Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Счупен дисплей на сапунерка
Автор: spo0ky   
Дата:   18-04-10 13:35

Здравейте, имам Praktica 8203 ,но дисплея е развален,всмисъл не е счупен,обаче само показва едно бяло и отвреме навреме минават някакви черни черти. Та въпросът ми е в Сливен мога ли да намеря сервиз и колко ще ми струва това ? Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Счупен дисплей на сапунерка
Автор: 3df   
Дата:   18-04-10 14:00

По добре направо си купи друг апарат.
Но не Praktika.

Където и да отидеш ще ти вземат поне 50 - 70 лв . ановите са 100 и малко. Или направо от базара си вземи някои на старо

Отговори на това съобщение
 Re: Счупен дисплей на сапунерка
Автор: lucky_lychano   
Дата:   18-04-10 14:53

Направо си купи друг!
От Практиката по зле няма,надявам се да не повтаряш грешката си!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Счупен дисплей на сапунерка
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   18-04-10 22:20

Добре де, човека иска да си смени чистачките, вие му казвате смени колата. Не е рентабилно да го пращаш апаратчето някъде по сервизи извън Сливен. Пробвай в интернет дали няма схема или кпил как се разглобява, пробвай сам, поне да можеш да констатираш какъв е проблема. Ако неможеш сам поразпитай за някой кадърен ГСМ сервиз, там ще могат да ти го разглобят и да кажат какво е. Тогава ще решаваш какво да правиш, може да е само прекъснат кабел.

Отговори на това съобщение
 Re: Счупен дисплей на сапунерка
Автор: dineli   
Дата:   18-04-10 22:55

Или просто замърсени контакти на лентовия кабел на дисплея. Почиства се добре с гумичка за молив.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »