Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 16:46

Здравейте на всички,темата която отварям е по скоро въпрос,на кратко искам да попитам по запознатите и тези които са имали зимане-даване с Адорама,видях,че имат доставка до БГ и ме интересува някой да сподели процеса, впечатленията и подробности ако си е поръчвал някакви продукти от там за предпочитане фото техника.Отдносно мито и тн. ми е ясно интересува ме само дали е надеждно да поръчваш скъпа техника от там доставката,транспорта,застраховка и тн.
Благодаря предварително на всички [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: legop4o   
Дата:   05-02-10 17:05

Поръчвал съм от там, но до американски адрес - нямаше проблеми и дойде за 3 дни поръчката. Единият обектив беше втора ръка и пристигна в перфектно състояние, на практика неразличим от нов. Та самият магазин е надежден, но за доставката през океана не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 18:15

Благодаря ти за инфото надявам се още хора да споделят[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: shama   
Дата:   05-02-10 20:01

ами ако имаш застраховка би трябвало всичко да е ок. То май зависи с какво то го пуснат ако е с ups, dhl или fedex нямаш грижи.


Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 20:38

Добре де той продукта не е ли застрахован от самия сайт,или тва е допулнителна опция при поръчката?

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: jiro-k   
Дата:   05-02-10 20:43

Нямам опит с поръчки до БГ но в Америка съм ги ползвал няколко пъти. Нямам никакви забележки!


Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 20:48

Да, мерси много ясно ми е,че са коректни и поръчките им идват на време и тн. но тъй като както при много хора нямам човек който да ми го донесе а и случайно видях,че имат доставка за БГ ме интересуваше някой който е получавал от тук да му пратят даден вид стока[smile] .



Публикацията е редактирана (05-02-10 21:01)

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: shama   
Дата:   05-02-10 21:07

ами не знам има или няма застраховка обаче да си сигурен драсни им един маил , те ще ти кажат най-добре

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 21:20

Ми май така ще стане дано да са достатъчно учтиви и да ми отговорят защото съм пращал майли на ВН-фото с въпроси относно някои подробности за вътрешният им шипинг и така и не получих отговор[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: chavdarpg   
Дата:   05-02-10 21:24

Абсолютно коректни са,всичко от тях съм си поръчвал.Най-ефтината доставка е по ЮПС,в цената на доставката влиза и застраховката за транспорта.Последно преди 2 седмици ми пристигна монопод,за 3 дена от деня на поръчката го доставиха.Аз съм много доволен от тях,и за в бъдеще ще продължавам да поръчвам от там [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-02-10 21:25)

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: ittv   
Дата:   05-02-10 21:34

С малката разлика, че няма да ти го доставят лично, въпреки че си платил, ще ти го задържат и ще те привикат в митницата за обмитяване, ддс-та и т.н. така че си прецени дали ще ти излезне по-изгодно ако сложиш на цената + доставката едни 30% отгоре

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: graphix   
Дата:   05-02-10 21:46

сега гледах доставката от адорама-та е $140, не е ли малко множко?

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 21:48

Да де това е ясно ще се режат глави,имам една връзка така,че се надявам да мина метър но искам да пристигне здрав и читав а не да дойде изкъртен и да трябва да си плащам допълнително за да го върна /защото това си е за моя сметка/и да се бавят нещата ...

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: graphix   
Дата:   05-02-10 21:51

много е яко като имаш приятели в щатите, аз така преди коледа напълних гушите на БХ :) и безплатна доставка :)

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 22:13

Мда определено като си имаш някой да ти го метне до тук каквото и да е е оферта но не всеки има, а 140$ не са малко не са и много в зависимост от това какво поръчваш.Много благодаря на chavdarpg инфото е мн от полза дано наистина да са коректни и с по-пипкавата техника и да не получа някоя баница тук като пристигне вместо фотоапарат за няколко нули...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: graphix   
Дата:   05-02-10 22:28

ако е баница, поне да е с кюфтета вътре :)

хаха, успех [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: АДОРАМА
Автор: demolution   
Дата:   05-02-10 23:40

Айде още някой ако има някакъв опит с поръчки от Адорама директно от България да сподели,информацията ще е полезна[smile]



Публикацията е редактирана (05-02-10 23:41)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »