Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Курс за начинаещи в Бургас
Автор: bozata   
Дата:   21-04-10 19:51

Някой да знае курс за начинаещи в или около Бургас? Става въпрос за основна техника - бленда, скорост, ISO, фокус, композиция, кадриране, светло и цветопредаване, и т.н.
Ако е по-кратък - до 3-4 дена - може и някъде другаде да е. Човекът ходи и на работа и не може да се откъсне за дълго.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс за начинаещи в Бургас
Автор: georgi969   
Дата:   21-04-10 20:03

Имаше някави .Май си ги изтървал.Виж назад в темите на този форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс за начинаещи в Бургас
Автор: bozata   
Дата:   21-04-10 20:13

Имаше за репортажна фотография. На човека му трябва нещо по-основно.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс за начинаещи в Бургас
Автор: fotografinq   
Дата:   27-04-10 14:43

Варна, ако може да се каже, че е около Бургас мога да помогна.Човека, ако иска основа за 2-4 дни...и някой му каже че ще го научи на всико това..да не му се доверява много ;) Колкото до обучението на фоторепортери си спомням, че ме учиха в първият ми вестник през 96-та в дживение [smile] останалото сама се сещах и се ущи до последния си ден в редакция за толкова години. Но без основа не може - аз имах сериозна подготовка.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс за начинаещи в Бургас
Автор: bozata   
Дата:   27-04-10 20:30

fotografinq: Варна не е чак толкова далеч... Ще съм ти благодарен аки пратиш няколко линка.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс за начинаещи в Бургас
Автор: Sumuelll   
Дата:   27-04-10 23:54

Питали са ме няколко човека през последните 1-2 месеца. Не е нещо което съм възнамерявал да правя, но след тези няколко запитвания се замислих да го предложа като услуга за Бургас и региона, но след 2 месеца, че в момента офанзивата е голяма...
Все пак чрез тази тема ще видя какви са настроенията.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »