Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   23-07-10 20:27

Видео от последната сватба която снимахме.Моля за критики и препоръки, Благодаря Ви. Гледайте го на HD :-)

http://vimeo.com/12613816



Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: showtime   
Дата:   23-07-10 20:39

Небето изглежда ужасно!
Идеята в началото да снимаш звънците е добра, ама те са толкова мръсни и жълти, че ми се...



Публикацията е редактирана (23-07-10 22:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ditam   
Дата:   23-07-10 20:51

Харесва ми много. А за песента........чудесен избор.

Браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ka7   
Дата:   23-07-10 20:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: MARLOV   
Дата:   23-07-10 21:02

Грабна ме изцяло!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   23-07-10 21:43

Добро е ама много ми насича не знам защо а нета ми е бърз, а и между другото го гледам тук за втори или трети път, пускал ли си го?Ти от София ли си ако не е тайна и на какви пари го снимаш това?



Публикацията е редактирана (23-07-10 21:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   23-07-10 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: nemchev   
Дата:   23-07-10 22:18

ГМир.... на няколко пъти засичам някакви твои некомпетентни словоизлияния по повод това кой какво прави. Може пък младоженеца да е харесал работата на човека преди да го покани да снима.....а към автора на темата....автофокуса не е твой приятел....прави повече сухи тренировки с камерата за ставане и клакане...повече внимание към дължините на кадрите и ритъма на клипа....повече детайли няма да са ти излишни...може да пробваш и малко вертикални панорами ако много държиш да се покаже тоалета на младоженците...за сега тва...на второ гледане може и повече да видя...успех ти желая...пътя е правилен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: TheOne   
Дата:   23-07-10 22:39

на мен ми хареса много...
GMir- ами видях няколко от твоите...ако те са пример за качество здраве му кажи...
по зле правен колаж не бях виждал...можеш и по добре [smilie24]




Публикацията е редактирана (23-07-10 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GOSPODIN   
Дата:   23-07-10 22:52

gaijin, чудесно сте се справили! Стедикам,нали?
Движението на камерата, разработките на детайла и монтажа са страхотни за сватбено снимане в БГ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: gaijin   
Дата:   23-07-10 23:29

Благодаря на всички до тук, всичко е снимано от ръка(без стедикам) и на ръчен фокус.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ALBIREO   
Дата:   23-07-10 23:45

Личи си, че е без стедикам и не ми харесва. Поздравявам ви за старанието, защото и то си личи, но това което виждам не ми допада. Осъзнавам, че е доста трудно за реализация и изказвания от типа "като за България е добре" не ги намирам за уместни. Трудностите са си трудности, а мерилото не трябва да е "като за България". Успех занапред. [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   23-07-10 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Danhill   
Дата:   24-07-10 00:12

Ал! стедикам струва 800лв/ден! ;)

има къде къде по-големи кусури това видео



Публикацията е редактирана (24-07-10 00:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: GMir   
Дата:   24-07-10 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: xm_style   
Дата:   24-07-10 00:34

GMir - кажи още нещо толкова си забавен! а и качи още снимки много ме развеселяват [smilie19]
дори и да не качиш аднах ти сайта във фейвъритс там е пълно със шедьоври mirchev-bg.com [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: TheOne   
Дата:   24-07-10 00:36

а бре всичко вие хубаво...
айде наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Sumuelll   
Дата:   24-07-10 01:00

Преди няколко дни попаднах на клипа и аз не се сещам как.
Мен това което ме грабва е старанието и желанието, несполучливите кадри аз поне мога да преглътна... "По-добре живо куче отколкото мъртъв лъв".
Ако продължавате така със сигурност скоро ще има клипове за които хвалебствията ще са повече от критиката.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: Reshovski   
Дата:   24-07-10 01:06

Първите 30 секунди, си мислих "Ох господи какво гледам...", след 30-тата секунда просто не усетих кога свърши видеото. Според мен трябва да наблегнете на по-силно начало, иначе сте на прав път. Харесам го, но не спирайре да вдигате нивото си.



Публикацията е редактирана (24-07-10 01:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   24-07-10 03:00

Интересно ми е колко от критикуващите Тук може да направят нещо по добре?Айде покажете на какво сте способни?А фотографите(да не ги цитирам), това не ви е фотоапарат, по сложно е повярвайте.Между другото не се заяждам, просто ми прави впечатления, как хора нищо не можещи, дават силно отрицателна оценка на това видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: pepi34   
Дата:   24-07-10 03:14

Към Колегата Мирчев от Хасково - абе колега, критикуваш човека, че имал нестабилни кадри, а ти на едно място седиш и си нестабилен(вижда се от клипчето).И понеже си написъл, че клипа му е отегчителен - твоите са непоносими направо, и с тия шарении, това ли се търси при вас в Хасково?И да не ме разбирате грешно - не се имам за велик, амь това дето видях говори за човек, който изобщо не е в час с модните тенденции в бранша.



Публикацията е редактирана (25-07-10 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: ALBIREO   
Дата:   24-07-10 08:36

Ако ти е интересно наистина, финансирай ми един проект и ще видиш. [smile]

Данхил - написах, че си личи липсата му, а не че там е единственият проблем. [smilie3] [beer]

Човекът пита и му казвам. Нямам нищо против някой да не е съгласен с мен, дори нещо повече - задължително е някой да не е съгласен, защото всеки от нас си има виждане за нещата и когато коментираме нещо - за едни ще е хубаво, за други не лошо, а за трети - лошо. За мен е някъде между не лошо и лошо. Защо? Защото недостатъците му ми правят прекалено голямо впечатление. А те не са само в "операторското майсторство" и "монтажа". Всичко е от значение и ако не за автора, то за ЗРИТЕЛЯ, за когото е предназначено това видео. Дори някой, който хал-хабер си няма от тия работи ги забелязва. И ще е наивно от страна на "разбиращите" да подминават този факт. Все пак визуалните изкуства си имат и правила, които се базират на именно такива възприятия у хората, а не само у хората които се занимават с изкуство. Разликата между едните и другите е, че занимаващите се съвсем съзнателно ги забелязват и могат да ги оценят/КРИТИКУВАТ. Още повече, че когато ПИТАШ, редно е да си готов да чуеш отговорите. Успех на автора на темата и съм сигурен, че с нужното старание, всичко ще си дойде на мястото след време. [smilie24] [beer] [shtrak]

пепи34 - ти писал ли си чалга и харесва ли ти тази музика? Кажи ми коя друга музика не ти харесва и писал ли си нещо в този жанр? :)
Някой филм който не ти харесва? Някоя картина? [smilie18] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: mom4il   
Дата:   24-07-10 09:24

Колега,хич не е лошо!
Верно,че на места дразни нестабилността на камерата,но като цяло се е получил завладяващ сватбен клип.
Харесва ми и работата с ръчният фокус.
Един съвет от непрофесионалист...
-Когато си обработиш и сглобиш материала,запази си го като проект,излез навън,разходи се,пий 1-2бири,и на другият ден си го пусни пак...
Повярвай,ще откриеш доста нови възможности и идеи.
Не можеш да угодиш на всички и винаги ще има хора като колегата от хасково,които се имат за по-по-най,така че,не се води по мнението на колегите си в професията,а по това на клиентите ,и гради личен стил на работа.
Продължавайте в същата посока.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: dau   
Дата:   24-07-10 09:54

Мен ме изкефи, забавно е, ама е вярно, че има и много по-високо ниво при сватбарското видео [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба
Автор: n1x0n   
Дата:   24-07-10 10:58

На общият фон на сватбарските клипове в БГ - е направо чудно. [smilie3]

Иначе те хората са казали по-важните неща:
- малко повече стабилност на камерата би вдигнала много нивото на нещата
- по-малко от дългите панорамирания, които имаш на няколко места
- по-малко от "нестандартните" гледни точки - за сватбен клип не работят толкова добре, колкото за MTV клип
- малко по-плавни движения на камерата като цяло ти трябват, според мен - тези бързи влизания, вдигания, сваляния не съответстват съвсем на спокойният ход на събитието
- трябват ти малко повече близки планове - да разчупят малко нещата при монтажа

Като гледам - желание имаш, другото ще дойде с практиката [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »