Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: tupekc   
Дата:   10-02-10 23:40

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035976

[smilie11]

Струва ли си инвестицията в подобно нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   10-02-10 23:49

Имам подобен, само че моя е 3в1. Адски съм доволен, върши ми повече от перфектна работа, НО само ако ще го ползваш с пълнене на главите с мастило - иначе не си заслужава. Взех си два комплекта за пълнене, и за една година още не са свършили, а печатам доста.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: tupekc   
Дата:   10-02-10 23:59

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035976


Да си оправя линка.. че съм заплес. [smile]

Колега, а качеството на печат как е? Пробвал ли си да печаташ на фотохартия А4?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: pefoto01   
Дата:   11-02-10 03:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: aliengg   
Дата:   11-02-10 15:18

tupekc, аз бих те посъветвал да поразгледаш малко по-горен клас - цена от няколко стотин лева в повече след това ти се отплаща многократно...
http://hpshop.cnsys.bg/product_list/Формат_А3_и_А4_25


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: prisonbreak   
Дата:   11-02-10 16:40

Вземи ми си канон. мп6XX от тая серия на 3в1 или само принтер ИП4300 .На ХП му съхнат мастилата.Па и с тази мастилница с 3 цвята, Тцъъъъ.

Послушай ме ,и няма да сгрешиш.Порови малко повечко форума има теми точно за принтерите.
Но не само ХП.

Преди седмица инсталирах едно 3в1 на ХП което има и WI-FI. Ми готино,всичко яко , но няма софт за снимките.Само драйвери и некви глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтер - HP PHOTOSMART D5360
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   11-02-10 18:00

Мастила досега не са ми засъхвали. А съм го оставял цяло лято 2-3месеца без да се ползва и то на досто топло. Нямаше никакви проблеми.

Моя е PhotoSmart - 4880 или нещо от сорта 4800. Най-ниския клас Фотопринтер на HP когато го копувах преди 1-2 години.

Има опция да се махне черната глава и да се сложи допълнителна глава с 3 цвята. Така цветовете стават 6. Аз лично нямам такава.

Печатам снимки само на А4, много ми харесват как излизат и най-вече че за едно копие плащаш горе долу само хартията. Наложи ми се веднъж да печатъм във ФотоСтудио и качеството там беше по-добро но беше 5лв. Ако ще гледаш снимката от 1 ръка разстоние няма разлика в качеството между студиото и принтера.

Използвам комплект за зареждане на IncTec има си всичко необходимо. Оригиналната черна глава с 4мл мастило струва ~32лв, а в комплекта за пълнене 60мл струваха 16-18лв. С цветните е горе долу същатата работа само че пълнителите там бяха към 24лв, които ще ти стигнат за около 20 пълнения.

На скоро посъветвах един колега който има от по-скъпите принтери на Canon които ги препоръчаха по-горе, че може да си вземе мастила за пълнено, но... уви неможело защотото си трябва чип. Вярно е че там мастилата са по 20мл в глава, но пък всяка глава струва към 25лв, и при прости сметки ще ти излезе 3 пъти по-евтино да пълниш HP, а качество си остава същотото.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »