Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко взаимопомощ - форумец който живее към момента в Полша
Автор: rico   
Дата:   17-04-10 20:23

Някой може ли да помогне с превод по сметка в полска банка. Харесах си една чанта в Aukro.bg, точно каквото ми трябва на добра цена. И съответно я купих. Но се оказа че за превод на 55 злоти (което е към 30 лева ), трябва да платя такси около 29 евро, или ако ползвам westernunion 28 лева.
Мога да платя веднага през PayPal, или ако има сметка в българска банка. Но да не минавам през валлутен превод, на който комисионните и таксите за са безумни за тази малка сума. Ако някой може да помогне да пише на Л.С.


Отговори на това съобщение
 Re: Малко взаимопомощ - форумец който живее към момента в Полша
Автор: thomas   
Дата:   17-04-10 21:59

Няма такива такси! Валутен превод струва около 8-10 евро. 29 евро е безумие. И какво, тези хора, на които плащаш, PayPal нямат ли!?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко взаимопомощ - форумец който живее към момента в Полша
Автор: rico   
Дата:   17-04-10 22:18

Не разбирам от банково дело и какво точно значи суифт, но той е 8 евро, а комисионната на банката била към 22 евро. В два различи клона го проверих и на двете места ми казаха приблизително еднаква сума, тъй като помислих че първият път просто служителката се е объркала. Вторият път служителка ми казаха че от нова година просто таксите са се удвоили и по-добре да търся плащане през интернет за тази малка сума, като алтернатива.
Питах продавача няма ли PayPal, но той не отговори. В везултат получих мейл "Продавача е подал заявление за възстановяване на комисионната".
Та затова търся някакво решение на проблема тук.

@thomas ако скоро си правил валутен превод препоръчай ми банка. Тази на която съм клиент в случая не ми е изгодна.


Отговори на това съобщение
 Re: Малко взаимопомощ - форумец който живее към момента в Полша
Автор: asahi   
Дата:   17-04-10 22:32

Е ми кат няма пейпал да не е само той продавач? Пейпал е гаранция за добросъвестност.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко взаимопомощ - форумец който живее към момента в Полша
Автор: gen_cho   
Дата:   18-04-10 00:10

Това, че нямат читава система за микроплащания е съмнително. Като продават извън Полша, трябва да имат. По-добре анулирай покупката, ако можеш, за да не изгориш с парите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »