Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: vladod   
Дата:   13-03-10 10:29

Не мога да разбера защо пускате такива теми тук. Явно е, че нищо не търсите, ама искате да си начешете егото на гърба на сватбените фотографи. Или искате гостите да видят, че сте наели и фотограф, т.е. склонни сте да изсипете пари в кошчето за боклук.
Желая Ви щастлив и дълъг семеен живот!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: antoan   
Дата:   13-03-10 11:03

джъмбо Какви са тези цени бе???[smilie10]
А по темата наистина едва ли ще се навие някой ,който има постоянни ангажименти да изпусне цяла сватба за примерно 300-350 лв. а да отиде да снима за 4 часа примерно за 150лв. Но някой, който няма онгажименти би отишъл и защо не. Особено в този месец....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: vladod   
Дата:   13-03-10 13:16

Друго, което не мога да разбера е, защо някой трябва да получи нещо за 100 лева, след като всички останали мои клиенти го получават същото за 400 ???
[beer] Просто питам, искам да разбера идеята на търсещите. Нека не се разглежда като заяждане [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   13-03-10 13:59

За всеки влак си има пътници, каквото и да говорим, а ние сме почти готови-свели сме избора си до двама,като и двамата са снимали достатъчно сватби и поне знаят къде да застанат[smilie5].Обективи имат и твърди и дълги и т.н.Видях какво са снимали и ми хареса и така...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   13-03-10 14:08

Имам приятел DJ,който за взима за сватба 400лв за 5 часа [smilie5] ...лови се и за по-малко пари ма няма пушеци няма фойерверки ...абе по-така е кара ма иначе със същата техника си работи [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rgb-f   
Дата:   23-03-10 20:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: asahi   
Дата:   23-03-10 21:06

Мога да те светна откъде да купите 3 пъти по-евтини кебапчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: дедко   
Дата:   23-03-10 21:11

И аз да се намеся. Сорри за спама. Не че знам къде да си намериш добър фотограф, но един съвет.
Забрави за камери.
Отдели повечко пари и наистина се свържи с добър фотограф.
Няма да ти кажа после с какъв кеф ще си гледаш снимките и ще се усмихваш.
А и ще избегнеш коментарите на цялата рода, събрала се на гости пред ТВ да гледа 4 часовия филм от сватбата :-)))

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: pepi34   
Дата:   23-03-10 21:27

ХА ха ха , защо такава дискриминация на видеото бе човек? Всеки има различен вкус.Ами аз пък може да ти кажа еч снимката колкото и хубава да е няма звук и не се движи.Това са различни неща, защо трябва да се пренебрегва едното за сметка на другото?По добре да няма украса например.Или нещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: дедко   
Дата:   23-03-10 21:41

Видеото единствено под формаат на късометражни клипчета. Иначе е супер изнервящо и тягостно да се гледа 4 часов филм на това кой как играе на сватбата и не знам си какви още щуротии.
Честно казано предпочитам да разглеждам снимки с яките моменти пред това да слушам кой вика наздраве и кой какво е бил казал и каква музика е имало на сватбата ...
:-) Нищо лично.
Това си е моето мнение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »