Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: photosynthesis   
Дата:   25-06-10 13:01

Фотосинтезис ви кани на една магична среща - с фотографа Александър Иванов и природата в Родопа планина...


За няколко дни Сашо Иванов ще ни поведе към дебрите на величествената природа и дълбока душевност на Родопа планина. В разходка в най-южните й склонове, ще потопим сетивата си в магията й, възпята в предания и легенди - една уникална симбиоза от удивителна красота, симфония от природни багри и фолклорни звуци, самобитна и неповторима архитектура, топъл домашен уют...


Ако искате да се откъснете от хаоса на ежедневието, да избягате от летния зной в планинската прохлада, да опознаете тайни и величествени места– елате на среща с природата, в която докато снимаме, ще се учим да разширим кръгозора си, да отворим душите си, да дишаме, да обичаме. Да бъдем.


http://www.photosynthesis.bg/UserFiles/Image/lidiq/Sasho%20Ivanov/0388.jpg




Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: photosynthesis   
Дата:   25-06-10 13:03

Ще пътуваме в ранните часове на утрото и ще се прибираме по-късно вечер, за да имаме повече време за снимане и да ползваме по-фотогеничните часове от деня. Ще направим няколко пешеходни разходки за по няколко часа, за да се потопим в атмосферата на планината и да почувстваме природата. По време на пътуванията с автобуса също ще спираме за снимки, и ще хапваме в местни ханчета. Ще се насладим на агнешко барбекю, приготвено пред очите ни, докато ни оглася жива родопска песен и гайда. Ако времето е добро, който има желание може да спи под открито небе.


МАРШРУТ: София – Асеновград - Ардино – Неделино- Златоград- Могилица - Горна Арда - Сивино - Широка лъка – Гела – Доспат- София

Продължителност: 8-11 юли
Брой участници: 15-18 души

ЦЕНА: 270 лв
Цената включва: организиран транспорт София-Златоград-Горна Арда-София, както и по целия маршрут в програмата; закуска на отиване; 3 нощувки; агнешко чеверме с фолклорни песни; водач и конен шерп при прехода до с. Сивино



Повече подробности, пълна програма, снимки и карта на района можете да намерите на сайта на ФОТОСИНТЕЗИС

Очакваме ви! [shtrak]



Публикацията е редактирана (25-06-10 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: photosynthesis   
Дата:   25-06-10 13:26

Ако не знаете кой е Александър Иванов, ето няколко жокера... [smilie3]

Сашо Иванов е добре познат с прекрасните си въздушни фотографии и пейзажи от България, с изложбите „360 градуса България” и „Отражения”.
Роден и влюбен в сърцето на България, той е израсъл с тревите, камъните, дърветата, реките и ветровете. “Те са ме учили кой съм, показвали са ми как да виждам, да чувам, да усещам и по-важното – какво значи да обичам и да бъда свободен. Тази природа е част от мен, от спомена ми за мен самия.” (Цитат от текста на Радмила Младенова, Куратор на изложбата "360 градуса България")
В неговите фотографии присъства личната откровеност, с която разказва и докосва душите ни, не само очите. Призванието на твореца е да възпява красотата, а той с безкрайната си човечност ни води по пътя на срещата с природата.
Благодарение на хора като него имаме щастието да видим уникални и непознати кътчета от България. Сашо е пропътувал хиляди километри, за да ни сподели тези образи и картини, но за да открие красотата на природата всеки от нас, е нужно да има крака да я преброди, очи, за да я види и сърце да я обикне!

Повече за него можете да откриете на неговия САЙТ

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: gecata   
Дата:   25-06-10 13:35

Сериозно начинание с изключителен фотограф.
Браво на фотосинтезис [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: frenchev   
Дата:   25-06-10 13:52

някои трябва да са на работа :(

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: nenov   
Дата:   25-06-10 13:57

[smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   25-06-10 14:33

[smilie24]

[shtrak]

Сашо Иванов да си вземе китарата!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: NeDDRaG   
Дата:   25-06-10 14:36

[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] Ееееее, жалко. Ще пропусна. Иначе [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: dau   
Дата:   25-06-10 14:51

Чудесна инациатива, очаквах да обявите датите, ама как може точно когато ще снимам ралито... просто нямам думи... всяка друга седмица да, ама точно тази... просто... [smilie8] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: snooper   
Дата:   25-06-10 15:08

С добър график (снимане в по-изразителните часове на деня) и с много добър Фотограф за ментор, така се прави! Успех [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: i_viper   
Дата:   25-06-10 15:16

Ей, това си заслужава заради Сашо Иванов, колкото и да не си падам по подобни сбирщини, всеки съвет и насока от него ще са ценни.

Ако бях тук щях да се включа.

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - назад към природата със Сашо Иванов - 8/11 юли
Автор: dd5   
Дата:   25-06-10 16:06

лятото няма как -работим-ама на есен го направете пак-чудно ще се получи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: amelid   
Дата:   25-06-10 17:19

i_viper

Тук не става дума за сбирщина или просто фото-пленер, и не толкова Сашо да води лекция как се снима пейзаж...
Това е предложение за среща - на човешката и земната природа, в търсене и изрзяване на красивото. Възможност да се върнем към първичното, хармоничното.
Свикнали сме да търсим екзотиката и красотата далече, навън (буквално и преносно). Понякога дори не си даваме сметка, че тя е само на хвърлей от нас и на родна земя можем да направим значителни открития.
При такива срещи сетивата на човек се изострят и по-осезателно чувстваме всичко. Тук и сега.
И въпреки, че фотографията е доста „обективно” възприятие на заобикалящия свят, можем да видим и запечатаме цветове, за чието съществуване не сме и подозирали.

Човек, който има отношение към планината, и може да я вдиша, погали и чуе може само да допринесе с присъствието си на останалите...
Аз му казвам "естествен подбор" ;)

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: yakumo   
Дата:   25-06-10 18:29

Ми... нищо, че някой и тук ще се разсърди като в другата родопско-пленерска тема... множко станаха

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: apollo   
Дата:   25-06-10 18:43

В другата тема има осезаем конфликт на заглавие и съдържание на очакване и реалност [smilie10]

Докато тук мисля, че наистина ще е страхотно [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: div_ivak   
Дата:   25-06-10 18:53

Няма по-добър фото-водач сред природата!!!

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: albos   
Дата:   25-06-10 19:00

Аааааа, ясно! Тук агнето за чевермето явно ще е друга порода, а не като в Мугла! [smilie5] [smilie5] [smilie5]

А и явно няма никаква комерсиализация...


Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: j_mironski   
Дата:   25-06-10 20:32

Добре де що сега надничате в канчето на другия - плагиятството е гадно нещо не се ли сещате

Да бяхте направили пленер на друго място, или не се сещате - то трябва човек да си размърда малко сивото вещество

България не е само Родопите, я направете един пленер в Добруджа например - там не е правен май ще бъдете оригинални [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: rada.bg   
Дата:   25-06-10 22:30

Сега разбирам какъв е проблема[smilie18] и защо толкова много негативизъм и оплювки по обявения от 1 до 4.07. пленер в Родопите[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chukov   
Дата:   25-06-10 22:40





Публикацията е редактирана (25-06-10 22:57)

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: gecata   
Дата:   25-06-10 22:59

j_mironski [smile] Родопа е толкоз необятна планина, че може да е тема за снимане не на един , а на десетки фотографски живота.
Колкото до надничане в канчето (ако имаш предвид другата тема , не виждам каква е връзката на друфия пленер с фотографията)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: saxon   
Дата:   25-06-10 23:09

Ееее, това е непочтено, само това ще кажа. На удари под кръста си играете. Можеше да го обявите след като започне на колегите ви.
По-поетично написано и Сашо Иванов за основно ястие, а чевермето за десерт.
Подобен номер само в женска глава може да се роди.
Не ме печелите и ме разочаровате и като клиент[smilie23]
Потапяйте се и се наслаждавайте[smilie23] Щом така си играете фирмите на сечено, ние пък ще се съберем с приятели и ще си го направим по-яко, без чеверметата ви и известните имена за примамка.



Публикацията е редактирана (25-06-10 23:13)

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: saxon   
Дата:   25-06-10 23:17

Като няма да води лекция или да показва как се снима пейзаж, защо го обявявате Сашо Иванов?
Такъв страхотен фотограф, да се съгласява да играе стръв[smilie23] Жалко.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chukov   
Дата:   25-06-10 23:25

Какво значи да играе стръв
Достатъчно е, че ще ги заведе

Родопа широка
Ако искаш пробвай да намериш местата сам
Аз ходя от години по някоко пъти и всеки път намирам хубави места ама вдън гори телилейски

Има други места на който ако не те заведе някой не подозираш и че съществуват. Примерно като кулата, на която се кани да качи пленеристите

Отговори на това съобщение
 Re: "ПРИКАЗКА ЗА РОДОПСКИТЕ ПЪТЕКИ" - фоторазходка със Сашо Иванов в Родопите 8/11 юли
Автор: saxon   
Дата:   25-06-10 23:34

Войната на чеверметата стана в тея теми.
Освен това не обичам да ми приготвят агнешко барбекю пред очите. Ще се жертвам да изгледам тази простотия, само ако Сашо Иванов го приготви, за да разправям кой ми е правил чеверме после.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »