Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: c78   
Дата:   21-04-10 23:50

Търся индивидуален курс,насочен към подготовката ми за прием в НАТФИЗ.Моля за цени!

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pefoto01   
Дата:   22-04-10 01:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pstoev   
Дата:   22-04-10 03:25

pefoto01...
по принцип си прав,но в случая не съм съглаен с теб...
не знам да има средно училище,което да подготвя адекватно за изпитите в НАТФИЗ(и не само)а да се натрупа рутина чрез самоубочение се изисква доста време.а и в случая се иска координирано обучение....

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pefoto01   
Дата:   22-04-10 03:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: divpetel   
Дата:   22-04-10 06:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: uri64   
Дата:   22-04-10 10:26

Това последното беше голяма простотия - и като изказ, и като съдържание [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: sharky   
Дата:   22-04-10 10:44

[smilie10] [smilie5]

попринцип divpetel е прав Натфиз предлагат такива курсове без които е доста съмнително влизането да не кажа че въобще не става


Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: stardriver   
Дата:   22-04-10 11:38

pefoto01 я по-леко с езика...как разбра що за човек е автора на темата от 1 ред, в който пише, че търси курс "насочен към подготовката ми за прием в НАТФИЗ" [smilie11] . Да неговорим, че ако на бързо сравним снимките в профилите Ви, явно той има повече желание и усет от теб.

Рафи Марукян - можеш поне да си поговориш с човека, когато преди 2-3 години имах дилема подобна на твоята (авторе) той беше един от малкото отзовали се. Не казвам, че е най-добрия, непознавам начина му на преподаване...срещата ни беше само виртуална, а наскоро си купих и един учебник от него.

P.S.
...ще се пробвам в НБУ тази година



Публикацията е редактирана (22-04-10 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pefoto01   
Дата:   22-04-10 16:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: c78   
Дата:   22-04-10 21:42

Не съм очаквам толкова крайни мнения,от интелегентен сайт като този.Аз се добрах до инфо,вече имам няколко лични писма.Някой хора са се замозабравили!Искам само да кажа,че човек никога не трябва да спира да се учи и самоусъвършенства.Благодаря за вниманието!

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pefoto01   
Дата:   23-04-10 00:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: Manchev   
Дата:   23-04-10 09:16

Кой те излъга, че сайтът е интелигентен? Масата са заядливи комплексари и хора, които си нямат работа и циклят, за да се правят на интересни пред такива като теб. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: GOSPODIN   
Дата:   23-04-10 21:49

Един починал професор по фотография преди няколко години водейки "индивидуален" курс се опитал да осъществи куитус с курсистката (на 18 г.). Случката я отказа от фотографията. Сега учи друго и не иска да чуе за НАТФИЗ.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: fotorafi   
Дата:   24-04-10 09:17

Изказвам своето лично мнение,без желание да влизам с спорове.Опитът ми на фотограф с над 40 г.професионален стаж и преподавателски опит от 25 години , категорично съм против бакалавърските степени в НБУ и НАТФИЗ. 4 години следване,скъпи такси по около 1500 лв. на семестър, много излишен учебен материал и други субективни фактори-всичко това за мен е неефективно. Най-добрите фотографи са ерудирани и образовани личности:архитекти, лекари, художници, агрономи, журналисти и др. Затова препоръчвам да се завърши висше образование по предпочитана специалност, успоредно да се изкара реномиран курс или колеж за не-повече от 7-8 месеца с такси до 800 лв.И след бакалавърската степен да се продължи в магистърска по фотография. ТАЗИ ГОДИНА, НАЦИОНАЛНАТА ХУДОЖЕСТВЕНА АКАДЕМИЯ ОТКРИВА МАГИСТЪРСКА СТЕПЕН ПО ФОТОГРАФИЯ,2 ГОДИНИ. Ще се изучава само фотография, без излишни неща за завършили бакалавърска степен

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: asahi   
Дата:   24-04-10 11:42

Рафи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: snooper   
Дата:   24-04-10 17:35

Съгласен с Рафи.


Веднъж седнах да чета подред биографиите от сайтовете на любимите ми фотографи (доста са), оказа се, че от тях само Майкъл Кена е минавал през университет с Фотография - но той така или иначе си го има... защото гледам от курса му никой друг не е станал Майкъл Кена номер 2.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: pefoto01   
Дата:   25-04-10 04:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Индивидуален курс за прием в НАТФИЗ
Автор: GOSPODIN   
Дата:   25-04-10 09:04

fotorafi, съгласен съм с теб, но ми е много интересно, кои дялани камъни ще преподават в Академията? Да изброявам ли имена или ще ме подсетиш...[smilie5]
Проблема в обучението по арт фотография в България е в криво разбран псевдоелитаризъм.
"Класическа" фотография, "класически" портрет, "класически" процеси ...и много нафталин. [smilie8] Всички тези залъгалки са за младежите пристъпващи тепърва към сериозни занимания по арт фотография, но за магистратура в художествена Академия са нужни изключители световно признати автори, а не доморасли "светила".
Кога ли ще имаме преподавател, като Джок Стърджис например? Над 60г. , но активно снимащ и с камера с негатив 13х18 и с 5Д.
Наскоро имаше уъркшоп в Калифорния в една прекрасна хасиенда от 18 век. Портрет.
http://www.houseonbayouroad.com/

http://www.neworleansworkshops.com/artists/jock/#description

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »