Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли някой възможност да услужи с Mini DVI to VGA адаптер за един ден?
Автор: kacho_bg   
Дата:   13-04-10 23:49

Здравейте,

На 17.04.2010 (тази събота) в София ще се проведе първата Drupal среща в България. Подробности тук: http://groups.drupal.org/node/49093.

Ще участвам с презентация на събитието и имам нужда от Mini DVI към VGA адаптер за Macbook-а. Проекторите обикновено са с VGA вход и DVI преходника, който имам не ми върши работа. Има ли някой възможност и желание да услужи с Мini DVI to VGA преходник за събитието в събота?

Ще бъда много благодарен, ако някой ми съдейства! Предварително благодаря и на хората, които ще се въздаржат да ме пратят в магазина, откъдето да си купя адаптера.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой възможност да услужи с Mini DVI to VGA адаптер за един ден?
Автор: asahi   
Дата:   14-04-10 00:05

Докато очакваш включване можеш да конвертираш презентацията си към PC съвместим формат и да ползваш лаптопа на някой колега по мероприятие. Често си правя презентациите на PDF, че да не ми ги преписват колежките.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой възможност да услужи с Mini DVI to VGA адаптер за един ден?
Автор: kacho_bg   
Дата:   14-04-10 00:10

asahi, за съжаление този вариант не ми върши работа. Има неща, които трябва да се показват и извън презентационна среда. Например сорс код, евентуално уеб сървър, от който да се пускат конкретни примери и става прекалено сложно, ако го правя извън моя workflow.

В крайна сметка ще остана на този вариант, ако нямам друг :) Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »