата:   30-07-10 23:13

Допълнително се плаща .Застраховали са се ако вземе да им се падне някоя циганска сватба с продължителност 3 дена.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nemchev   
Дата:   30-07-10 23:25

ами10 часа са си ок като присъствие на оператора....от там нагоре си плащаш овъртайм...пък това че няма да заснемеш как са отанали 10 човека от които 6 са върху масите, двама са под масите и двама са заспали на столовете....мисля на никой няма да му липсва...както и няма да е приятно на някой да го гледат незнайно колко на брой пъти и хора в тва му състояние...мислете трезво[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: bozo   
Дата:   31-07-10 00:55

Един клиент го бяха излъгали двама баш 'майстори', 4 петилетки стаж с камера, хай-левел, мега експириънс и т.н и т.н - двукамерно заснемане, абе всички екстри. Даже го убедили, че разбираш ли, то нема никва разлика м/у аналоговата и цифровите камери (говоря за пана 3000/9000 с мухъл по тях...)
И накрая за да вземат повече кинти - близо 11 часа 'монтиран' материал...

А човека с възможности, HD плазма като гаражна врата... И да, ама не - потрес, защо сватбата му била черно-бяла, кае се и съжалява, че се доверил само на лафовете за "майсторлъка" и четвъртвековния опит без да гледа портфолио на операторите... Той ако беше гледал човека с писъци щеше да бяга, но...

В този аспект не бива да се учудвате, като гледате видео от сватба, плюете по монитора и се питате как е жив още оператора...

Реален лаф на оператор-мърляч: "хем пари ти дават, хем апнеш за 20-30лв, па може и бутилка ракия да отмъкнеш..."

Да не говорим за респектиращи операторски изцепки - един се напил на сватба до там, че си загубил камерата (мъка, мъкааааа!), другия така се залисал в събиране на остатъци от храна, че камерата я забравил в ресторанта...да не продължавам, че ще замирише на говна...

Та при такава "операторска" среда какво очаквате да видите - изкуство ли? Ха-ха-ха..[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: naviga   
Дата:   31-07-10 01:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: bozo   
Дата:   31-07-10 01:47

'светлине много ги рабзбираш видеооператорските работи'

Споделям общи впечатления просто...по темата.
Изглеждаш ми силно сугестиран от написаното, разгледай и нещата, които съм качил в потребителската част на форума ;)

'креативен анализ' е нонсенс, като изключим злата транслация за нелинейния SWOT анализ...което няма допирни точки с темата.

Както и да е, замириса твърде рано [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ando   
Дата:   31-07-10 01:55

bozo, даааа... знаем ги кюстендилските фото графове и видео графове [smilie18]

Един от тях се напил на някаква сватба и си тръгнал с такси. Поставил си камерата върху таксито за да си плати сметката и се сетил за нея чак на другия ден, когато шофьора му върнал парчетата от потрошената камера [smilie19]

Наакал се в Кюстендил, а замирисало в цяла България [smilie18]



Публикацията е редактирана (31-07-10 02:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: naviga   
Дата:   31-07-10 02:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   31-07-10 02:35

Аз предлагам да не обсъждаме Виктор Попов, защото ще настане голям спор.Според мен са супер добри в рекламата и промиването на мозъци.Вие им гледате сайта, аз имам колекциика от няколко техни филма, освен това познавам доста техни бивши и настоящи служители, и зная точно какво получава клиента.Точно затова са малко странни тия ТОП изказвания.И понеже те много се обиждат от тия изказвания, бих добавил, че има доста скрити лимонки , които ги конкурират( с качество, не с цена) и то много успешно.
Например - Цък

Между другото, като сме почнали с критиката( и без претенции да съм ТОП или ПРО-ХАЙ,или да конкурирам някой), бих помолил за една градивна критика, върху всичко( и видео и фото), което може да се види и на нашия сайт:
Deliysky studio



Публикацията е редактирана (31-07-10 02:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   31-07-10 02:39

А по отношение на 10 часа - да плаща се овертайм , точно така както на ДЖ.Това е доста добре упоменато в ценоразписите на почти всички сериозни фирми в София, както и някои от Варна и Пловдив.И не виждам нищо лошо в това.Защо да не се плаща? На оркестъра, на ДЖ, на ресторанта и на кой ли не още може, а на нас не може?Къде е логиката?

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: папач   
Дата:   31-07-10 08:35

Бакалов,кюстендилкия "граф" на фотографията е точно същия бозо под прикритие.
Та чак у петрич ли замириса за изтърваната камера?
Така става когато водиш неблагодарници с тебе да ги учиш и храниш:
След 13 часа непосилен операторски труд на силна музика в тясно и топло заведение се натоварваш като магаре с 4 прожектора,чанти с кабели,батерии и др. в проливен дъжд и няма кой да ти помогне.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: navy   
Дата:   31-07-10 10:50

Хванаха ли се за гушите хората от бранша, питам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Miro__Slav   
Дата:   31-07-10 11:18

Никак не ми е чудно защо само няколко човека показаха свой неща а останалите разстягат локуми...
На автора на клипа ще кажа само едно, това е правилната посока. Ако искаш коментар за клипа това е скайпа ми... miroslav_nle тук не бих коментирал нищо! [smilie24] На останалите ще кажа няма смисъл да коментирате нито Виктор нито който и да е друг. Погледнете в собствения си двор.
И вечното оправдание на всички е едно и също цената !!!
Не АЕ да ползват не супер камера да имат 90 % просто не стават за тази работа [smilie19]
Би било добре да се пусне една тема "Кой какво може и колко струва" ще е доста весело тогава [smilie18]



Публикацията е редактирана (31-07-10 12:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: bozo   
Дата:   31-07-10 11:21

Miro__Slav,
Не знаеш колко си прав....
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: orakk   
Дата:   31-07-10 16:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: d_devil   
Дата:   31-07-10 18:18

Е как? Без шишо бакшишо за къде сме ? [smilie8]
Днес таксиметров шофьор, утре знае ли човек. Може да излезе от него голям сФАдБЕН оПератор [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: beat4fun   
Дата:   31-07-10 23:14

Незнам защо всички тук трябва да тъпрят изстъпленията на 3-4 дебили, които не пропускат да осерат всяка тема и обява за видео...
Време е админите да изринат авгиевите обори...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: orakk   
Дата:   01-08-10 03:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: 0506   
Дата:   01-08-10 23:47

[smilie25] beat4fun
Ми ти трябва да си първият [smilie19] щото си с няколко регистрации и хем се заяждаш ....хем се правиш на божа кравичка.[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: папач   
Дата:   03-08-10 08:47

Абе той миро от плевян и тука се беше листрил на админите.
Пусна една тема с идея за видео раздел в която похвали форума,после някой друг него го похвали и я затвориха.
Тъкмо щях да го попитам от колко форума го изхвърлиха защото плетеше интриги и обвиняваше админите че са ги създали за да се обучават от посетитеулите им?

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Beti   
Дата:   03-08-10 09:56

Момчета, последните трима, точно вие сте тези, които разваляте всички теми касаещи видеозаснемане! Ако бях админ вие тримката нямаше да имате място в този форум!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Diandimov   
Дата:   03-08-10 12:40

Добре е, харесва ми.

Налачото не е това което трябва да е, според мен. И нещо прескача отвреме - навреме.

Младоженеца се облякъл като моторист[smilie18]

По- добре е от онези клипове които Мариана и Тонеди пускат като линк. Придържай се към чистите изразни средства на киното и видеото, защото разни "модерни" неща са на практика само една "мексиканска радост" и са демоде.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: 0506   
Дата:   04-08-10 10:29

Автор: Beti
Дата: 03-08-10 09:56

Момчета, последните трима, точно вие сте тези, които разваляте всички теми касаещи видеозаснемане! Ако бях админ вие тримката нямаше да имате място в този форум!


[smilie19] Ми направи един форум и сами решавай кой да махнеш от него[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Miro__Slav   
Дата:   09-08-10 17:32

Beti онази песен нали си я чувал тръгнали са тримата глупаци да си търсят .................... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »