Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на фотоапарат
Автор: janito0o   
Дата:   05-03-10 20:16

Здравейте на всички. Тъй като дъщеря ми след една седмица има рожден ден бих искала да и направя подарък, но не съм толкова запалена по фотоапратите защото предния ни фотоапарат беше Samsung S85 а тя го изтървала докато е била навън и лещата е влезнала навътре. Реших ,че повече няма да купувам ,но размислих защотот все пак е нужен. Рових се доста време докато се спра на някаква марка и опреден модел и се спрях на две. Canon PowerShot A1100 IS Silver и Olympus FE-46 / X-42. Ако е възможно да ми дадете някакви идеи кой да избера и кой е по- добър ще съм ви много благодарна. Благодаря предварително на всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: surg   
Дата:   05-03-10 21:01

днес който и да е апарат би снимал напълно добри снимки семеен албум, избирай на цена дизайн и т.н.

по нататък обичам да казвам в такива случаи, купи най скъпият Канон и нямаш никакви проблеми
конкретно Канон серия АХХХХ е напълно сполучилив избор...
ако цената има значение и това момиче няма да задълбава в фотографията аиска просто снимки с приятели,
погледни с сигурност и по евтините модели на Канон, снимат страхотно за цената си....
A480 i A490,дори 470 ако го има оше....
имай предвид че ще нужно и крата с памет, калъфче,и даже зарядено с 4 акумолаторни батерии,



Публикацията е редактирана (05-03-10 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: janito0o   
Дата:   05-03-10 21:32

Ще съм ви благодарна ако някой сподели впечетлия и мнения за Olympus FE-46 и Olympus FE-47.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: imitev   
Дата:   05-03-10 21:40


В ниския клас всички фотоапарати са еднакви като резултати - правят някакви снимки.

Отиди в магазина поснимай, разгледай си снимките и реши. Решението си е твое...

Иначе и аз съм за канончето.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: hemilio   
Дата:   05-03-10 21:46

мда канонче или никонче!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: harvester_vn   
Дата:   05-03-10 22:16

Pogledni kakvo predlagat i Fuji, pri Canon i Nikon si plashtash i za tabelkata...

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: asahi   
Дата:   05-03-10 22:34

Каквото и да вземеш - все тая. Гледай да има Li-Ion батерия, че да не купуваш после акумулатори, зарядни, после пак акумулатори и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: teoget   
Дата:   05-03-10 22:39

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=337869&t=337869&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: mbs   
Дата:   06-03-10 17:03


http://www.photopavilion.com/i/products/Pentax/2010/compact/I10PearlWhite_800x600.jpg

в Павилиона

Или това с един куп защити, включително и при изпускане от метър и нещо (пак от там):

http://www.photopavilion.com/i/products/Pentax/2010/compact/W90black_800x600.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: Mec   
Дата:   06-03-10 17:07

канонче, канонче може и по-евтинко даже и пак същата работа ще ти върши

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат
Автор: sun   
Дата:   06-03-10 19:32

А1100 с тая цена от 215 лв е без конкуренция. Олитата винаги са ми били бавни, с некадърни менюта и измити пепеляви цветове. Даже сега си играя с една стара тяхна класика от преди 10 години, ама тя поне има интересна оптика.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: