Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Смяна на сапунерка
Автор: rising   
Дата:   05-03-10 21:39

Замислям се дали да не продам сегашния ми апарат-Панасоник ФЗ-8 и да си взема Фуджи Ф200ЕХР,защото сегашния е малко голям и не го нося винаги с мен а Фуджито ще е винаги в джоба.Та въпроса ми е дали ще направя крачка назад от към качество и възможности...Четох му ревюто даже го пробвах в магазина,но не съм сигурен.


Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на сапунерка
Автор: b0bb0   
Дата:   06-03-10 21:59

Не съм снимал с FZ-8, но имам това фуджи от няколко седмици и мога да кажа, че се справя много добре. Аз също го взех за джоба, да не нося чанти. Матричката му е доста голяма, до 400ИСО, че и до 800 е напълно приемливо, като говорим за сапунерка. Сега виждам, че обектива е по-широк от на панасоника, но е малко по-тъмен (3.3-5.1) и с по-малка кратност. В ръчен режим може да променяш скоростите на достатъчно малка стъпка, но диафрагмите са само две - 3.3 и 9 (при най-широк зум). DR-режима е приятен, но на най-високия процент малко замазва детайлите.

Като един минус мога да кажа видеото, малко по размер и без зум по време на снимане, както и не префокусира по време на снимане - където го пуснеш там е фокуса.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »