Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Pay Pal регистрация !?!
Автор: prophotovideo   
Дата:   12-04-10 00:38

Здравейте! Може ли да ми дадете отговор при регистрация в пей пал чрез Visa ДЕБИТНА карта
на първа инвестициона банка след колко време ще е валиден акунта ми ?
Благодаря искрено!

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: neuromancer   
Дата:   12-04-10 00:43

Веднага. Ако искаш да се верифицираш (например за да плащаш по-големи суми), ще отнеме няколко дена (3-7) докато излезе транзакцията.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: martinrousev   
Дата:   12-04-10 00:44

На банковото ти извлечение ще се появи код с който си активираш после акаунта. Точно кога ще се появи в извлечението зависи колко време отнема една банкова транзакция от чужбина.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: Canon   
Дата:   12-04-10 00:44

Акаунта е валиден, но валидирането на картата е седмица до две. Изтеглят ти малка сума, 1-2 евро и от банката трябва да ти дадат 4-цифрен номер - код, вписан към транзакцията. В момента, в който го въведеш в пейпала си, ти се валидира картата

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: prophotovideo   
Дата:   12-04-10 00:56

Възможно ли е до два дни,за да мога да платя в е бай поръчка. Мога ли при регистрацията на пей пал да впиша американския адрес.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: alcap007ne   
Дата:   12-04-10 00:59

В добрия случай до 3 дни излиза 4 цифрения код. Обаждаш се на банката си по телефона и им казваш, че искаш да получиш пей пал кода си. Не е нужно да чакаш извлечението си ако бързаш ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: neuromancer   
Дата:   12-04-10 01:27

Ами когато дойде тогава, не може да направиш нищо. Обаче и без верификация можеш да плащаш, до $500 май беше... Ако продавача праща само на верифициран адрес, ще трябва да почакаш, и няма да може да сложиш американски адрес. Обаче може да го помолиш да направи изключение, ако е така, може и да те огрее.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: nikel   
Дата:   12-04-10 15:28

Този номер с новия Пейпал акаунт го правих преди седмица. Лимита при плащане ако не си минал verification е 100 Евра... При мен кода се получи за 1 ден, но транзакцията не беше отразена своевременно от банката (Експрес банк). Отидох на място, звъннаха някъде и ми казаха ПИН-а. Това е цялата философия...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: pphilipov   
Дата:   12-04-10 15:43

alcap007ne е прав звънни в банката ще те питат ЕГН и ще ти кажат 4 те цифри на PayPal транзакцията - ще стане по бързо

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: pacer   
Дата:   12-04-10 16:22

"Възможно ли е до два дни,за да мога да платя в е бай поръчка. Мога ли при регистрацията на пей пал да впиша американския адрес."
Доколкото знам НЕ , защото е против правилата на Ибей - доставя се на потвърден адрес . А потвърден адрес май беше този ,на който е ти е регистрирана картата. Въпреки това може продавача да се съгласи, но така нито той нито ти сте защитени от Пейпал.
Сега се сещам нещо важно - като правиш регистрация в пейпал адреса който е записан в картата ти трябва да е същия иначе ще ти отхвърли и забрани картата за Пейпал.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-04-10 16:31

[smilie8] няма такова нещо като постоянно потвърден адрес. Той се потвърждава след като спечелиш търга. Продавача ти праща запитване и ти пишеш адреса. Има обаче продавачи които пращат само на адреса в Пайпал с цел противодействие на хакери които пазарят на аванта с чужди профили и данни. Тогава трябва да им пишеш през е-бей формата за запитвания към продавача и да се споразумеете. Каквото и да правиш, ако го правиш през формите на е-бей си защитен защото при тях остава следа, която после резолюшън сентъра може да ползва.
Сега като гледам не съм го обяснил по най-разбираемия начин, но ме мързи да пиша отново

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: pacer   
Дата:   12-04-10 16:43

Под confirmed в ибей се разбира адреса ти в Пейпал ( а не че ти го потвърждаваш както казва НАСОО),а след търга можеш да се разбереш с продавача за адрес различен от този в регистрацията ти .И да , повечето които са горяли не пращат на uncomfirmed адреси. Има и такива ,които не се притесняват да пращат и на различни от ибейския ти адрес.
Дано съм се изразил добре [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: CanoniO   
Дата:   12-04-10 16:56

няма такова нещо като постоянно потвърден адрес.

Има такова нещо. Не работи за всички държави. Измислено е главно за американците. Хората, които шипват уърлдуайд го знаят това, и не го изискват.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: CanoniO   
Дата:   12-04-10 16:57

http://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/Marketing/general/ShippingAddress-outside

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: pacer   
Дата:   12-04-10 17:11

CanoniO изпревари ме с линка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: s_dyakov   
Дата:   12-04-10 17:16

С Виза електрон на ПИБ не става.

Пробвал съм преди година някъде .. поне тогава не ставаше. Така и не го получих този код.

Виж в ЦКБ - с безплатно онлайн банкиране. ползвам техните и съм доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-04-10 17:33

ок https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif
има такова понятие, само че аз винаги си пиша с продавача и никога не е било проблем да го убедя да ми прати нещо до България или на адреса който искам. Сега когато съм за дълго в Сф няма да си пращам нещата нейде из страната защото американците са ботове. Некой се опъват, един ми беше пуснал диспут, но все пак аз съм точен и като им го обясня подобаващо накрая се навиват.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: ivodam   
Дата:   12-04-10 18:05

Точно тия дни си поръчвам едни спирачни дискове от Ебай Германия и исках да ги дам да ги закарат до един доставчик в Германия, при който товаря камиони всяка седмица, защото иначе са тежички и транспортът до България излиза почти колкото тяхната стойност. ПейПал обаче ми отказа плащането заради германския адрес, който съм посочил. Голяма простотия. [smilie2] [smilie23]

Ще пробвам да се разбера с продавача, но не знам как ще стане, като избирането на Бг прави автоматично сметката по-голяма... [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: william   
Дата:   12-04-10 18:21

Винаги имайте едно наум за пейпал. Препоръчвам това сайтче с "приятни" историйки:

http://www.paypalsucks.com



Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: neuromancer   
Дата:   12-04-10 18:24

Е чак пък да не става в Виза електрон на ПИБ. От сума време си пазарувам от ибей с нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: ivodam   
Дата:   12-04-10 19:38

Аз съм регистрирал Виза Електрон от ПИБ в Пейпал, не знам какъв е проблемът?

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: prophotovideo   
Дата:   12-04-10 23:07

За извод:
1.За регистрацията в Пей Пал не мога да впиша
американския адрес,който имам тъй като предполагам че системата може да свери,че
мойта карта няма адреса в Америка(освен ако не го променя в банката,което е трудно).
Не мога да регистрирам с карта издадена от България Пей Пал с американски адрес ,на който ще поръчвам?



Публикацията е редактирана (12-04-10 23:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: neuromancer   
Дата:   12-04-10 23:34

правилни са ти изводите, само че може да смениш ПОЩЕНСКИЯ адрес в ИБЕЙ и да пратиш до американски адрес, освен ако продавача не е съгласен (иска проверен адрес)

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: Canon   
Дата:   13-04-10 00:02

Верификация на адрес (по спомени) е с изпращане на писмо от ибей с кода в него и процедурата е аналогична с тази за кода и картата. Изредени са страните, за които се прави верификация

Отговори на това съобщение
 Re: Pay Pal регистрация !?!
Автор: Mogila   
Дата:   13-04-10 03:47

Хм верификация на адрес...
На мен от пейпал ми искаха верификация на адрес защото съм получил над 1000 евро чрез пейпал. За тази цел искаха да им пратя по факс някаква сметка за ток или нещо такова, което да е дошло в пощенската ми кутия там където живея. Ако е на български език, искаха да му направя превод и да го заверя нотариално. Абе... кофти работа. Имайте едно на ум за пейпал когато получавате пари. Веднъж изгорях с 2000$. Не ми се обяснява как...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »