Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Спешен избор на сапунерче
Автор: ZeroCGTI   
Дата:   24-05-10 14:09

Здравейте! Преди си бях пуснал тема относно какво сапунерче да си взема и ми бяхте препоръчали няколко варианта:

Fujifilm FinePix F60FD (или F50FD) и Canon SX120 IS

Обаче сега когато разглеждам - серията F60FD изобщо я няма... Fuji имат съвсем други модели с друго наименование... Z-нещо си, JX-нещо си... ала-бала... не им знам еквивалентите.

Също така точно SX120 IS някак не ми говори нищо - това същото като IXUS 120 IS ли е?

Изобщо в момента какво сапунерче мога да си взема НОВО за около 400-450лв?

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: penman   
Дата:   24-05-10 14:41

виж този линк: http://www.photo.store.bg/c/p-l/m-729/fujifilm.html
И двете Фуджита(Ф50 и Ф100) са по-добри от каноните за сходни пари. Тествах ги преди време паралелно с легендарното Ф31, и макар малко да му отстъпват, си ги бива, особено за тези пари. А ако ти се дават 480 лв. можеш да вземеш Ф200, което е с най-добрата динамика от всички сапунери, но малко като че ли "маже".

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: ZeroCGTI   
Дата:   24-05-10 14:55

АМи то проблема е, че трябва да се купи до 1-2 дни... в сряда е бала ми - това ще е подарък от нашите... и искам да си го ползвам още за бала... да си се щракам на воля с учителките и ученичките[smilie5]

Та, ПО КАЧЕСТВО как са подредени тези: F100 сигурно е най-добрият? После F60FD, F50FD? А за това Canon-че? Още веднъж да попитам - това IXUS 120 IS същото ли е като "SX 120 IS" ? - него със сигурност го има в близкият Технополис... и биха могли да ми го купят лесно, ако не намерят Fuji-тата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: ZeroCGTI   
Дата:   24-05-10 18:04

Хайде де хораа :( Утре най-късно трябва да се закупи апаратчето и нямам цялото време на света... ако не намеря Fuji-тата F60FD/F50FD или F100?

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: pmartinov   
Дата:   24-05-10 18:44

[smilie5]









Мъж искам ! Сега го искам !










[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: sun   
Дата:   24-05-10 18:54

Ф200 е актуален в момента, и няма гадните дисторсии, като на предните. Шума също е мн по-нисък.

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: ZeroCGTI   
Дата:   24-05-10 19:02

F200EXR е много по-скъп от търсенето... към 500+ лв отива... това са си цели 100лв. отгоре на тези, за които си търся апаратче... хм. [smilie11]

Може би някакъв еквивалент с по-малък дисплей... евентуално нещо от Z-серията? Тези F-серии нещо са крайно неоткриваеми тук в Кюстендил... особено когато имам 2 дни :(



Публикацията е редактирана (24-05-10 19:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: surg   
Дата:   24-05-10 20:44

Канон СХ120 е супер...

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: vladihg   
Дата:   24-05-10 21:41

Я си виж Л.С. има и много по-добри на по-тънка цена[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: ZeroCGTI   
Дата:   26-05-10 00:00

В крайна сметка ми подариха IXUS 120 IS... за добро или за лошо - това е... На външен вид ми харесва повече. За разлика от SX 120 е с Li Ion батерия, по-компактен е... само дето няма 10x Optical Zoom... Но иначе май ми харесва повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Спешен избор на сапунерче
Автор: venciwideo   
Дата:   26-05-10 02:58

лично аз предпочитам да не съм свързан със завода за винаги с тез литиево йони батерий, а предпочитам обикновените АА, поради простата причина ,че кога ми трябва фото трябва първо да зареждам ,а след това да снимам с обикновените батерий този факт липсва купуваш слагаш и снимаш на воля.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »