Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нещо интересно
Автор: HristoGavrilov   
Дата:   01-02-10 02:08

Здравейте!

Преди няколко месеца се преместих да живея в Доминикана. И така, искам да споделя впечатленията си с вас. Първо да започна с невероятната природа - бил съм на много места, навсякъде около земното кълбо, но такава природа почти не съм виждал. Ако някой е ходил из островите във Френска Полинезия или Куба знае за какво говоря. Тук се срещат милиони видове растения и животни типични само за този район. Всичко е много интересно. Общо взето на всеки квадратен метър от тази страна има поне сто неща, които си заслужават снимането. А държавата е 45,000 кв. м. [smile] С радост ще посрещна всеки, било то фотограф или просто турист, дошъл да зърне едно от малкото ройски кътчета на планетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо интересно
Автор: ALBIREO   
Дата:   01-02-10 02:41

http://itilien.org/
Виж го тоз юнак. Тук във форума е "itilien". Пиши му! (по-скоро в блога, но и тук, че не се знае къде ще погледне)
Предполагам е малко вероятно да се отбие до Доминикана. Не знам къде точно е в момента, но е там някъде. :)

Дай повече информация за държавата, хората, колко струва да се живее/емигрира там и т.н. :)
И, разбира се, снимки. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо интересно
Автор: HristoGavrilov   
Дата:   01-02-10 03:11

Знам го Иван. Следя пътуването му с интерес от самото му начало. Писах му меил за Доминикана, но не получих отговор. На блога му също писах. Не получих отговор. Предполагам няма да може да мине от тук.
Питаш за живота тук - за живеене е по-евтино от България, а за емиграция - 100,000лв стигат за да дойдеш, да си купиш прилично жилище и да започнеш бизнес тук. За съжаление съм непълнолетен и майка ми едва ли би ме пуснала да обикалям насам-натам да снимам. Но имам голямо желание. На профила ми можеш да видиш снимки на един водопад, които сега качих. А и снимам с фотоапарат който е доста зле, но се надявам за рождения ми ден да получа Никон.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо интересно
Автор: b00m   
Дата:   01-02-10 03:12

[smilie24] Чакаме снимки [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо интересно
Автор: victorcito1978   
Дата:   01-02-10 10:32

Пропускаш най-важните неща в Доминикана, ама нейсе :) Всички знаем какво е основното в една карибска страна. Бил съм в Доминикана, макар и за кратко - много яко местенце, няма спор ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо интересно
Автор: paff_pld   
Дата:   02-02-10 02:12

Густо. Жив и здрав да не радваш със хубави снимки. Не се знае кога ще ми се отдаде възможност и на мен да попътувам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »