Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: mavar   
Дата:   30-03-10 12:43

http://www.mediamarkt-muenchen.de/shop/artikel/sony-dslr-a-230-l
[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: mavar   
Дата:   30-03-10 12:44

С обектив и карта 16гб![smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: asahi   
Дата:   30-03-10 12:50

Скоро и в нашия Техномаркет. [smilie5]
Това е бюджетен модел. Цената му трябва да е такава.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: ka7   
Дата:   30-03-10 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: thomas   
Дата:   30-03-10 13:27

Аха, видели са го от нашия Техномаркет тоя дизайн ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: hotsnail   
Дата:   30-03-10 13:37

май тези са архетип на нашия техномаркет. В смисъл че са доста по-големи и стари.

А А230 колко пари да му искат? със карта става супер промоция.

Май цената по другите магазини в европа е към 300 - 350 Евро.

Тези карат ли до България?

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: b0gdanov   
Дата:   30-03-10 13:46

само дето Медиамаркт е няколко десетки години по-стара от Техномаркета,така че нашите са крадливите в случая :)Другата интересна оферта е на Сатурн(пак немска верига) Никон Д3000 с двойния кит за 399 евро

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: asahi   
Дата:   30-03-10 13:56

Спокойно, не са краднали. Всичко е законно и най-вече не ни интересува кой на кого държи акциите.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: emo99   
Дата:   30-03-10 14:18

Тук Д3000 +2 обектива струва 1 199 лева .[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: mugen   
Дата:   30-03-10 14:23

скоро имаше оферта на Sony А330 с 2 обектива в Техномаркет за 900лв.,
говори се че ще излиза нов модел началото на Април.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: hotsnail   
Дата:   30-03-10 14:24

Емо така е щото в германия продават по кашон на седмица в един магазин.

А във БГ продават по един апарат на месец общо. (Че май това е щастливата статистика за Никон, а други марки и толкоз не сколасват)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: Scouse   
Дата:   30-03-10 14:55

d3000 го имаше на промоция под 1000лв, който купил - купил ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: thomas   
Дата:   30-03-10 15:06

Ееее, ууууу, тука никой ли не разбира от шега!? :-) Много ясно, че MediaMarkt е далеч по-старата марка, още повече доста се говореше в един момент за това как Техномаркет видимо присвои и лого, и цветове, и дизайн, а онези си мълчат. Единственото обяснение е, че всъщност са го купили (или поне придобили голям дял в него) и затова са му подарили такова оформление, което да направи двете марки да са визуални близнаци, като Техномаркет си запази името, което пък има висока локална популярност.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: Mec   
Дата:   30-03-10 15:57

Медиамаркт и Сатурн са една и съща група.
Иначе 277 евро за едно Сони с китак не е нищо ново. Моят Никон Д40 го имаше в Люксембург за 289 евро с китака. По принцип за по 300 евро често има по някакъв модел от някаква марка с китов обектив. Чисто и просто пластмасовите тъмници Ф5.6 18-55мм ги подаряват от време на време, та плащаш само за тялото което го спират от производство.
Проблема после е да му намериш обективи на същите ниски цени около 200 - 300 евро.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: TheBossBG   
Дата:   31-03-10 10:33

Автор: b0gdanov
Дата: 30-03-10 13:46

...Другата интересна оферта е на Сатурн(пак немска верига) Никон Д3000 с двойния кит за 399 евро


Сигурен ли си, че е двойният кит. Аз онзи ден ги гледах във Виена, останах с впечатлението, че е само с 18-55 и за това го пропуснах. Иначе щях да го отмъкна веднага и вече щеше да има в базара обява: продавам Д40 с двоен кит [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: b0gdanov   
Дата:   31-03-10 15:18

Sorry брачед, изтървал си хавата
D 3000 KIT + DX18-55+55-200 за 399 евро.Който купил,купил.Сега гледам,че е само с поръчка.Те офертите мисля,че са само за страната,а не за веригата,като цяло.Защото и аз бях онзи ден в Сатур в Истанбул и такава оферта нямаше там.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: Mec   
Дата:   31-03-10 19:18

Ха ха ха, Сатурн в Истамбул ...
Те в МедиаМарт в Аахен и в Брюксел който е на 150 - 200 км западно не пускат еднакви цени, та какво остава за Мала Азия...

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: TheBossBG   
Дата:   02-04-10 09:13

b0gdanov, не съм батка. Сега влязох в сайта на Сатурн, дето е на Колумбус Плац(в него ходих и оня ден). Явно за Австрия офертата е с един обектив. А самата реклама я видях по някаква ТВ, може да е ставало дума за Сатурн.ДЕ. Ето и самата оферта. Но дори с 1 обектив пак е по-добре от цените в България.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: skandalen   
Дата:   02-04-10 09:40

MediaMarkt e най-голямата верига за потребителска електроника в Европа с повече от 600 магазина и е нормално цените да са по-ниски.
И MediaМarkt и Saturn са собственост на групата Metro.
И аз съм се чудил , как ТехноМаркет така явно откраднаха логото и визията на германската верига освен ако наистина нямат нещо общо.
Ако имаха обаче едва ли щяха да си траят , а по-скоро щяха да ни проглушат ушите с реклама.
Нали знаете например , как Мобилтел се представя едва ли не за Vodafon България ?



Публикацията е редактирана (02-04-10 09:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: boni   
Дата:   02-04-10 10:20

Аз пък не съм се чудил защо Техномаркет имат сходно лого и визия, нито съм се чудил защо доста от магазините са им близо до Метро.
Само ще кажа, че не са го откраднали, имаше си договорки и преговори с Медиамаркет.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: Mec   
Дата:   02-04-10 11:42

Само за информация на туристите които посещават MediaМarkt и Saturn, в Белгия , Люксембург и Германия цените на обективите в тези магазини е по-висока от цените по малките специализирани магазини за фотографска техника.
Невероятно, но факт !!!
В MediaМarkt и Saturn е по-евтино само на промоция за кратко време и то задължително с някакъв долнопробен китак който да се чудиш после от кой прозорец да го хвърляш. При най-яките промоции понякога китака ти излиза за без пари.
Ама ако искаш обектив на Ф2.8 или Ф1.8 в тия двата магазина MediaМarkt и Saturn просто няма смисъл да влизаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: thomas   
Дата:   02-04-10 11:52

По принцип Техномаркет е собственост на хората, на които е Първа инвестиционна банка и е на българския пазар доста преди Метро. Просто в някой момент е станало някакво частично придобиване, сливане или каквото и да е там. Но по-продължително пазена тайна от тази досега не съм виждал.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало Мюнхен? Я каква цена!
Автор: skandalen   
Дата:   05-04-10 19:06

Аз пък не вярвам да имат нещо общо и да го крият.
Напротив ще има да се бият в гърдите , как са част от световна верига и прочие...


Иначе и италианската MediaWorld също е към Mediamarkt :

http://www.mediaworld.it/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »