Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: vgramatikov   
Дата:   14-06-10 22:40

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: canonio   
Дата:   14-06-10 22:42

не

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: Magnifico   
Дата:   14-06-10 22:43

"като няма кво да снимаш, снимаш бокета"
Цитат на някой форумац, от някоя тема [smilie11] [smilie6]
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: MauMyHa   
Дата:   14-06-10 22:53

с Д700 Е сниман [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: sixty   
Дата:   14-06-10 22:58

не е лоща идеята PD взимай едно 5д2 и ти и да снимаме сити център love :)

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: prism   
Дата:   14-06-10 23:13

Сериозно, и на мен на HDSLR ми мяза картинката на моменти... Ако не е 5д2, то какво е - RED, цифровото Ари или нещо по-малко с DOF адаптер?



Публикацията е редактирана (14-06-10 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: pefoto01   
Дата:   14-06-10 23:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: canonio   
Дата:   14-06-10 23:30

Сниман е с Ари - ARRI D21.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: vgramatikov   
Дата:   14-06-10 23:33

Прилича ми на HDSLR прекалено много картинката.
Също така и работата на самите оператори.
Не бях го гледал до сега за това ,чак сега питам. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: canonio   
Дата:   14-06-10 23:34

Сниман е читаво... Актьорите са зле...

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: deathzone   
Дата:   14-06-10 23:36

Не са зле, добре играят има малки изключения разбира се, Елена на моменти преигрява, но бай ти Юлиян е супер и ме кефи много. Но за БГ филм е супер як.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: canonio   
Дата:   14-06-10 23:40

Елена играе най-зле. Има някакво изражение, сякаш се усмихва постоянно.
ТозИ, дето играе камен е флегма. Бавно развиващ се... бавен секссинвол един такъв... лигня...
Вергов - еднообразен. Една физиономия и една дъвка за всички ситуации. Тъпо...

При тинейджърите - само този, дето играе дани, до някъде ме радва... Другите са много зле...

Общо взето на екстремно връзкарска история ми прилича целия проект....

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: deathzone   
Дата:   14-06-10 23:43

Не мога да кажа дали е връзкарска история на 100 процента, но Елена е там с връзки. Има още доста да учи. Но от друга страна не мога да ги критикувам, защото режисьора и продуцента са хората, които трябва да им кажат как да играят.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: canonio   
Дата:   14-06-10 23:45

На флегматичния можеш ли да му кажеш да говори по-бързо? И той дали ще го може?

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: deathzone   
Дата:   14-06-10 23:45

Не е флегматичен, защото съм го гледал и на театър. Така, че не е.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: SLR   
Дата:   15-06-10 00:36

Нали сега пак го повтарят във рекламата на една мастика[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: Sfilipov   
Дата:   15-06-10 03:25

Бях чел, че е сниман със същите камери с които е сниман и "Беднякът милионер", тоест моловата сапунка трябва да е снимана с това...http://www.siliconimaging.com/DigitalCinema/SI_2K_key_features.html

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: novi4ok   
Дата:   15-06-10 03:32

С к'вото ще да е сниман - сниман е мнооого зле. Тези хора нито са чували за баланс на бяло, нито са чували за цветни корекции и изравняване... Поредния "ГОЛЯМ" бг проект, който е само ГОЛЯМ балон.
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: btw   
Дата:   15-06-10 07:18

novi4ok,tezi hora,koito sa go snimali opredeleno sa 4uvali za balans na bqlo i cvetovi korekcii,dobri operatori sa i sa si svur6ili rabotata,ako ima6 zabelejki moje6 da gi pita6 da ti obqsnqt 6to e to postprodukciq , mai ne si 4uval za takova jivotno :)

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: imarinov10   
Дата:   15-06-10 08:11

тъп сериал пълна боза но все пак е хубаво 4е има някакво развитие в БГ киното и тв.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: deyo   
Дата:   15-06-10 11:52

Автор: imarinov10
Дата: 15-06-10 08:11

тъп сериал пълна боза но все пак е хубаво 4е има някакво развитие в БГ киното и тв.


Защото си го гледал ли се изцепи така, или ей така, по инерция?
Моето мнение е, че за бг сериал филма е много добър, даже отличен. Сниман е доста професионално. Проблем с баланса на бялото няма, а са ползвани различни филтри в постпроцесинга. Мисля си, че нашите оператори и монтажисти са понаучили доста за няколкото години съвместна работа с Холивуд.
Единствено играта на някои актьори не ми допада. Най вече на Яна Маринова, която играе много изкуствено. Юлиан Вергов пък за мен лично се справя най-добре. Мноого му отива да играе ролята на "лошия" [smilie5]. От младите - Бойко (Дани).
За Елена Петрова не знам какво да кажа. Като цяло съм забелязал, че повечето известни театрални актьори не се справят добре в киното. Просто в киното не трябва да се преиграва толкова, иначе нещата стават изкуствени, и това се вижда на екрана. В театъра е друго.

П.П.: Сега се поразрових малко, и се оказа, че съм в грешка: точно тези (Яна и Елена), които не ми харесва как играят, май не са завършили НАТФИЗ, и нямат актьорско образование. Ами личи си :)



Публикацията е редактирана (15-06-10 12:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: MishoP   
Дата:   15-06-10 12:04

Вчера хванах един епизод и го гледах с голям интерес. Шефа на охраната е образ. Най-зле е Яна, защото ролята не е за нея - просто тя не е такъв човек и си личи. Но с развитието на сериала - аз съм гледал първи и 10ти епизод, има прогрес.

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: novi4ok   
Дата:   15-06-10 13:58

deyo , специално за теб се постарах да ти сведа малко инфо, защото си умирам за бомбастични изказвания от сорта на: "...нашите оператори и монтажисти са понаучили доста за няколкото години съвместна работа с Холивуд."

Ненад Бороевич - оператор
Роден на 25 юли 1977 г. в Македония, той завършва Националната академия за театрално и филмово изкуство „Кръстьо Сарафов” в София.
След завършването си Ненад работи върху множество късометражни и документални филми. Заедно с Димитър Митовски заснемат редица реклами за едни от най-големите рекламодатели в България. „Мисия Лондон” е първият пълнометражен филм, по който работи.

Александър Станишев - оператор
Казвам се Александър Станишев, на 26 години от град София, материално обезпечен, с квартира в центъра (ТЕЦ, телефон, ток и интернет)... Оператор съм на няколко студентски късометражни филма, с не особено големи достойнства, но пък опитът беше ценен. Снимал съм и малко реклами, с не особено големи достойнства, но пък хонорарите бяха ценни. Също така снимах няколко музикални клипа, от които много харесвам клипа на Fyeld “Rolling Spawns”. Да харесваш работата си е безценно!. С Антон Огнянов, колега оператор, снимахме във Виена документалния филм на Андрей Слабаков „Jazzta Prasta”. С италианския режисьор Леонардо Корбучи снимах пълнометражния игрален филм „Black and white in colors”. Снимах сериалa „ Хъшове” на Александър Морфов (заедно с Димитър Гочев).

Таааа... къде точно го видя този "ХОЛИВУД"-ски опит? И къде въобще видя някакъв опит? Сашо има някакув опит все пак (като втори оператор в споменатите продукции), но доста може да се изговори за качествата (или по-скоро за липсата им) и на Хъшове и на „Jazzta Prasta”. И не пиша всичко това, за да се заяждам, а защото наистина мнението ми е, че работата е лошо свършена според всякакви обективни критерии - тук не говорим, че на фона на общото безхаберие в България това все пак е някакво постижение.
Колкото за постпродукцията - повярвай ми, знам много добре кой и как монтира за пишман продуцентът Димитър Митовски. Нали знаеш, че рибата се вмирисва от към главата, не случайно преди 3 години Митовски загуби всичките си основни проекти излъчвани по Нова и не случайно се присламчи (с много усилия в продължение на години) към БТВ, както и Магърдич и още няколко. Тук не става въпрос за възлагане на поръчки заради кадърност, а за медийна война. И както при всяка война, жертвите са основно сред зрителите.
[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: navy   
Дата:   15-06-10 14:08

ПД, купИ си 5Д накрая бе [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Стъклен Дом с 5д2 ли е сниман?
Автор: gnedkov   
Дата:   15-06-10 14:15

Сниман е с полароид ........... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »