Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 09:39

Прегледал съм другите теми-интересува ме някой по-наблизо а не от София или Варна...

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   12-03-10 10:00

Димитър Яков - Пловдив


Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 10:16

Уточнявам-дата 5юни,работата е за около 4часа(без предварителни фото-сесии,без църква)до рязането на тортата-около 100 кадъра [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   12-03-10 10:37

В този случай изобщо за какво ти е СВАТБЕН фотограф? вземи си някой, който репортажно да ти нацъка 100-ина кадъра за една почерпка и ще си доволен :)


Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 11:15

Балевски,миналата седмица ходих до Боровец на отиване с Тойота Ленд Крюйзър 100, а на връщане с Лада Нива-ми се са 100км ма има разлика...и в парите също [smilie5]. Аз търся компромисно решение, но като гледам из сайтовете цените няма да е лесно [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: dd5   
Дата:   12-03-10 11:30

Рисинг,
кое те смущава в цените на сайтовете ?
Питаш и толкоз
как го искате лъва-вързан или развързан-аз вече така почнах да практикувам-не че има на този етап файда щото и запитвания няма - но щом им е скъпо да получат пипнати кадри от събитието
нямат грижа-цената става друга,но всичко снимам в ЖПГ,режем тортата,копирам картата на ЦД и си тръгвам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 12:06

dd5,ми аз нали това правя-набирам си оферти и мисля че все ще се разберем с някой [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: pepi34   
Дата:   12-03-10 13:22

Ха, че защо да няма сесия бе човек, за какво ти е фотограф ако няма арт, другото може да си го снимаш и сам.На какво ще се радват децата ти един ден?Я погледни и помисли не съм ли прав?
http://deliysky.com/


Не че се натискам и аз съм от София, ама това е сериозна тема.За пържолите и за мургавите музиканти има, а за фотото - не." Абе за какво са ни тия професионални фотографи, за кво са ни тия навлеци, само да ни изядат яденето и да ни изпият пиенето!!!"
Не знам вие с това мислене какво работите, но бих ви пожелал и към ВАШАТА работа да има такова отношетие.
P.S. Не се отнася за автора, въпроса е принципен.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: bozo   
Дата:   12-03-10 13:52

Значи щом опира до цена без значение какво ще получиш - най на далавера е да се купи един сапунер за 300-350лв., даваш го на някой от гостите да нашиба 1000-1200 кадъра, както се казва подробно да отрази събитието. И накрая сапунерката ти идва в бонус, даже ако може и клипове да прави - идеално - няма да има нужда от видео оператор, пълно бинго.
Е, има един такъв момент, че нито снимките ще са снимки и нито видеото-видео, но в крайна сметка нали най-важно е да е евтино...

То пък каква ли стойност може да има спомена от сватбения ден?[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: pepi34   
Дата:   12-03-10 14:10

Правилно, "каква ли стойност може да има......".Нали и без това след 3 години ще се разведат.Поне сапунера ще им остане.......

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 14:10

Принципно си прав ма то едно и две неща ли са...[smilie8] а мургави музиканти няма да има [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: _alice_   
Дата:   12-03-10 14:16

Винаги си заслужава да има хубави снимки от една сватба. Всеки си преценява какви разходи може да се позволи. Една скромна сватба не означава некачествени снимки, човекът иска по-малко снимки, с по-кратък времеви ангажимент - може да се постигне компромисно решение с някой (добър) фотограф.


И ние се занимаваме със сватбена фотография, но сме в София и пътуването в провинцията оскъпява нещата

Успех с намирането на точния фотограф! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 14:21

Нищо де аз продължавам да си търся даже съм набелязал трима ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОТОГРАФИ [smile]
p.s.аз сапунерка си имам и тя ще снима със сигурност ма понеже и знам потенциала та затова...

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 14:23

_alice_ ,много точно казано-това ми беше идеята [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 15:24

Благодаря на всички писали ми на лични-в процес на обсъждане сме [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: джъмбо   
Дата:   12-03-10 15:30

5 бинки за рокля
1 бинка за лимузина
15 бинки за ъдене
100 кинта за фотограф..... мда....

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: dd5   
Дата:   12-03-10 15:50

Така е Джъмбо-факт ...

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: Myth   
Дата:   12-03-10 16:09

Ехееееее, джъмбо то ако имат толкова пари за сватба едва ли ще са им проблем 500-1000лв. за фотограф. Хората за 5-6000лв. цяла сватба вдигат ти за рокля само ги изхарчи. 15000 за ядене [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: dd5   
Дата:   12-03-10 16:14

има,има такива хора-от личен опит се съгласих с казаното от Джъмбо[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: rising   
Дата:   12-03-10 16:14

глупости на търкалета [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: dd5   
Дата:   12-03-10 16:15

рисинг,
не визирам твоя случай [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: pepi34   
Дата:   12-03-10 16:21

Рисинг и аз не визирам твоя случай, просто въпроса е принципен, просто споменах , че без фотосесия не може, а пък те нека са си пак малко снимките.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: kkaammii   
Дата:   13-03-10 09:07

_alice_ Никой добър фотограф не би се съгласил на половинчат ангажимент и то точно в разгара на сезона...
rising по-добре наистина последвай съвета на БАЛЕВСКИ и помоли някой любител-фотограф да помогне. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: _alice_   
Дата:   13-03-10 09:13

kkaammii,

не е точно така. някой фотограф, който точно започва да снима сватби, или някой, който досега е снимал само като втори фотограф, или пък някой, който има и друг ангажимент този уикенд ... вариантите са много

не съм съгласна, че щом сватбата е скромна, снимките не трябва да са професионални [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотограф-Панагюрище
Автор: БАЛЕВСКИ   
Дата:   13-03-10 09:42

_alice_
Човекът не търси просто фотограф, той търси СВАТБЕН Фотограф. Според теб, каква е разликата между двамата?

Това, което rising всъщност търси, е някой, който репортажно се справя добре (не е нужно творчески поглед и креативност, с каквито би следвало да се отличава сватбената фотосесия). Дори работата, според описаното, е много сладка - 100 снимки само (то толкова снимки с гостите се правят, така че само със сто снимки за 4 часа няма да се мине). Единствевното, което е нужно, освен умения да се лови мига и емоцията, е да си запознат с хронологията на събитията (ритуалите), да знаеш (освен кога какво следва) къде да застанеш и как да го заснемеш.
Разбира се, това е една добра възможност за някой млад репортер, с нескъпа техника. Чудесно е, когато има възможност да поема събития, в които да се упражнява, а към него няма особено големи очаквания.
За малко пари човекът може да направи добра репортажна работа.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »