Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mkaraveloff   
Дата:   02-01-10 12:17

подарявам принтер canon pixma 2500 с две чисто нови черни мастилници и малко хартия... ползвал съм го една вечер и е печатано около 150 сними 10/15.. това беше някъде преди 2 години...
от софия съм. с куриери не ми се занимава.
офертата важи до края на деня и после ако никой не го вземе, циганите ще му се радват яко, защото е супер лъскав [smilie5] [smilie5] [smilie5]
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mkaraveloff   
Дата:   02-01-10 12:17

бирите не са задължителни

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: emo99   
Дата:   02-01-10 12:44

...мога да го взема.И аз съм от София .[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: джъмбо   
Дата:   02-01-10 12:57

ами честито :-)

дано който го вземе печата снимки че аз ако го взема ще е само за разпечатки на върд.....

оф... трябва да взема някой ефтин лазер ама не знам кое има повече сметка за 10 листа месечно

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: sik4o   
Дата:   02-01-10 12:58

аз също мога да го взема

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mkaraveloff   
Дата:   02-01-10 13:01

най лошото на тоя принтер е че трите цвята са в една мастилница, а в другата е черното. това значи че ако снимаш със светкавица някъде вечер, червеното може да ти стигне за 20 снимки, а от другите да имаш за още 80, ама това не те устроива защото принтера спира да печати и го ядеш [smilie21]
и печата само върху фото хартия която не е евтина, неможе и черно бяло да печата

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mkaraveloff   
Дата:   02-01-10 13:01

emo99 e е първи ако ги иска след уточненията ще му го дам на него, втори si4ko [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: emo99   
Дата:   02-01-10 13:39

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   02-01-10 14:42

Аз преди всяко печатане на снимки (винаги си ги печатам А4) си пълня главите, така за всеки случай. На практика за това което плащаш за едно копие А4 е само фотохартията, мастилата във времето не се усещат като покупка.

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: martinrousev   
Дата:   02-01-10 15:01

Я кажете заслужава ли си инвестицията в един такъв фото принтер? Аз дори си мисля за многофункционалните устройства които могат също да сканират ленти.

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mkaraveloff   
Дата:   03-01-10 13:02

благодаря на емо99 за биричката, дано му свърши работа [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: Георги   
Дата:   03-01-10 13:07

тъкми мислех да пускам тема за канонски принтер, ама ще питам тука

някой знае ли кой модел заменя предишния канон 4200? с относително близки параметри и да може да печата на дискове?

или може и с други думи - при цена около 200 лева, кой от тези канончета е добра покупка? няма да се печатат снимки, само документи с ниска натовареност, и понякога дискове, отново с ниска натовареност.

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: emo99   
Дата:   03-01-10 22:37

Благодаря на mkaraveloff за принтера !Изключително коректен и точен човек.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: asahi   
Дата:   03-01-10 22:38

Георги, гледам в РА-тата ползват 4500 след 4200.

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: mariana88   
Дата:   04-01-10 02:54

Canon pixma ip4500 не се произвежда вече.И аз го търся заради мастилата с които работи ама няма. Някой да знае подобен да принтва на дискове и да ползва същите мастила OEM No: canon CLI?

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: Георги   
Дата:   04-01-10 08:39

асахи, удари едно рамо не се скатавай [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: asahi   
Дата:   04-01-10 09:33

Компетенцията ми е в друг бранд, сори.
Гледам хората с едни Епсъни печатат дискове, даже пари печелят.

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: compur   
Дата:   04-01-10 10:37

многофункционалните устройства не се "цвете за мирисане"! по-добре нещо старо и изпитано, отколкото ново и ненадежно! новите вече ги правят за определен брой копия и след това... бегай в магазина за ново устройство! а ако ти се скапе захранването на скенера - фърляш и принтера! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: подарявам принтер canon pixma 2500
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   04-01-10 11:24

Аз пък съм с мултифункционално на HP - повече от доволен съм. Сканирам си учебници за пищови :) .. принтирам си ги, а от време на време и някоя снимка А4. Просто си заслужа от всякъде и който си вземе няма да згреши. Единствения "недостатък" са му скъпите консумативи, но аз си ползвам мастила за пълнене и от тях просто принтера се изплаща многократно,а разлика в качеството на принтовете няма. Това което плащаш е само хартия, себестойноста на мастилото за едно копие е ч/б е 0,1ст. Били боклуци и бла бла, моя принтер за 150лв се изплати още на първата година, а пък гаранцията му е 2г, така че си е една идеална инвестиция.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »