Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет/и?
Автор: da_durty   
Дата:   24-05-10 16:17

Здравейте!

Директно на въпроса за един НЕ DSLR - FUJIFILM FinePix S1800? За нормално НЕпрофесионално снимане + някое и друго състезание от сорта на WTCC, GT1 и подобни? Някоя по-добра алтернатива в същия ценови диапазон - до 400 лъва? Oглеждам се за апарат, способен да снима бързодвижещи се обекти - предимно коли, с опция за серия снимки - не знам как е точното име на функцията, но имам впредвид щракваш и животното прави серия от там 6-10 последователни снимки за много кратко време. HD видеозаснемането не е задължително, но няма да го откажа де :D. Склонен съм и на вариант 2nd hand DSLR с нов/и обективи, но там съм още по-гол. Няма да откажа съвети и за този вариант, естествено с допълнителни $$$, ако си заслужава де.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет/и?
Автор: C41   
Дата:   24-05-10 16:50

Ето ти примери , повечето имат екзиф. Гледаш и коитп ти харесат, виждаш с какво са снимани и така...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет/и?
Автор: da_durty   
Дата:   24-05-10 17:56

Mи то хубаво да гледам ама там са хиляда различни апарата, като повечето са DSLR-и, като гледам. Кажете сега за FUJI-то или за конкретен модел DSLR 2-ра ръка близък по цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет/и?
Автор: victory13   
Дата:   24-05-10 19:43

Щях ти пиша в другия форум, ама може и тук...
Това фуджи е ново още, не знам дали има собственици тук, може и да греша... По-добра бленда на късо има, но и голям зум... Лично за мен това не е плюс...
Вземи една карта, и го пробвай наживо...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет/и?
Автор: da_durty   
Дата:   24-05-10 20:15

Е ти хептен в друг филм ме вкара - сефте чувам големия зум да не е плюс. Ако може да разясниш леко, може и на ЛС, че тотално се обърках.

А иначе фуджито е модел февруари 2010, но по принцип има предшественици, затова питах ако някой е имал опит с подобни фуджита.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »