Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 19:54

Отново заваля! На 8-ми март! Снегът е кафяв! Дали не идва от Сахара - ако не снегът, то поне "боята"!? А може би последният сняг е такъв, но дали е последен?
ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Една странна личност - нещо смесено между шерпа, йети и софианец е готов да се пробва и като БОС фотомодел!!!
УСЛОВИЯ
1. Снимките се правят на сняг в Борисовата градина в София в светлата част на деня.
2. Моделът е бос с яке и грейка! При допълнително договаряне може и по-леко облечен за част от снимкте, но не и съвсем съблечен! Моделът не е дресиран да прави салта и други подобни акробатики!!!
3. Могат да присъстват само акредитираните фотографи, т.е. тези, които плащат времето на модела. Всякакви зяпачи и саирджии са крайно нежелани!!!! За спазването на това условие трябва да се погрижат самите акредитирани фотографи, в това число и любезно да отпращят любопитните случайни минувачи.
4. Заплащането е за минута снимачно време, а не за времето, за което са били отворени затвора/ите на фотоапарата/ите (както в един виц). Заплащането може да е осигурено от един или няколко фотографа и не зависи от броя им. Все пак броят им не трябва да е много голям, за да да имат възможност да си реализират идеите, а не да се блъскат като на митинг. Така че максималния им брой е 10! Половината от договорената сума се плаща преди снимките, а другата след снимките В БРОЙ!!!
5. Моделът получава по един пълноразмерен необработен файл от всяка снимка. Тези снимки са само за личен албум на модела! Той няма право да ги излага на публични места и/или да ги публикува в печатни и/или електронни медии и/или да ги предоставя на трети лица. Това право е на фотографите, като при искане от тяхна страна, моделът ще подпише писмено съгласие (model release). Това може да стане само преди или след снимките, така че желаещите фотографи да си носят необходимия документ.
6. Продължителността на една фотосесия е не по-малко от 20 минути и не повече от 40 минути. При възможност максималното време може да бъде увеличено, но минималното не може да бъде намалявано.
7. Желаещите да снимат, ако има такива, се събират в тази тема, след което ме оведомяват на ЛС за готовността си да снимат не по-късно от 2(два) часа преди началото на снимките. Преди това, разбира се, мога да дам информация на ЛС за цената, която моделът желае да получи. Точното време и мясно на снимките се изпращат също САМО на ЛС, за да се избегнат нежеланите зяпачи.
Ако имате въпроси мога да отговорям в тази тема. Финансовите въпроси САМО на ЛС!!!


Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: asahi   
Дата:   08-03-10 20:13

Чирпански стриптииз - на бос крак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 20:13

И аз съм готова да моделствам - боса по снега, за възможностите мога да приложа и доказателствен мат'риал от днес. Ако съм конкуренция и поста ми е нежелан ще го премахна скоропостижно, но пък може и да делнем хонорарите [smilie3] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 20:23

Напротив, можем да направим "дует", а за хонорара ще се споразумеем. С удоволствие бих разгледал твоя доказателствен мат'рял

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 20:28

[smilie5]



Публикацията е редактирана (08-03-10 22:35)

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: never_there   
Дата:   08-03-10 20:34

haha, DidiAndreeva [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: ammcfc   
Дата:   08-03-10 20:37

Не се вижда дали са ти посинели устните...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 20:40

Да, това е сериозна конкуренция[smile]

ammcfc, а защо трябва да са и' посинели устните???

Диди, къде е снимано това, че районът не мие е познат[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 20:47

Това е в Банско днес, на един завой от дясната страна на реката , малко преди моста за кабинката [smilie5]
Устните не са ми посинели [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 20:52

Да не си се къпала и в реката[smilie11] [smile]
А за устните аз съм сигурен, че не са посинели[smile], но други явно не са[smilie5] .
Да не сте се били със снежни топки[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 21:10

А не , реката е много пълноводна и доста буйна, на всичкото отгоре и е трудно достъпна. Но иначе съм го правила това на Огняново. Оцелях [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-03-10 22:35)

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: pefoto01   
Дата:   08-03-10 21:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 21:31

Ама последния модел е със сабо, май - не се брои[smile]
А и за теб не съм сигурен, че си съвсем боса - просто не се вижда.
Дай още доказателствен мат'рял, моля[smile]
А караш ли ски по бански и "на бос крак"[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 21:40

Боси сме, но тъй като мястото на което са другите снимки е малко по отдалечено и се преминава и през улица не беше много разумно да се разхождаме боси и там [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-03-10 22:36)

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: asahi   
Дата:   08-03-10 21:50

Ми турете си по една ушанка бе, Андреева.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 22:00

Да много разумно - под снега може да има счупени бутики - много професионално режат.
Ама да кажа и за сауната - това е много тежка подготовка, а и нищо не казваш за ски на бос крак и по бански. Повече очаквах, повечеее..., много повече[smilie2]
Май не си толкова сериозна конкуренция на моя шерпа, колкото си помислих в началото. Все пак поканата за дует остава, но в Борисовата градина май няма работеща сауна, а преносимата ми сауна е с непоправим дефект [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 22:07

Ски на бос крак няма проблем, все пак обувките са добре подплатени , но... по бански, само на припек, на едно място, вятърът от движението вледенява, колкото и да съм луда чак до там не смятам да стигна [smilie5] . А за шерпата не смятам да ставам конкуренция, сауната ще я прескочим , стига да има стимул [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   08-03-10 22:15

Неее, не с обувки - с обувки всеки можеее. Ски с каишки и бос крак/краче - за това ми е думата/въпросът[beer]
А вятърът вледенявал, айде де, я виж - аз пък да не съм го знаел - човек цял живот се учи ще знаеш - добре че пуснах темата.
Вече ЛС валят. Лимитът от 10 отдавна е надминат. Така, че пиши ми за твоята цена, за да мога да дам обща оферта, ако искаш, разбира се[beer]

Асахи, ти да не си рекламен агент на ушанки вече, че така горещо ги пропагандираш?

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-03-10 22:37

Оставям менажирането на ангажиментите на вас, аз ще се включвам , когато ми е възможно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БОС ЙЕТИ - ШЕРПА в парка - възможност за фотосесия!!!
Автор: matasel   
Дата:   09-03-10 10:04

Ама ти и рекламата остави на нас, сваляйки снимките от темата[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »