Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 сервиз за светкавици
Автор: tisho86   
Дата:   14-01-10 17:45

привет съфорумци,
днес си изпуснах светкавицата (Falcon Eyes) и ми се счупи обувчицата, останових че с лепене няма да мине номера та се надявах някой да предложи читав сервиз без Бушона, защото не ми се чакат 25 работни дни...

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: asahi   
Дата:   14-01-10 21:38

Да не мислиш, че в някой сервиз са подредили обувчица за твоята светкавица? Свържи се с GenaDP - това ти е реалния шанс.

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: tisho86   
Дата:   15-01-10 16:33

не мисля, защотото незная как стоят нещата, не ми се е налагало просто до сега. Свързах се с въпросния човек и остава само да чакам

поздрави: Тихомир Йорданов

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: tisho86   
Дата:   16-01-10 09:54

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: tisho86   
Дата:   16-01-10 10:33


http://photo-zona.net/images/user62638/album20484/large/1263630731_xtuf5656_P1152819.JPG




Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: asahi   
Дата:   16-01-10 10:58

Грозна картинка.
Навремето имах блескавица със счупено краче, ама маркова. Лепих как ли не, ама нъцки. Добре, че сервизът им в България поддържаше по някое краче на склад.
Не споменавам марката да не се отмести темата.

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: SpUd3r   
Дата:   16-01-10 12:54

а GenaDP дали се занимава и с ремонт на счупени светкавици, но с някакъв вътрешен проблем, защото преди няколко дена изпуснах сб800-то на мрамора [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: asahi   
Дата:   16-01-10 12:57

Доколкото го познавам - не.

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: tisho86   
Дата:   16-01-10 17:52

абе закъсал съм го и за сега няма светлина от никъде[smilie2] опитах се да я залепя само колкото да тествам дали си работи
тъпо ще е ако не се намери краче, 300лв ще идат на вятъра заради смотаното краче[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: SpUd3r   
Дата:   17-01-10 00:31

asahi - а случайно да знаеш някой, който се занимава с ремонт на светкавици, чел съм добри отзиви относно ZENTEX (не съм 100% сигурен, че така беше точното име), но той май се занимава само с обективи .. ?

иначе на моята светкавица не знам точно какво й е счупено, защото като е на remote си свети без проблем, но като се сложи на апарата и спира да свети дисплея и не святка [smilie2]



Публикацията е редактирана (17-01-10 00:33)

Отговори на това съобщение
 Re: сервиз за светкавици
Автор: asahi   
Дата:   17-01-10 13:30

Търси читав сервиз за електроника. По описанито ти вероятно е по-скоро да е механичен проблем.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »