Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: scrap   
Дата:   27-03-10 02:44

http://bulgaria.mydestinationinfo.com/en/bulgaria-photos


Забелязах няколко познати снимки, може и да си ги купували, но някои са с подозрително качество..


Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: sprintgb   
Дата:   27-03-10 10:46

ами тази Етърската е мойта ама никой не ми се е обаждал да купува....[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: ecobo   
Дата:   27-03-10 11:57

Има една моя от Несебър (Black Sea Coast), ама може да са си я купили хората, не виждам откъде ще я вземат без воден знак. В този вид я има само на сайта на ЮНЕСКО, освен от там да са я гепили [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: pepi34   
Дата:   27-03-10 17:00

Ами аз като гледам сайта е информативен, няма комерсиална насоченост, ако е за благото на родината, аз не бих се сърдил, даже доброволно бих подарил фотографии.Друг е въпросът, че ако бях на тяхно място бих попитал някакси авторите, или бих помолил за дарения, просто за да няма сърдити.Не всичко е пари, в името на закъсалата ни родина трябва много неща да се направят, не само да се чудим как да не си платим данъците или как да откраднем пари от някоя програма или фонд.Я вижте турците как се рекламират и каква кампания имат от 20г и докъде стигнаха?И как се поддържат не са такива цървули като нас.На някой били му откраднали снимките?!? Ами какво става рекламните агенции или фирмите дето крадат като откачени, или с фотографите дето снимат модели и не им плащат нито 1лев, че даже и ги пооправят след снимките?(не че има лошо те за това за убави да бъдат боцкани яко де).А като ревахте че аптеки Марешки откраднали снимки за календар, някои да ги осъди?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: pepi34   
Дата:   27-03-10 17:02

Всъщнос не съм разгледал целия сайт май има и нещо комерсиално в него.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: lumix   
Дата:   27-03-10 17:28

pepi34,
Ако е за благото на Родината съм съгласен, но е редно да те попитат....предполагам много ще се съгласят! Но е редно и да сложат отдолу едно ...снимка: Иван Драганов...нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: e-mil   
Дата:   27-03-10 18:50

"...за благото на Родината"
"...май има и нещо комерсиално в него."

Абе, ти мислиш ли преди да пишеш? Чукни на "About us", то си пише: MyBulgariaInfo.com е част от глобална мрежа от сайтове създадена от двама пича, които предоставят услуги с локална информация. Става дума за бизнес. Това с благото на Родината са глупости.

Иди да видиш картата на основния домейн: кеф ти Малта, кеф ти Лондон, Истанбул, Кения и още 20 места за туризъм. И работят върху други 20.
Това да ти прилича на безкористна помощ за закъсалата Родина?


Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: Lalinda   
Дата:   27-03-10 18:52

А с какво биха помогнали на "закъсалата Родина", ако сайтът плати на авторите на снимки?
[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: danvan16   
Дата:   27-03-10 19:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: e-mil   
Дата:   27-03-10 19:20

Е, хайде сега да вземат каквито снимки искат, щото заплащането няма да помогне на България?
Лалинда, ако бях на твое място всеки месец щях да пращам почерпка на админите, задето ме търпят. То бива човек да е идиот, ама това твоето е природно бедствие. [smilie5]

Няма никакво значение дали ще помогнат на България като заплатят снимките. Като си помагат с чужди фотографии в бизнеса е редно поне да искат разрешение. И няма никакво значение дали ако платят парите ще се влеят в нашата икономика или ще отидат в швейцарска банка.
Можели са да купят 500 снимки за около 2000 долара. Което е нищо в сравнение с бюджета на такава мрежа от сайтове. Примерно снимка на "Александър Невски" с лиценз за уеб струва по-малко от 3 долара.

А вместо това, с действията си дават възможност на кухи лейки като теб да хабят българска електроенергия, като пишат досадни съобщения по форумите.
Ми това си е подбутителство към разхищение на природни ресурси. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: мара   
Дата:   27-03-10 22:38

лали, тук и аз ще ти кажа - по-хубаво е все пак да прочетеш, преди да напишеш[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: snooper   
Дата:   28-03-10 01:17

Лалинда, не спираш да ме изумяваш с изключителната си последователност в кухотата на коментарите си.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да си познава снимки от този сайт?
Автор: canonio   
Дата:   28-03-10 01:19

мдааа,
следващият И коментар ше е


Автор: Lalinda
Дата: 28-03-10 02:52

пръц..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »